Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Agresja wśród młodzieży
Autor Wiadomość
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #61
 
Myszkunia napisała:
Cytat:Offca napisała:Ale powinna być jeszcze możliwość rozwijania w dziecku tego, w czym jest dobre i co lubi najbardziej. Tego jest w naszych szkołach zdecydowanie za mało.

Mi jeszcze jak chodziłem do ostatniej klasy podstawówki dano uwagę do dzienniczka za to,że na geografię napisałem więcej niż wymagano.I to ma być pomoc w rozwijaniu wiedzy ucznia? To raczej blokowanie rozwoju zdolności.Na szczęście zainteresowanie geografią u mnie nie osłabło i poszłem na UMCS.Widać,że niektórzy nauczyciele kiedyś się wręcz "obawiali",że uczeń wie więcej od nich i chcieli tą wiedzę "tłumić".
13-05-2007 16:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #62
 
SEBASTIANO napisał(a):Mi jeszcze jak chodziłem do ostatniej klasy podstawówki dano uwagę do dzienniczka za to,że na geografię napisałem więcej niż wymagano.
Wiesz, wydaje mi się, że to kwestia podejścia nauczycieli. Nie wiem, czy to dla nich jakiś wstyd, ze uczeń np. wie czasem więcej od niego, albo wyjedzie poza program bo się tym po prostu interesuje?! :zmieszany:

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-05-2007 16:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #63
 
Offca napisał(a):wydaje mi się, że to kwestia podejścia nauczycieli. Nie wiem, czy to dla nich jakiś wstyd, ze uczeń np. wie czasem więcej od niego, albo wyjedzie poza program bo się tym po prostu interesuje?!

tak, tak nauczyciel to przeciez tez czlowiek i uczucie zazdrosci i nienawisci tez jest mu znane. Daltego uwazam, ze jest bardzo wazne kto nas uczy, nie bez powodu jedne szkoly uwazamy za lepsze, a inne za gorsze, szlola to nie tylko uczniowie, ale i nauczyciele..

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
13-05-2007 17:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Polonium Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,635
Dołączył: Apr 2006
Reputacja: 0
Post: #64
 
Co do agresji w szkole,to najbardziej rozrabiają uczniowie podstawówek,gimnazjów i zawodówek.W liceach i technikach są to wyjątki,a na uczelniach widać większą kulturę.

Najbardziej dokuczano mi w podstawówce.
13-05-2007 18:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
czarek Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 418
Dołączył: Sep 2006
Reputacja: 0
Post: #65
 
SEBASTIANO napisał(a):W liceach i technikach są to wyjątki
:roll2: To ja chyba do jakiegoś "innego" liceum chodziłem Duży uśmiech U nas "rozrabianie" to chleb powszedni... niestety :/

http://www.ewangelizatorzy.pl
13-05-2007 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #66
 
SEBASTIANO napisał(a):a na uczelniach widać większą kulturę.
Polemizowałabym i to mocno.

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
13-05-2007 21:22
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #67
 
SEBASTIANO napisał(a):Co do agresji w szkole,to najbardziej rozrabiają uczniowie podstawówek,gimnazjów i zawodówek.W liceach i technikach są to wyjątki,a na uczelniach widać większą kulturę.

Najbardziej dokuczano mi w podstawówce.
Podstawówki i gimnazja, to fakt. U mnie co dzień niemal jest interwencja Policji w gimnazjum. Kolega uczy w Zespole Szkół Zawodowych, i jakoś nie narzeka.
Z uczelni wyższych, tak na dobrą sprawę to znam tylko WSD - nie ma mowy o rozróbach. Co do innych uczelni, tylko z opowieści studentów - ale nie ma rażących wydarzeń.

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
13-05-2007 23:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ela Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 705
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #68
 
SEBASTIANO napisał(a):Co do agresji w szkole,to najbardziej rozrabiają uczniowie podstawówek,gimnazjów i zawodówek.W liceach i technikach są to wyjątki,a na uczelniach widać większą kulturę.

w Kandzie to wyglada tak, ze mlodziez rozrabia w High School, to tak jak liceum w Polsce i tam zaczyna sie "bunt mlodych", studia to tak jak w Polsce, kazdy juz jest bardziej uksztaltowany.. , choc pierwszy rok, to jest wielka odsiewka, bo niektorzy "korzystaja z wolnosci" - szczegolnie Ci ktorzy mieszkaja po za domem i zapominaja o tym, ze maja sie uczyc.

Prosimy Ci?, Panie Bo?e, niech w niebie wspiera nas modlitwa twojej m?czennicy Pauliny, aby zawsze wspomaga?o nas or?downictwo tej, któr? na ziemi otaczamy wielk? czci?. Amen.
20-05-2007 04:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów