Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Informacja
Autor Wiadomość
Katolik Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 148
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Informacja
Proszę skasować moje dane. Myślałem, że jest to forum katolickie. pomyliłem się. Przepraszam.

Wierz? tylko w prawdy objawione. Bez wiary nie mo?na podoba? si? Bogu
04-05-2005 18:28
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #2
 
Katolik napisał(a):Proszę skasować moje dane. Myślałem, że jest to forum katolickie. pomyliłem się. Przepraszam.

Znów uogólniasz :!: I do czego ta informacja :? Niczego kasować nie będziemy :wink:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
04-05-2005 18:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Widzę w Tobie bunt "Katoliku", ale po co te nerwy :?: Chcieliśmy dojść z Tobą do porozumienia ale się nie dało, bo Ty tego nie chciałeś, więc nie miej teraz pretensji do nas.
Forum jest jak najbardziej katolickie... Dlatego może to Ty powinieneś się nad sobą zastanowić...
Pozdrawiam Cię gorąco "Katoliku"

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
04-05-2005 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daven Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 47
Dołączył: Apr 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
Nie martwcie się. Na każdym forum on tak pisze. I tak wróci. Nie może się obejść bez dokuczania rzymskim katolikom swoją schizmatycką propagandą. Takie same słowa mówił na forum katolik.pl i wiara.pl. Nie bierzcie tego do siebie, bo i on nie odczuwa żadnych emocji gdy to pisze.
04-05-2005 20:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Wiesz... Na katoliku.pl to go widziałam, ale nie wdawałam się z nim w dyskusje...
I widzę, że się do niego baaardzo pomyliłam... Kiedyś nawet chyba z nim na gg gadałam... Teraz wiem dopiero na co się narażałam :?

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
04-05-2005 20:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
b22 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 342
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Cytat:Proszę skasować moje dane. Myślałem, że jest to forum katolickie. pomyliłem się. Przepraszam.

Już skasowałem. Bilet w autobusie. Myślałem, że jesteś Katolikiem. pomyliłem się. Przepraszam.
04-05-2005 21:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Lewiatan Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 437
Dołączył: Mar 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Ale on chyba pomyli sie z tym postem powienien go umieścic w dziale humor (zreszta jak wiekszosc swoich wypowiedzi)
04-05-2005 21:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Daidoss Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,079
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #8
 
Lewiatan napisał(a):Ale on chyba pomyli sie z tym postem powienien go umieścic w dziale humor (zreszta jak wiekszosc swoich wypowiedzi)
Jako Administrator powinieniem wstrzymać powagę, ale sorki nie mogę >Uśmiech<

Jednak myślę, że tak serio nie ma już co rozgrzebywać :!: Więc nie wypowiadajmy sie tu już. Nie chcę kolejnego KWASU na Forum.
04-05-2005 22:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
b22 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 342
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
Ok, kwasu nie będzie.
05-05-2005 07:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów