Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Naprotechnologia, alternatywa dla in vitro?
Autor Wiadomość
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #136
 
omyk napisał(a):krwawoczerwona sraczka
zgrabnie i trafnie Duży uśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
22-10-2010 16:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #137
 
omyk napisał(a):Kiedy nadrobili na tyle, że wyrównali procenty i zyskali przewagę 3% - odpuścili i od kilku minut do teraz, nie doszedł żaden głos. To jest jawne oszustwo. Chyba czas skończyć z kurtuazyjnym nazewnictwem "gw-prawda" i zacząć nazywać rzeczy po imieniu... to jest po prostu krwawoczerwona sraczka.

Słusznie. Tak u nas się wiele spraw załatwia, zapewne także i wybory można w to wliczyć.
Niestety taka ciemnota znajdzie kiedyś swój koniec, nie będzie to jednak przyjemne dla tych wszystkich ludzi, którzy teraz podażają za tym co złe i niszczące. Prawdziwa prawda wygra a ta wyimaginowana peknie jak bańka mydlana. GW raczej nie wie co to prawda, karmi ludzi tym co przynosi im korzyść niszcząc przy tym ludzi.

I tak na marginesie : czy ty omyku nie pomyliłaś przypadkiem kierunków. Bardziej na detektywa się nadajesz. Duży uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-11-2010 01:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #138
 
Tomasz - to całkiem pokrewne kierunki Język

A GW... szkoda gadać, ohydne to było :| Już nawet potem nie sprawdzałam jakie będą wyniki ostateczne, bo i tak żadne by nie były godne zaufania.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
02-11-2010 01:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #139
 
omyku

Jeszcze większe ohydztwa ludzie robią. Teraz wielu ludzi z innymi sie nie liczy i za drobiazgi potrfią świństwa robić. Takie to już społeczeństwo. Jest wielu ludzi naprawdę wspaniałych, ale jest też wielu, którzy mają sumienia splamione takim niegodziwym postępowaniem. Wypada sie tylko modlić za takich, aby przejrzeli na oczy, inaczej mogą pozostać ślepi do końca życia i z takim splamionym sumieniem pójdą na spotkanie z Bogiem.

Mnie najbardziej dziwi postawa prezydenta, który ponoć stwierdził, że nie boi się ekskomuniki za poparcie dla in vitro. Jakby był katolikiem, to bardziej popierał by naprotechnologię niż in vitro. Jednak jak widać - kasa w oczy świeci i aby dalej móc robić biznes na in vitro będzie się dalej tą formę popierać.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-11-2010 10:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #140
 
Tomek, sama robię większe ohydztwa, więc nie twierdzę, że to największe zło jakie na oczy widziałam. Napisałam tylko, że to było ohydne - bo było.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
02-11-2010 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #141
 
omyk, ty się nie chwal, tylko się nawracaj, bo przykładu dobrego potrzebuję xD

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
02-11-2010 17:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #142
 
Nie chwalę się, co Ty Język stwierdzam fakty, zresztą trochę mnie już znasz, to powinnaś wiedzieć. A nawracać się też staram. Ale relacji z Nim nie odkładam na czas, kiedy już będę w stanie sprostać poziomowi, jaki stawia przede mną Pismo - w takim razie nigdy bym nie mogła jej zacząć, a to zdecydowanie najlepsza przygoda mojego życia Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
02-11-2010 18:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #143
 
omyk napisał(a):Napisałam tylko, że to było ohydne - bo było.

A ja ci wierzę. Nie mam powodu, aby ci nie wierzyć. Wiem o czym pisze GW, więc znam jej podejście do wielu spraw, w tym do in vitro.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
03-11-2010 01:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
claire82
Unregistered

 
Post: #144
 
Nie rozumiem tego zamieszania z in vitro. Bezpłodność można leczyć, jest możliwa adopcja, więc naprawdę ciężko mi zrozumieć ludzi którzy się na in vitro decydują. zwłąszcza ci podający się za katolików. a wiem o czym mówię, bo z mężem staraliśmy się ponad 4 lata o potomstwo. Udało się Uśmiech . Jestem w trakcie pierwszej ciąży.
Myślę, że obok tego szumu medialnego z in vitro powinien nastąpić szum o adopcjach. może to by pomogło?
16-11-2010 18:36
Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #145
 
Dla mnie in vitro szkodzi dzieciom w domach dziecka i placówkom opiekuńczym. Myślę, że gdyby nie in vitro to wiele małżeństw decydowałoby się na adopcję co znacznie polepszyłoby sytuację dzieci z takich placówek, znaleźli by kochających ich ludzi, posiadałyby swoją rodzinę a nie czekały z utęsknieniem na swoich nowych rodziców. Tak czekaja i doczekać sie nie mogą bo wiele małżeństw z problemem niepłodności pcha sie do tego in vitro myśląc, że to ich jedyny ratunek.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
16-11-2010 23:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
claire82
Unregistered

 
Post: #146
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Dla mnie in vitro szkodzi dzieciom w domach dziecka i placówkom opiekuńczym. Myślę, że gdyby nie in vitro to wiele małżeństw decydowałoby się na adopcję co znacznie polepszyłoby sytuację dzieci z takich placówek, znaleźli by kochających ich ludzi, posiadałyby swoją rodzinę a nie czekały z utęsknieniem na swoich nowych rodziców. Tak czekaja i doczekać sie nie mogą bo wiele małżeństw z problemem niepłodności pcha sie do tego in vitro myśląc, że to ich jedyny ratunek.
W pełni się zgadzam. Posunęłabym się nawet dalej: nie trzeba być bezpłodnym aby adoptować. Wczoraj rozmawiałam po raz kolejny na ten temat z mężem i składamy papiery aplikacyjne.Taki proces trwa,ja w tej chwili jestem w ciąży (mojej pierwszej, utęsknionej) ale mimo to chcemy adoptowa (zawsze marzyliśmy o wiekszej rodznie niż model 2+2). Więc adopcja jak najbardziej, nie tylko z konieczności!
17-11-2010 09:55
Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów