Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mniej lub bardziej absurdalne stowarzyszenia
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Można jeszcze film nakręcić o tresurze bakterii i insektów, wtedy mamy kasy jak lodu, megamilionerami byśmy byli. Wszystkie szkoły by od nas taki film kupowały.

Narazie problem widziałbym tylko w tej tresurze : nie znam takowej osoby, która mogłaby się tym zająć. Jako ekonomista swój projekt - biznes plan przedstawiłem. Teraz kolej na pracowników fizycznych. :mrgreen:

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
01-08-2010 00:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Razen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #17
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Za taką troskę o insekty i bakterie już mielibyśmy zapewniony byt w niebie. A jak dorzucimy wspieranie Ewangelizacji to mamy niebo na 100% pewne.
Kurcze to ja się nawracam Oczko
Cytat:omyk, zapomniałaś o kleszczach.
Tak! I pierwsze co zrobię to rezerwat dla kleszczy - na własnym ciele Oczko

PS: Co do tresury to ciekawostka:
Jeśli wrzucicie pchły na 3 dni do zakręconego słoika te będą oczywiście skakać ponieważ będą chciały się wydostać. Jednak po 3 dniach po odkręceniu zakrętki pchły będą skakać tylko do poziomu "niewidzialnego sufitu" ponieważ już wiedzą, że nie wyskoczą ze słoika - poddały się. Tutaj filmik: http://youtube.com/watch?v=GlpjA-QgmQM

W takim razie tresurą mogę zająć się osobiście Uśmiech

[Obrazek: much-ado-about-nothing.jpg]
01-08-2010 11:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #18
 
Tak zwłaszcza trzeba zadbać o kleszcze ja już prze takiego, jednego, prawie jestem w Niebie.
01-08-2010 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #19
 
Ciekawe Razen Uśmiech dzięki za filmik, nie wiedziałam o tym Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
01-08-2010 14:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #20
 
Razen napisał(a):W takim razie tresurą mogę zająć się osobiście
I ty zbierzesz laury, a temat zapodała aga. Język
Ten filmik to faktycznie jest niezbitym dowodem na poparcie twoich słów.
Jeśli nabierzesz doświadczenia będziesz pierwszym kandydatem na tresera, masz to u mnie, jak w ruskim banku :!:
I pomyśl Razen, jak masz jeszcze dużo do zrobienia, możesz się przyczynić do chwalebnego ekosystemu na naszej zabiedzonej planecie Ziemi .

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
01-08-2010 23:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #21
 
lidia napisał(a):Tak zwłaszcza trzeba zadbać o kleszcze ja już prze takiego, jednego, prawie jestem w Niebie.

No widzisz jakie to mądre istoty, takie rozumne i uduchowione : wiedzą, gdzie człowieka wysłać.
Chyba tym bardziej trzeba się o nie troszczyć. Niedługo tym najbardziej działającym insektom, bakteriom będzie się pomniki stawiało : "Pomnik upamiętniający grupę inesktów, które najbardziej przysłużyły się społeczeństwu i wiernym wysyłając x ludzi do nieba. Pokój ich duszom"

I przy takiej sytuacji będzie można kiedyś powiedzieć : ten świat już tak zdebilniał, że insektom stawia się pomniki. Zadajmy sobie więc pytanie : czy świat ma dążyć do totalnego wariactwa czy może jest inna droga, bardziej normalna? Przy tak durnych pomysłach to raczej trudno będzie iść tą normalną drogą. Ale też nie warto się martwić : Bóg przecież kocha każdego, nawet wariatów.

Patrząc na tak durne pomysły ludzi człowiek może mieć tylko jedno marzenie: "obym nie został uznany za wariata". Nie po to się uczyłem nie po to studiowałem, aby później ludzie uważali mnie za wariata. Rada jest na to tylko jedna : "CHCESZ BYĆ MĄDRY? - CZYTAJ BIBLIĘ" :ks: Duży uśmiech

Nicol@ napisała:
Cytat:na naszej zabiedzonej planecie Ziemi .

Raczej zwariowanej planecie. Ciekawe czy na innych planetach tylu szaleńców mieszka co na naszej ziemi?

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
01-08-2010 23:10
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #22
 
Ja proponuję Spioha, ona jest bardzo dobra w tresurze!

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
01-08-2010 23:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #23
 
To niech oboje tresują: Razen insekty, robactwo a śpioh bakterie. Zawsze można się jakoś podzielić pracą. Razen potrzebuje takiej pracy dla swojego nawrócenia, nie można mu tej szansy odbierać. Wierzę, że jak się postara to może wiele osiągnąć. Ważne są chęci i działanie a jak chce człowiek działać to trzeba dać mu szansę. 8) . Duży uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
01-08-2010 23:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #24
 
No i można dodać, że te wszystkie bakterie i zwierzaki, które powodują, że człowiek szybciej znajdzie się w Niebie to są bardzo do przodu bo nie można się już wyrwać z ich sideł, jedynie można sobie bardziej pocierpieć zanim się odejdzie z tego świata. Najważniejsze jednak jest to by człowiek był w łasce uświęcającej i żył kiedyś blisko Boga :mrgreen:
02-08-2010 10:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Razen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #25
 
Hmm KK ma patrona treserów? Duży uśmiech (bo patrona insektów zakładam, że nie ma Duży uśmiech )
lidia, ja Cię rozumiem - moja ostatnia przechadzka po lesie zaowocowała dosłownie otrzepywaniem się z kleszczy i chyba faktycznie powinienem zostać treserem, bo żaden mnie nie dziabnął Oczko

[Obrazek: much-ado-about-nothing.jpg]
02-08-2010 18:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #26
 
Razen, albo masz zatrutą krew i się bały :mrgreen:
02-08-2010 20:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #27
 
lidia napisał(a):albo masz zatrutą krew i się bały
Bardzo się zasmuciłam twoją odpowiedzią, bowiem nigdy żaden kleszcz się do mnie nie przyczepił.
Jeżeli mam takie powodzenie u płci przeciwnej, jak u kleszczy, to marnie to wygląda, oj marnie Smutny
Muszę się zastanowić nad tym głębiej :roll2: #-o

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
02-08-2010 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #28
 
Nikol ta odpowiedź była do Razena, oczywiście żartuję bo to wielkie szczęście kiedy żaden
kleszcz się nie wessie w skórę człowieka. Uśmiech
02-08-2010 21:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #29
 
lidia, wiem, jaki to dobrobyt, kiedy te"zaskórniki" nie wślizną się pod skórę. I wiem, że te choroby, jakie roznoszą są paskudne.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
02-08-2010 21:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Razen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #30
 
lidia napisał(a):Razen, albo masz zatrutą krew i się bały :mrgreen:
W takim razie jak "zły innowierca" pędzę do PCK :diabelek:

A serio - nie uważacie, że taka śmierć przez kleszcza jest bardzo żałosna?

[Obrazek: much-ado-about-nothing.jpg]
03-08-2010 11:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów