Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprostowanie - Basia (bashca) żyje :)
Autor Wiadomość
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #1
Sprostowanie - Basia (bashca) żyje :)
Właśnie wróciłam z pracy więc spieszę z wyjaśnieniami ostatniej
sytuacji. żałuje że tego nie mogłam zrobić wcześniej ,ale jak na złość akurat serwery
padły.
Byłam w szoku jak sie o tym ( w sumie przypadkowo)dowiedziałam.Nie przypuszczałabym że posunie się tak daleko.
Bardzo mi przykro, bo to co zrobił było podłe, takie granie na Waszych emocjach. Wszyscy mi jesteście w jakis sposób bliscy, dlatego.. Smutny mimo że to nie moja wina jakos mam wyrzuty że taki sajgon narobił na forum.
Nie wiem czy sie cieszyc czy nie. Z jednej strony pewnie sie cieszycie że żyję, z drugiej mam mieszane uczucia po tym jak zrobił to zamieszanie.
Nie rozumiem go i chyba nigdy nie zrozumiem... :/ ale mniejsza ..to teraz w wielkim skrócie o całej sytuacji

Mój laptop w niedzielę dałam mojemu kumplowi do naprawienia, bo wiedziałam
że sie na tym zna. Jeszcze zanim to zrobiłam do Gosi pisałam że
najchętniej nie jechałabym do niego,tutaj wynikało to z naszych wcześniejszych relacji.
Jednak w życiu bym nie przypuszczała że posunie sie tak daleko.
W poniedziałek wieczorem dzwoniłam do Gosi( innego kontaktu z nią nie
miałam ) wtedy tez dowiedziałam się że ktoś wszedł na moje konto.
Od razu pojechałam do niego żeby zabrać laptop, on niby sie tłumaczył ja
jednak nie miałam sił go słuchać. Z tą sytuacja niewątpliwie miały związek tez inne prywatne doświadczenia, których nie chcę już wspominać
Dopiero potem przeanalizowałam to co on napisał. Na początku mogłabym
mysleć że to był tylko głupi żart na który wpadł po przeczytaniu
mojego ostatniego postu .
Mogłam myśleć że chciał sie pobawić czy coś. Jednak po tamtej "rozmowie" z nim i przeanalizowaniu pewnych faktów inaczej
zaczęłam patrzeć na ta sytuację. Potem Omyk napisała mi o jakie rzeczy
ją wypytywałSmutny( Boje sie go Smutny dlatego chciałam Was prosić żebyście mi wyslali jeśli do kogos z Was pisał o co jeszcze ewentualnie pytał i na ile udało mu się wyciągnąć informacje na mój temat.

Troche o tym do czego doszłam po przeczytaniu jego tematu
1. Podszył sie pod moja siostrę, bo ja jej nie mam na facebooku ani nk. Nikt więc nie miałby możliwości aby korespondować przez jej konto nk czy fb .
2. o takie ważne informacje chyba pytaliby conajmniej rodzice, jak nie sama policja
3.moja siostra/rodzice nie wiedzieliby co robiłam tego dnia?
4. jeśli okoliczności śmierci miałyby być niejasne to policja tymbardziej szukałaby informacji gdzie indziej.
5. O śmierci akurat mieliby dowiedzieć tylko użytkownicy forum?niby dlaczego? M. tak napisał ,bo nie chciał żeby informacja nie wypłynęła dalej.
6. W wiadomości o mojej śmierci, rzekoma siostra pisała "jej" z małej litery. Gdyby taka informacja faktycznie była przez nią pisana , ze względu na chociażby szacunek do zmarłego pisałaby z wielkiej litery.
7. Jakbym umarła pochowana byłabym w Poznaniu na cmentarzu na miłostowie,a nie na ogrodach Duży uśmiech

Mam nadzieje że ktoś z Was domyslał sie choć troche że jest coś nie tak

Dobrze że nie zdąrzył jeszcze Was wysłać na pogrzebUśmiech Omyk chciała już kupować białą spódniczkę , Dawid pisać przemówienie, O ..Wit odparawiac Mszę ( a może juz odprawiona? Język) No, pośmiałyśmy się z omykiem z tego, jak zadzwonił do niej "telefon z zaświatów" haha Duży uśmiech W każdym razie Basia żyje i jest wszystko okay Uśmiech

Aha i dziękuje za modlitwy w mojej intencji :mrgreen:

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
01-07-2010 21:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #2
 
Wszystko w porządku, zdarza się i taka głupota - fajnie że jesteś i już Przytulanie

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-07-2010 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #3
 
Mszę św. obiecywał ks. Jarox, a nie o. Wit Duży uśmiech
No a z tym telefonem - było zabawnie Duży uśmiech "BAAASIAA?!?!?!?!"

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
01-07-2010 22:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #4
 
Ok, to do moderatorów: jak kto napotka na jakieś wpisy nawiązujące do tej niefortunnej historii - komentujemy albo kasujemy jeśli post nic innego nie zawiera jak komentarz lub uwagę.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
01-07-2010 22:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
Ale jazda - nie wiem co powiedzieć....?

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
01-07-2010 22:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Jak zamkniemy te tematy i przeniesiemy do archiwum to wszystko po krótkim czasie wróci do normy

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-07-2010 01:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #7
 
No, tak będzie najlepiej Uśmiech Póki co , jednak temat zostawcie żebym wiedziała na czym stanęła ta sprawa z M., czy jeszcze do kogoś pisał

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
02-07-2010 07:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
aga Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,902
Dołączył: Feb 2007
Reputacja: 0
Post: #8
 
Widzę, że ciekawe rzeczy tu się działy ostatnio :-
02-07-2010 08:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #9
 
Powiem Ci Basia szczerze, że początkowo sądziłem, że chcesz nas (mnie i Mordimera) sprawdzić odnośnie do tematu o teoriach spiskowych. Obaj mocno mówiliśmy, że te wszystkie "niewyjaśnione śmierci" to przypadek. Myślałem, że chcesz zrobić "eksperyment naturalny", co sami zaczniemy mówić, gdy Ty sama "zginiesz w niewyjaśnionych okolicznościach w dzień po pisaniu dziwnych info o katastrofie" Oczko

Dlatego też sobie podarowałem pisanie listów pożegnalnych, wszelkich "niech Bogowie mają ją w opiece" i innych takich, czekając, kiedy się ujawnisz Język

Jak widzę, połowicznie miałem rację, że to fikcja, choć już nie w kwestii winowajcy Oczko

Cóż, witamy wśród żywych! <teraz grupka reporterów z pytaniami typu "Basiu, jak się czuje osoba, która powróciła z zaświatów?"> Duży uśmiech

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
02-07-2010 08:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #10
 
Mówiąc szczerze to od początku czułam, że z tą informacją o Tobie Basia nie pasowało mi coś... i nie myliłam się :wink: i Bogu dziękować, że jesteś z nami nadal, cieszymy się ogromnie :*

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
02-07-2010 19:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Mam jednak nadzieję, że użytkownicy nie będą zamieszczali durnych komentarzy w tej sprawie, inaczej nastąpi blokada tematu.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-07-2010 21:01
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #12
 
Drizzt napisał(a):Powiem Ci Basia szczerze, że początkowo sądziłem, że chcesz nas (mnie i Mordimera) sprawdzić odnośnie do tematu o teoriach spiskowych.
Szczęśliwy Tymbardziej sie cieszę że wszystko zostało wyjaśnione
Drizzt napisał(a):"Basiu, jak się czuje osoba, która powróciła z zaświatów?"
Jak nowonarodzona Duży uśmiech


Myślę że sam temat usunąć można jakoś w czwartek. Tylko mnie już nie będzie, dlatego prosiłabym żeby ktoś sie tym zajął Uśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
03-07-2010 07:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #13
 
bashca napisał(a):Tylko mnie już nie będzie

Czyżbyś planowała kolejny wojaż krajoznawczy do zaświatów? Duży uśmiech (żart oczywiście)

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
03-07-2010 08:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Postaram się pamiętać. Napewno długo ten temat nie może tutaj być, aby nie stwarzać okazji do głupich komentarzy czy uwag. Zgodnie z twoją prośbą przeniesiemy ten temat do archiwum administracyjnego.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
03-07-2010 10:11
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Mam jednak nadzieję, że użytkownicy nie będą zamieszczali durnych komentarzy w tej sprawie, inaczej nastąpi blokada tematu.
Czy ja zamieściłam durny komentarz? Smutny

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
03-07-2010 17:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów