Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #16
 
Drizzt napisał(a):A historię i oceny piszą zwycięzcy. Niestety.

O nie, to jest bardzo dobrze!. < wykonuje powszechnie znany gest >.


Omyk => No przeczytaj kilka razy swój post i ogólny tok wątku... Jakoś tak... Ni z gruchy ni z pietruchy Oczko.
20-07-2010 15:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #17
 
Cytat:Omyk => No przeczytaj kilka razy swój post i ogólny tok wątku... Jakoś tak... Ni z gruchy ni z pietruchy .
Ok, ale dopiero jak mi się będzie bardzo nudzić Uśmiech Post o zbieraniu = odpowiedź na Twoje info o wielkiej jedności którą wypracowują bahaici.

[ Dodano: Wto 20 Lip, 2010 17:39 ]
p.s. Użytkowniczka Spiohu zwróciła mi uwagę - rzeczywiście, masz rację MSA!!! Totalnie bez sensu napisałam. Powinnam napisać o filatelistach, a nie o numizmatykach. Przepraszam za roztargnienie, teraz już wszystko gra 8)

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
20-07-2010 16:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #18
 
Niezupełnie, ale ponieważ jesteś płci żeńskiej to nie wytłumaczę tego Duży uśmiech. Pewnych rzeczy się nie da zrobić Oczko
21-07-2010 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #19
 
MSA, a to co miało być? jakiś seksistowski dojazd bo nie masz argumentów? żenada

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
22-07-2010 16:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #20
 
Duży uśmiech

Mój umysł pracuje skrajnie logicznie, przy czym w pewnych sprawach dokonuje zimnych kalkulacji - i np. nie jest dla niego problemem, że zginie 3mln ludzi, jeżeli ostatecznie wyjdzie to na +.
Natomiast umysł omyk pracuje bardziej kobieco i typowo "sucha" logika do niego nie dotrze.
Tzn. mam nadzieję, że zaprotestuje głośno, jeśli napiszę, że skoro bahaici są tacy źli to trzeba wszystkich wyrżnąć w pień, póki jest ich mało, aby ocalić ludzkość od upadku.

Seksistowskie byłoby napisanie o wyższości jednej płci nad drugą, a tu niczego takiego nie ma.
24-07-2010 14:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #21
 
Cytat:Mój umysł pracuje skrajnie logicznie, przy czym w pewnych sprawach dokonuje zimnych kalkulacji - i np. nie jest dla niego problemem, że zginie 3mln ludzi, jeżeli ostatecznie wyjdzie to na +.
podany przykład nie dotyczy logiki ale moralności: jeśli obowiązuje zasada moralna, iż cel nie uświęca środków, to logiczne jest, iż nie można opowiedzieć się za śmiercią owych 3mln ludzi. i ocalenie ich jest tutaj kwestią logiki i konsekwencji a nie jakiegoś sentymentu, jak zdajesz się nielogicznie sugerować. :krzywy:

Cytat:Seksistowskie byłoby napisanie o wyższości jednej płci nad drugą, a tu niczego takiego nie ma.

seksistowskie było sugerowanie, iż omyk cię nie zrozumie, bo logiczne myślenie jest poza jej zasięgiem

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
25-07-2010 10:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #22
 
Zaprotestuję, ale przez wzgląd na Ewangelię. Ziarna pszenicy mają wzrastać razem z chwastami, a dzieci światłości razem z synami zatracenia.

A co do kobiecej logiki... Uważaj, panie spec, bo życie Cię jeszcze niejednym zaskoczy.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
25-07-2010 13:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #23
 
Logika i matematyka stanowi podstawę mojej moralności względem ogólnych procesów. Śmierć 3mlnów dla ocalenia 4mln jest naturalna. I tak wszyscy umrzemy. I to jest zimna kalkulacja, o której wspomniałem.

Omyk ma wszystkie potrzebne informacje aby zrozumieć o co chodziło - zarówno w tamtym poście, jak i moim komentarzu wychwytującym, hmm "niedopasowanie".

I zrozum, że kobietom (jeśli są kobietami, bo niektóre są obecnie bardziej męskie od facetów) nie wytłumaczy się pewnych rzeczy. Problem w tym, że od razu się zaczyna "sugerujesz że jesteśmy głupie!!!?". To nie jest kwestia czy coś jest lepsze czy gorsze, to tak jakby wkurzać się, że woda jest mokra. I proszę, nie zaczynaj o tym debaty podpierając się badaniami "naukowców".
Uwierz mi, gdybym chciał zadać cios jej ego i samoświadomości, albo zwyczajnie obrazić dawno bym to zrobił, atakując w najczulszy punkt.

EDIT: Zauważ, że omyk użyła formy "kobieca logika". A kobieca logika =/= logika. Inaczej nie musiałaby pisać "kobieca".

Zwróć uwagę na całkowity brak emotikonów w poście.


Wracając do tematu: Stawiam tezę, iż Bahaici mają rację i realizują posłannictwo Boga, natomiast KK został opanowany przez Szatana i stopniowo wiedzie ludzi do złego. Stosuje zaawansowane metody werbunkowe, zastraszanie piekłem i banicją społeczną. Kurczowo próbuje utrzymać swoje wpływy. A, i jeszcze nic nie robi z pedofilią w swoich szeregach.

Zabolało? Dokładnie na takiej zasadzie obrażacie Bahaitów. Przykro mi, że tego nie widzicie. W tym momencie oszczędzę wam cytatu o belce w oku...

edit: Edycja tekstu zgodnie z zasadami ortografii j. polskiego - omyk
25-07-2010 13:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #24
 
Cytat: Śmierć 3mlnów dla ocalenia 4mln jest naturalna. I tak wszyscy umrzemy. I to jest zimna kalkulacja, o której wspomniałem.
W ten sposób Jezus umarł za Ciebie, jak wyprorokował niechcący arcykapłan Kajfasz:
J 11,49-53; BT napisał(a):Wówczas jeden z nich, Kajfasz, który w owym roku był najwyższym kapłanem, rzekł do nich: "Wy nic nie rozumiecie i nie bierzecie tego pod uwagę, że lepiej jest dla was, gdy jeden człowiek umrze za lud, niż miałby zginąć cały naród". Tego jednak nie powiedział sam od siebie, ale jako najwyższy kapłan w owym roku wypowiedział proroctwo, że Jezus miał umrzeć za naród, a nie tylko za naród, ale także, by rozproszone dzieci Boże zgromadzić w jedno. Tego więc dnia postanowili Go zabić.

Cytat:A kobieca logika =/= logika.
"Logika (ludzka) w wykonaniu kobiet" jeszcze niejednokrotnie Cię zaskoczy.

[ Dodano: Nie 25 Lip, 2010 13:42 ]
Cytat:kk został opanowany przez Szatana
Ostrzeżenie pisemne: Proszę o stosowanie się do regulaminu, rozdz. IV, pkt. 11. Jest to drugie zwrócenie uwagi dotyczące tej samej kwestii, kolejne celowe omijanie zasad ortografii ze względu na osobiste upodobania zaowocuje ostrzeżeniem.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
25-07-2010 13:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Drizzt Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,576
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #25
 
omyk napisał(a):Jest to drugie zwrócenie uwagi dotyczące tej samej kwestii

...i bardzo zgrabne zrzucenie podstawowej kwestii, którą postawił MSA, na dalszy plan Oczko

MSA, powiem Ci prosto jak człowiek do człowieka. Pisz przez tą dużą literę. Wprawdzie nie rozumiem szumu - bo jeżeli coś jest wartościowe, to żadne duże i małe litery mu niestraszne, bo nie musi podbudowywać wizerunku tytułami i wielkimi literami - ale skoro tak chcą, niech będzie, nie ma co stawać na przekór.

Umieram gdy widzę jak błądzimy we mgle.
Umieram, gdy czuję, że trwamy we śnie.
Umieram, bo wiem, że ty nie rozumiesz że ja...
Umieram, gdy widzę jak ty..."
26-07-2010 10:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #26
 
Ok, dawno byłem w szkole Duży uśmiech. Niech więc będzie i KK, w tej formie i jako skrót.

Omyk - nadal akcentujesz różnice między logiką mężczyzn i kobiet. I bardzo dobrze, bo to 2 zupełnie różne rzeczy Oczko.
26-07-2010 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #27
 
Drizzt - niczego celowo nie zrzucałam na dalszy plan, odpowiedziałam na to, co dostrzegłam wymagającego odpowiedzi Uśmiech

MSA - czytasz to, co chcesz przeczytać, przekomarzasz się, dobrze wiedząc, że co innego mam na myśli. I po co taka gadka?Uśmiech Do czegoś prowadzi?

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
28-07-2010 02:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #28
 
O, właśnie to był piękny przykład "logiki w kobiecym wydaniu" Oczko. Skończmy to, bo weszliśmy na nieprzekraczalną w najbliższym czasie granicę - mniejsza o to, z czego ona wynika.
Proszę, kwiatuszek na zgodę: @}-,-`-. Oczko


A właśnie, ktoś się poczuł poruszony porównaniem KK do złego ducha, a Bahaitów do działania bożego i ma ochotę skomentować ?
28-07-2010 08:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów