Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bojkot Gazety Wyborczej
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
I tam, ja sam wchodziłem na fora osób które robiły rzeczy niezgodne z nauką Koscioła. Myśle że nie tylko ja.Celem było pokazanie tym osobom ich błędów. Co nie znaczy że aby je znaleść trzeba tam sięgać zeby informacje znaleść.
kasiek napisał(a):sant napisał/a:
Wyborcza jest wyjątkowo nieobiektywna i miast opisywać rzeczywistość, tworzy ją.

Nie bez kozery w środowiskach mówi się o Gazecie Wybiórczej.
Ja kupuję ostatnio Neesweeka ze względu na felietony Szymona Hołowni i Neesweekowi też sporo mogłabym zarzucić. DO obiektywizmu mu daleko...


Ale właśnie znajdź obiektywną gazetę,
Gość Niedzielny dawno Neewsweeka przebił nie bez powodu sprzedawanym nakladem. Pozatym jest też Sakiewicz i GP[ miesiecznik polece, duzo lepszy niż ta o której piszesz], "Nowe Panstwo" bardzo dobre felietony ostatnio Gabriele Kuby choćby. Uśmiech

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
28-08-2010 17:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #17
 
omyk napisał(a):Nooo, ale GW jest pod tym względem wybitna Poza tym - bardzo wiele jej działań jest nastawionych przeciwko mojej wierze, więc po co mam ją wspierać finansowo?
Dokładnie tak jak ja to widze. Język Ale warto wspomnieć o tym żeby nie wspomagać całego koncernu.
Scott napisał(a):Gazeta.pl
Gazeta.pl/Poznan
gazetaPraca.pl
GazetaDom.pl
Wyborcza.pl
Wyborcza.biz
eMetro.pl
Tuba.fm
Tok.fm
ZlotePrzeboje.pl
Tivi.pl
Ekstraklasa.tv
Sport.pl
zCzuba.pl
zCzuba.tv
ciacha.net


Ania_Wawa napisał(a):GW od samego początku swego istnienia ma problem z religią. Nie ma takiej sprawy, która nie posłużyłaby się do obrażania uczuć religijnych i ustawienia się redaktorów GW po przeciwnej stronie barykady niż tradycyjny polski katolicyzm. W opinii gazety religia ma swoje miejsce w życiu społecznym, ale tylko wówczas, gdy niczego się nie domaga, jest tolerancyjna dla wszystkich, chowa się w domu i nie wpływa na politykę państwa.
Pan redaktor Michnik był sekretarzem Antoniego Słominskiego, wolnomularza, jednego z wielkich mistrzów loż w Polsce. Wiec sama góra.Nie dziwi podejscie do Koscioła i wiary. Warto wspomnieć że już w 3 miesciące po jego śmierci dostał francuki paszport.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
28-08-2010 18:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #18
 
Scott napisał(a):Pan redaktor Michnik był sekretarzem Antoniego Słominskiego, wolnomularza, jednego z wielkich mistrzów loż w Polsce. Wiec sama góra.Nie dziwi podejscie do Koscioła i wiary. Warto wspomnieć że już w 3 miesciące po jego śmierci dostał francuki paszport.
Macierewicz to Twoja rodzina, detektywie?
Czemu warto wspomnieć?
28-08-2010 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #19
 
W temacie godny polecenia jest też Łysiak Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
29-08-2010 00:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #20
 
Od lat kupuję Gościa Niedzielnego i miesięcznik "List" - to mi wystarcza, a z gazet "Rzeczypospolita"

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
29-08-2010 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #21
 
PS napisał(a):Scott napisał/a:
Pan redaktor Michnik był sekretarzem Antoniego Słominskiego, wolnomularza, jednego z wielkich mistrzów loż w Polsce. Wiec sama góra.Nie dziwi podejscie do Koscioła i wiary. Warto wspomnieć że już w 3 miesciące po jego śmierci dostał francuki paszport.
Macierewicz to Twoja rodzina, detektywie?
Czemu warto wspomnieć?

Waldemar Łysiak fan. Duży uśmiech Język Wartościowa osoba która zawsze walczyła o prawdę i stawala w obronie chrzescijanstwa. I tu choćby fakt że jako pierwszy napisał o Katyniu obchodząc cenzure już w PRL.

Warto wspomnieć bo niby dlaczego mialby go dostac. Odsylam do procedur wydawania paszportów.

Zreszta Francja to kraj która miała już kilka rządów jawnie masonskich. usuwanie krzyzy z wież kosciolów to wlasnie ich robota.
omyk napisał(a):W temacie godny polecenia jest też Łysiak
Od niego czerpie argumenty. Konkretnie z "RP klamcow".

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
29-08-2010 20:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów