Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Angielskie perełki :/
Autor Wiadomość
siloam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 173
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #1
Angielskie perełki :/
Na początku chciałbym was przeprosić za dłuższą nieobecność. Spowodowana ona była moim wyjazdem do Wielkiej Brytanii. To co tu obserwuje jeży mi wszystkie włosy na głowie. Mówię wam - co innego gdy się o tym czyta - a zupełnie co innego gdy człowiek sam zobaczy na własne oczy co się tu wyrabia. Pateny nie ma. Ludzie przyjmują Pana Jezusa do ręki i gryzą po kawałku, tak że Hostie na pewno się rozkruszają, dzieci bawią się przyjętą Hostią. Kto nie wierzy to zapraszam do Londynu, do parafii Johna Fishera na Perivale. Inaczej nie można tego nazwać jak ohydą spustoszenia.

Z wielu świątyń katolickich usunięto obrazy i figury świętych. Trudno rozpoznać czy to dany kościół jest katolicki czy też jest zborem metodystycznym. W kazaniach w ogóle nie pada słowo "szatan" jako określenie bytu osobowego - nawet gdy wyjaśniane są opisy egzorcyzmów dokonywanych przez Pana Jezusa (totalny psychologizm). Ciągle jestem w szoku. :?

Objawienia uznane przez Kościół katolicki: Objawienia.info
06-07-2010 01:29
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
Cóż, jedni wolą pozostawać przy tradycji, inni wolą iść naprzód. Co kto lubi. Tak to można podsumować.

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
06-07-2010 10:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #3
 
siloam, to do kompletu brakuje ci tylko spowiedzi, gdzie usłyszysz, że to z czym przychodzisz to nie są grzechy tylko takie psychologiczne rozterki i na prawdę nie powinieneś mieć wyrzutów sumienia w związku z tym.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
06-07-2010 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
siloam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 173
Dołączył: Apr 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
spioh napisał(a):siloam, to do kompletu brakuje ci tylko spowiedzi, gdzie usłyszysz, że to z czym przychodzisz to nie są grzechy tylko takie psychologiczne rozterki i na prawdę nie powinieneś mieć wyrzutów sumienia w związku z tym.

Konfesjonałów tam nie zauważyłem, ale do Komunii idą wszyscy jak jeden mąż.

Objawienia uznane przez Kościół katolicki: Objawienia.info
06-07-2010 19:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #5
 
nie wiem jak tam, ale na wyspie obok, konfesjonały często są jak szafy wpuszczone w ścianę, gdyby nie tabliczka to myślisz, że do drzwi do pomieszczenia obok czy coś w ten deseń...

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
06-07-2010 20:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów