Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
piosenki dla dzieci z lat 90
Autor Wiadomość
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #1
piosenki dla dzieci z lat 90
fakt, że juz ostatni raz mam to -nasćie lat, spowodował że próbuje odgrzebac to co pamiętam z dzieciństwa..

ja, aleksab, omyk, marzenka, magdzik, jest nas trochę, żeby powspominac te beztroskie czasy dzieciństwa Uśmiech
pamięta ktoś z Was jakies tytuły? macie może linki konkretnych piosenek

Fasolki
ogórek, ogórek zielony ma garniturek Duży uśmiech [URL]
[URL=http://www.youtube.com/watch?v=d-R9_KjNlPo&feature=related] Witaminki, dla chłopczyka i dziewczynki

kundel bury
Zuzia ,lalka nie duża
Kolorowe kredki
każdy ma jakiegos bzika
kocur bury
Szczotka ,pasta kubek ciepła woda ten teledysk mie rozwalil Język


Mała Natalia Kukulska do dzisiaj mam jej kasete magnetofonową, niestety zepsuta jest, dobrze że na youtubie piosenki znalazłam i to teledyski Duży uśmiech
Pusze Okruszek
Co powie tata ?
Mała smutna królewna
Polec ze mną
Bal moich lalek

Domowe przedszkole Uśmiech)) chłopczyk ktory to tm śpiewa ma teraz ponad 30 lat Duży uśmiech
Domowe przedszkole

Kulfon i Monika jako dziecko nie lubilam tej bajki, czy jakkolwiek to nazwać, ale teraz z sentymentem słucham tej piosenki
"sam jeszcze nie wiem co ze mnie wyrośnie gruszki na wierzbie czy śliwki na sośnie"
Kulfon, co z ciebie wyrośnie
bursztynek Bursztynek bursztynek znalazłam go na plaży , słoneczna kropelka , kropelka złotych marzeń" Uśmiech
pójde przez park


Pierwsza połowa lat dziewięćdziesiątych, program pierwszy Polskiego Radia i audycje dla dzieci wieczorami
zakochany Pierrot

zabiore brata za koniec świata


podajcie jeszcze jakieś linki jak znajdziecie Uśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
18-07-2010 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
Lubię te piosenki, Kukulskiej, kupowałam je dla mojej córki Uśmiech
18-07-2010 14:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #3
 
no, u mnie tez Natalka królowała w dzieciństwieUśmiech kiedy znalazłam te piosenki na youtubie i słuchałam ich jeszcze raz po x latach. To zorientowałam sie ,że melodie znam na pamięc, jednak słowa niektórych ich piosenek nie znam. Możliwe że nie rozumiałam wtedy słów, albo że mam kiepska pamięc ;p tak czy siak ciekawe doświadczenie

kiedyś miała podobnie , jak bodajże Tomasz w jednym z tematów dał swoje ulubione pieśni, kliknęłam na youtube`a wśród znalazło sie kilka których melodią znałam na pamięć z czasów dzieciństwaOczko poszłam z tym do mamy, faktycznie pokazała mi taka stara kasete magnetofonowaą Wspólnoty Miłości Ukrzyżowanej " Paschalny Deszcz"
kiedyś widocznie mama z tata dużo słuchali tej kasety Uśmiech

jeszcze szukam jeszcze piosenek zespółu " serduszka" pamiętam że bardzo lubiłam ich słuchac jak miałam to 7 czy 8 lat, jednak kaseta magnetofonowa zaginęła bez śladu. kojarzy może ktos ich piosenki? mieli tam religijne piosenki tez, choc nie wiem czy tylko.

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
25-07-2010 00:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów