Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ślub dwóch kobiet
Autor Wiadomość
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #31
 
OK, z innej beczki: a dusza ludzka ma płeć?
15-09-2010 21:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #32
 
MSA napisał(a):OK, z innej beczki: a dusza ludzka ma płeć?

A co ma piernik do wiatraka?
15-09-2010 21:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #33
 
tak, ma. dusza to twoje ja, a twoje ja ma płeć (choć nie w sensie biologicznym)

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
15-09-2010 22:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #34
 
omyk napisał(a):Tyle tylko, że kiedy mężczyzna czuje się kobietą, to nie należy szyć mu sukienek i kaleczyć jego ciała tak, żeby dostosowało się do zaburzenia, tylko przeciwnie - leczyć zaburzenie tak, żeby psychika wróciła do normy.
Ja tam lekarzem nie jestem... Ty także... jednak gdybyś miała rację, to z medycznego punktu widzenia nikt by operacji zmiany zewnętrznych narządów płciowych i kuracji hormonalnych nie prowadził... oczywiście z wyjątkiem pewnej grupy prostytutek /a może prostytutków Język / w pewnym azjatyckim kraju, gdzie są one najbardziej pożądanym "towarem" :diabelek: :diabelek: :diabelek: i wierz mi - można się naciąć jak nic, nawet będąc 110% heteroseksualnym samcem, czego skruszonym przykładem pewien bardzo pewny siebie macho, który z tego powodu odszedł dawno temu do cywila, bo na każdym kroku gdzieś za plecami słyszał basowe come baby :roll2:

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
15-09-2010 22:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #35
 
prowadzą bo tak jest prościej, prowadzą bo na tym gruby szmal idzie. to tak samo jak in vitro zamiast leczenia problemów z płodnością

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
15-09-2010 22:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #36
 
spioch napisał(a):to tak samo jak in vitro zamiast leczenia problemów z płodnością
Błądzisz - in vitro jest dla tych, których wyleczyć już się nie da Pomysł

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
15-09-2010 22:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #37
 
spioh napisał(a):prowadzą bo na tym gruby szmal idzie.

To tak samo jak z biznesem erotycznym - demoralizacja społeczeństw jest wielu na rękę.

Mordimer_Madder napisał(a):in vitro jest dla tych, których wyleczyć już się nie da

Z tych utopijnych założeń nic już dziś nie zostało, a jak sprawa ma się w praktyce to słychać.
15-09-2010 22:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #38
 
dokładnie właśnie tak. niestety...

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
15-09-2010 22:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #39
 
Mordimer_Madder napisał(a):Błądzisz - in vitro jest dla tych, których wyleczyć już się nie da Pomysł

Błąd. Leczenie to usuwanie przyczyny. In vitro to omijanie a nie leczenie.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
15-09-2010 22:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #40
 
Mordimer_Madder napisał(a):Błądzisz - in vitro jest dla tych, których wyleczyć już się nie da Pomysł


A myślisz, że in vitro to złoty środek na dziecko? Jak ludzie nie mogą mieć dzieci to in vitro sprawi cud, że dziecko sie pocznie w każdym przypadku bezpłodności? Wątpię.

Shou napisał(a):demoralizacja społeczeństw jest wielu na rękę.

Oj tak. Szczególnie tym pyszalkowatym, którym na innych nie zależy i szli by po trupach, aby osiągać swoje cele - dla kasy, tego bożka, który rządzi ludzkim umysłem. Za pieniądze można w obecnym świecie wszystko kupić. Niestety za pieniądze nie kupi się jednego : zbawienia.
I ta cała demoralizacja jest rządzona przez bożka - pieniądz. Za pieniądze można sobie zmienić pleć, można przerobić się z kobiety w mężczyznę. Tylko co to zmieni? Dusza będzie ta sama, nie zmieni się jej za pieniądze.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
16-09-2010 00:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #41
 
Wiecie co - po dwóch latach z małym haczykiem mojej tu bytności dochodzę do wniosku, że przynależność do wyznania katolickiego daje automatycznie wiedzę omnibusa... teraz jesteście specjalistami od in vitro... ludzie po dwadzieściaparę lat wiedzą więcej, niż ja - człowiek otwarty, bywały i jako tako wykształcony - po pięćdziesięciu latach życia na tym łez padole... do prawdy cud mniemany :shock:

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
16-09-2010 07:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #42
 
Heh, widzicie - ja zakładam, zgodnie z prawami statystyki, że raz na "..." przypadków cośtam się aniołkom pomyli i dusza dajmy na to "żeńska" trafi do męskiego ciała Uśmiech. I co wtedy?
"Nie ma takich przypadków". Zgadłem?

A tak apropo jeszcze "mojego systemu", bo kiedyś pisałem sporo o tym na forum - dusza nie ma "płci" jako taka, jest jednocześnie kobietą i mężczyzną. Natomiast jedna jej sfera jest aktualnie "wyłączona". Tak jak z naszym DNA - każda komórka ma całe, ale używa tylko części. Dlatego łatwiej mi tłumaczyć wszystkie "patologie" i "zaburzenia".

Koniec dygresji.

Odnośnie leczenia: każdy ma prawo leczyć się w taki sposób jak chce. A niewiele mnie interesuje, czy ktoś z zaburzeniami się leczy psychicznie czy fizycznie. Jego sprawa. Albowiem każdy ma prawo do dążenia do szczęścia. Uśmiech

A, jeszcze takie pytanko: ile osób homo bi lub trans poznaliście ? Ile osobiście, a ile tylko z TV ?
16-09-2010 09:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #43
 
Mordimer_Madder napisał(a):przynależność do wyznania katolickiego daje automatycznie wiedzę omnibusa...

Cóż za ignorancja.. ale to miło z Twojej strony, że Nas za takich masz. Widzisz podstawowa różnica między Nami, a Tobą to wyczulenie na.. i dostrzeganie zła. Tobie to wszystko jedno bo wytłumaczyć złe rzeczy można na 1000 sposób, a by było to bardziej przekonywujące i dawało jako tako spokój sumienia to starasz się podpierać naukowością (która z nauką nie zawsze ma cokolwiek wspólnego). My grzech i zło nazywamy po imieniu.

MSA napisał(a):ja zakładam, zgodnie z prawami statystyki

Więc zamiast samodzielnie pomyśleć ograniczasz się jakimiś tam wyimaginowanymi prawami statystyki? :hahaha:

MSA napisał(a):cośtam się aniołkom pomyli i dusza dajmy na to "żeńska"

Taaa jasne aniołkom, toć to elfy przenoszą duszę do konkretnego ciała.. ](*,)

MSA napisał(a):A niewiele mnie interesuje, czy ktoś z zaburzeniami się leczy psychicznie czy fizycznie. Jego sprawa. Albowiem każdy ma prawo do dążenia do szczęścia.

Jakie to piękne. Mówisz każdy ma prawo do szczęścia, a sam przyznajesz jak mało Cię obchodzą problemy innych. Jasne, lepiej to nazwać szczęściem i mieć problem z głowy bo co cię to obchodzi, nie?
16-09-2010 10:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #44
 
Chrześcijanin posiada jedną cechę różniącą go od innych. Posiada dar rozeznania duchów, mówiąc czytelniej, umie odróznić zło od dobra. Pod każdym innym względem jest taki sam jak inni.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
16-09-2010 10:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #45
 
MSA napisał(a):A, jeszcze takie pytanko: ile osób homo bi lub trans poznaliście ? Ile osobiście, a ile tylko z TV ?
chcesz się licytować na znajomości czy przygotowujesz grunt pod swój comming out?

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
16-09-2010 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów