Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask
Autor Wiadomość
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #46
RE: Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask
(27-03-2012 09:40 )noone napisał(a):  1. nie czytacie w ogóle co piszę (świadczą błędne wnioski )

Noone, a może ty byś zaczął czytać i to ze zrozumieniem?

Cytat:2. pisanie w ten sposób o mnie to ewidentny sąd

Twoje słowa świadczą o tobie. A tak na marginesie, tylko ty masz patent na sądzenie Kościoła,?
To co tu wypisujesz,jest jednym wielkim osądem. Giga osądem z twojej strony. Nie jestem wprawdze psychologiem ani psychiatrą, ale myślę że to świadczy o olbrzymich kompleksach.
Pokój z Tobą, - Niech cię Chrystus wyleczy z tych kompleksów.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2012 12:18 przez Sant.)
27-03-2012 12:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #47
RE: Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask
ja tylko piszę o oczywistych faktach,
to nie sądy

nie wiem skąd znów Twój sąd, że mam jakieś kompleksy,
no ale - z Panem Bogiem
27-03-2012 12:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #48
RE: Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask
Ja piszę tylko o oczywistych faktach wynikłych z twoich słów,
to nie sądy.
Ty natomiast piszesz o jakichś konfabulacjach, do których dorabiasz ideologię, nie podałeś ani jednego faktu, owszem podawałeś, ale tylko fakty prasowe, wymyślone przez przeciwników koscioła otumanionych przez szatana, aby szkodzić Kościołowi, który jest solą w jego oku.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
27-03-2012 15:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #49
RE: Medalion Współodkupicielki i Pośredniczki Łask
(27-03-2012 09:40 )noone napisał(a):  
(26-03-2012 16:41 )Scott napisał(a):  Jezus który chce intronizacji by pomagał waszej inicjatywie jak w 100% pomagał świętym w dziełach które im zlecił przecież. Nie powinno być problemu jeśli sam Jezus tego chce.
i pomaga.. mało tego, zapowiedział że dojdzie w Polsce do intronizacji,
tylko Polska musi zostać rzucona na kolana, aby dopiero odwołać się do Prawdziwego Króla i zostanie rzucona i przyjdzie dzień wkrótce że Jezus Chrystus zostanie ogłoszony Królem Polski Uśmiech
wszystko do tego prowadzi (jak widać), Polska upadła i rozpoczęto jej deptanie, musi zostać zupełnie zdeptana i dopiero Polak obudzi się z letargu

Cytat:I wyszłyby wasze błędy raz a dobrze.
to już przyszłość pokaże (Bóg pokaże) czyje błędy wyjdą..

Cytat:to co noone prezentuje to już jawna walka z Kościołem i dusz pasterzami.
tu również Bóg Ci otworzy oczy wkrótce, wszystkim otworzy i pokaże gdzie jest wróg,
jeśli teraz go nie rozpoznajesz, farbowanych wilków..

(26-03-2012 20:31 )Scott napisał(a):  Ale raz że noone już nie wyznaje tego Jezusa co Kościół... A dwa że jeśli by kochał tego prawdziwego Jezusa kochałby też Kościół, a nie walczyłby z Nim.
1. nie czytacie w ogóle co piszę (świadczą błędne wnioski )
2. pisanie w ten sposób o mnie to ewidentny sąd
1.
Noone rozwalasz mnie. Jeśli ludzie się nie nawrócą do logiczne że będzie jak z Izraelem kiedy oddalał się od Boga. Ja słyszałem przez słowa prorokini że Jezus chce być królem nas i miasta Gliwic. To normalne że ma królować, że mamy go wywyższyć jak Mojżesz węża na pustyni. Tu nie trzeba dekretów, nawet jakby się posłowie zebrali i ogłosili coś to jest to tyle warte co ten papier. Trzeba osobistego nawrócenia i przemiany serc. Jezus chce zwycięstwa o poziom wyżej niż wy. A to już że będzie fizycznie królował, że będzie zupełnie inny niż ten o którym mówi Biblia i KKK... To już wasza wiara nie Kościoła.

2. Noone nie fantazjuj bo ja swoją wiedzę mam. Współprowadziłem na prośbę jednego proboszcza konferencje o zagrożeniach duchowych. Ks. Natanek całą pracę egzorcystów ośmieszył przez równanie RPG z żelem do modelowania włosów. Jak słyszałem moich znajomych to jeszcze bardziej ich ośmieliło, w grzeszeniu to jego kazanie, bo równa z grzechem coś co jest dbaniem o wygląd.

3. Czytam i kopara mi opada. Jeśli wiedziałbyś jak Bóg kocha Kościół sam też byś Go kochał, sam byś był posłuszny pasterzom- bo Jezus tak chciał, i pomimo że pycha by Ci mówiła że wiesz lepiej byłbyś posłuszny następcom Apostołów. Ale my wierzymy po prostu w innego Jezusa.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 27-03-2012 15:59 przez Scott.)
27-03-2012 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów