Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moja pustelnia - Wojtek37
Autor Wiadomość
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #16
 
Wojtku, właśnie zastanawiałam się nad tym, co powiedziałeś w swoim pierwszym poście i nad tym co powiedziałeś w dalszych postach. I tak własnie myślałam, jak ty (to co teraz mówisz|), że chyba i ja i nikt inny nie uczyniłby nic innego ponad to, co ty uczyniłeś. Jako człowiek głębokiej wiary - za takiego cię uważam - nie pozostaje nic innego, jak tylko życie jako celibatariusz w ścisłym i nierozerwalnym kontakcie z Bogiem.
Wojtek37 napisał(a):Odzielenie siłowe - i mentalne od dzieci, względem Ojca - dało wiele złych akcentów w ich dorastaniu.... ale nie mnie tu, wydawać wyroki - wszystko w rękach NAJWYŻSZEGO....
Jak to boli, aż serce rozrywa. Próbuję się wczuć w te słowa tęsknotą i bólem pisane przez ciebie, ale tylko próbuję.
Nie potrafię tego zrozumieć, a skoro nie potrafię, to nie umiem tego przeżywać, jak ty. I wracając do swojego pierwszego zdania w zasadzie nie ma wyboru, albo celibat albo strzelić sobie w łeb. Dla mnie byłby to ewidentny koniec. Wojtek chciała bym ci dodać odwagi, której i tak ci nie brakuje. Walczysz i to chłopie, jak pięknie walczysz! Jestem pełna podziwu dla twojej siły. Bóg ci ją daje, bo masz jeszcze do zrobienia COŚ.
Wojtek37 napisał(a):Ha,ha, ale ja nie mam wyjścia ....Uśmiech
Tak, tak, przez łzy pisane na pocieszenie siebie samego. Dobrze, że pamiętasz o Jezusie, a ON pamięta o tobie, jak dobrze, że GO mamy.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
19-07-2010 21:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #17
 
Cytat:Tak, tak, przez łzy pisane na pocieszenie siebie samego.
Ale skąd wiesz, że przez łzy? Może Wojtek naprawdę nauczył się optymizmu?

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
25-07-2010 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
omyk napisał(a):
Cytat:Tak, tak, przez łzy pisane na pocieszenie siebie samego.
Ale skąd wiesz, że przez łzy? Może Wojtek naprawdę nauczył się optymizmu?

Ha,ha - nie wiem czy wiecie, czym tak naprawdę jest tęsknota za ukochanymi dziećmi....? Jezus też zapłakał, nad "umiłowanym" Łazarzem ..... więc nie muszę się pocieszać.... bo mam co mam..... i oddaję to wszystko Miłosiernemu Bogu choć czasem rana jest jak Rów Mariański......

Ale co tam, samotność uczy głębszej relacji do Jezusa.....

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
05-08-2010 19:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #19
 
Wojtek - skąd mam wiedzieć? Nie mam dzieci.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
07-08-2010 01:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
W zeszłym tygodniu wróciłem z pielgrzymki z Loreto, byliśmy w międzyczasie w Rzymie, Watykanie, gdzie wchodziliśmy procesjonalnie do Bazyliki św. Piotra, gdzie otwierały się przed nami różne "wrota" nie dostępne dla zwiedzających. Cała pielgrzymka to wielkie duchowe przeżycie.......

Lecz po powrocie, a dokładnie przedwczoraj na Eucharystii zasłabłem, a wczoraj to już wylądowałem w szpitalu na obserwacji..... nie jest to serce.... ale lekarze nie wiedzą co.....

Mam rozwalony komputer więc nie wiem kiedy będę mógł się z wami tymi moimi doświadczeniami podzielić....

Tak więc polecam się waszej modlitwie.... za moje zdrowie i bym zawsze pełnił wolę
Pana, nie zapomnijcie kochani.... mam problemy, z pracą zaraz ją stracę.

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
07-08-2010 12:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów