Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Seminarium Redemptoris Mater w Warszawie.
Autor Wiadomość
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Seminarium Redemptoris Mater w Warszawie.
[Obrazek: foto.php?galeria=05626984b0c048f&amp...24b0c07ad6]

http://www.redemptorismater.pl/rm.php

Naprawdę widać jak Bóg pięknie to wszystko zaplanował i ułożył. :aniol: =D> :jupi:

http://www.redemptorismater.pl/foto.php?...24b0c07ad6

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
15-06-2010 09:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #2
 
hmm. Byłem tam wczoraj. 8)

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
17-06-2010 12:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
A ja jeszcze tam nie byłem. Może kiedyś się wybiorę. Uśmiech Brat z mojej wspólnoy był w tym seminarium, zrezygnował na jakiś czas, ale z tego co wiem to teraz chyba zamierza kontynuować.
Oby mógł wytrwać w tym powołaniu, od początku widziałem w nim przyszłego prezbitera.
Ogromną łaską jest wytrwanie w takim powołaniu, niektórym się to udaje z pomocą Bożą, część rezygnuje, ale trudno się dziwić - w obecnych czasach czyha na nich wiele pokus, którym ulegają.
Są to przecież młodzi ludzie a te poczatkowe lata to odkrywanie powołania, wyznaczanie tej drogi, którą chca iść, na którą powołał ich Bóg.

Oby to seminarium dalej sie rozwijało i aby wydawało jak najwięcej dobrych owoców w postaci prezbiterów, którzy pójdą w świat głosić Chrystusa.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
18-06-2010 22:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów