Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czat na SANCTI
Autor Wiadomość
Placebo_Domingo Offline
Account not Activated

Liczba postów: 75
Dołączył: Nov 2009
Post: #1
Czat na SANCTI
Witam

Ostatnio obserwując SHOUTbox zauważyłem, że nieraz mają tam miejsce ożywione tematy. Dlatego pomyślałem o stworzeniu czata na SANCTI. Wyglądałoby to tak, że zrobilibyśmy swój pokój na Polchacie i rozmawialibysmy tam na zywo, spotykali się wieczorami i omawiali ciekawe tematy. Oczywiście, nie ma to byc konkurencja do forum. Forum i czat róznią sie miedzy sobą specyfiką działania. Załozyłem ten temat, ponieważ chciałbym poznać Wasze opinie. Liczę na nie. Założenie pokoju na Polchat to nie problem. Oczywiscie trzeba by było liczyć się z natrętnymi userami wchodzącymi na nasz pokój na nickach tymczasowych, ale od tego są operatorzy. Pokój nie ma swojej autonomii w sensie, że obowiązuje na nim NETYKIETA jak na kazdym pokoju Polchatu. Jesli pomysł zyskałby aprobatę to moznaby pomyslec w późniejszym czasie o czymś lepszymUśmiech Miłe byłyby tez opinie adminów moderatorów jak i zwyklych userów.
15-08-2010 13:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #2
 
Na kilku forach powstał ten sam pomysł i nikt tam nie zaglądał. Z czasem były likwidowane. Zawsze przecież userzy mogą przenieść rozmowę do nowego lub istniejącego tematu na forum Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
15-08-2010 14:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Placebo_Domingo Offline
Account not Activated

Liczba postów: 75
Dołączył: Nov 2009
Post: #3
 
Hmm no nie wiem, czat na Adonai się trzymaUśmiech to wszystko zależy od nas, być może niektórzy chcieliby się spotkać na czacie, niż na forum. Poza tym jesli pomysł nie wypali zawsze czat mozna skasować zero problemuUśmiech
15-08-2010 14:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
Jasne wszystko można, mamy czat na naszym forum i jakoś nie ma chętnych do pisania.
Jeśli chodzi o omawianie spraw dotyczących organizacji pracy, można umawiać się na naszym czacie i gadać albo o sprawach organizacyjnych, albo o wierze albo o czymkolwiek.
15-08-2010 14:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Placebo_Domingo Offline
Account not Activated

Liczba postów: 75
Dołączył: Nov 2009
Post: #5
 
no dobrze, ale ten czat w sensie logistycznym jakos mi osobiscie nie odpowiada, no i nie chciałbym czatu przlepionego do forum, ale zeby był na stronie. No ale jesli nikt go nie chce to koniec tematu, nie będę na sile sie nikogo prosił.
15-08-2010 15:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
Patryku nie ma co wiele dyskutować jak założysz to i chętni do rozmowy się znajdą Uśmiech
15-08-2010 15:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
alicja Niedostępny
Użytkownik
***

Liczba postów: 56
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #7
 
witam..nie wiem czy mogę tu pisac skoro macie takie wysokie kolorki..Duży uśmiech

uwazam i mówię za siebie że czat jest dobrym pomysłem.
ale taki czat gdzie byłby prowadzący..i gdzie byśmy trzymali się okreslonego wcześniej tematu, lub w ramach wyborów ile więcej głosów..
19-08-2010 20:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Czat jest ogólnie dobrym pomysłem, jednak w przypadku sytuacji, gdy na portalu jest forum to taki czat wprowadza zamieszanie, gdyż część będzie dyskutować na czacie a forum będzie stało, gdyż uwaga będzie się skupiała na czacie. Byłem na czacie, gdzie było też forum i wcale czat nie był miejscem, gdzie ludzie wchodzili. Było ich naprawdę bardzo mało, więc zostało zlikwidowane. Czat jest dobry, gdy portal nie posiada miejsca do rozmów, do dyskusji. Myślę, że forum w przypadku naszego portalu jest bardziej odpowiednim miejscem, jest bardziej uporządkowane.

Rozumiem Patryku, że chcesz jak najlepiej, aby nasz portal się rozwijał i taki pomysł też miałby służyć temu, aby jaknajwięcej osób mogło przybywać, aby sobie rozmawiać. Forum jednak łatwiej jest kontrolować. Na czacie jak by dochodziło do wzajemnego obrażania to trudniej jest tego dopilnować. Na forum posty są zapisywane i zawsze można sprawę szybciej wyjaśnić, na czacie byłoby z tym trudniej. Po za tym te wszystkie dyskusje są zapisane, wypowiedzi nie są usuwane, chyba, że są sprzeczne z regulaminem. Każdy więc może sobie przeczytać o czym się dyskutuje, aby włączyć się do dyskusji, można też sobie wiele ciekawych wypowiedzi przeczytać a które mogą komuś pomóc zrozumieć jakiś dany problem. Tworzenie więc dodatkowej strefy do rozmów trochę rozbije atmosferę na forum, gdyż część może zająć się czatem i dyskusje mogą się zakończyć, gdyż ci, którzy je prowadzili zajmą się czymś innym, zostawią to miejsce. To może blokować rozwój forum.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
21-08-2010 14:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów