Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ślub dwóch kobiet
Autor Wiadomość
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #91
 
Ja to wiem - ale katolików na świecie jest raptem 1/3 ergo macie jedynie 33,33333333333333333333333333333333... % głosu w tej sprawie :aniol:

Kudy Wam tam do kwalifikowanej większości :mrgreen:

Przesadziłem - katolików jest ok.1,65mld a ludność świata wynosi ok.6,8mld co nam daje ciut poniżej 1/4 czyli mniej niż 25%

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
19-09-2010 20:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #92
 
ja nie piszę o wszystkich, więc troszkę wybierasz przed szereg. podobnie z tym lekarzem.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
19-09-2010 21:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #93
 
OFFTOP jak szlag ...

Albo powrót do pierwotnego tematu albo kłódeczka.
:offtopic: :close: :rulez:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
19-09-2010 21:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #94
 
sorry... sorry... sorry... [Obrazek: love29.gif]

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
19-09-2010 21:23
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #95
 
Mordimer_Madder napisał(a):katolików jest ok.1,65mld a ludność świata wynosi ok.6,8mld

No wiesz inne religie raczej także szanują "nowe życie," a co do tych liczb to ciekawe ile tysięcy jest ateuszy i jaki byłby procentowo ich głos.
19-09-2010 22:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #96
 
od kiedy to takie kwestie jak uznanie kto jest człowiekiem, a kto nie, a kto bardziej lub mniej, podlegają demokratycznym wyborom?

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
19-09-2010 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #97
 
Odkąd człowiek przestał logicznie myśleć i zamiast Boga ma swoich idoli : pieniądze, przyjemności, które za te pieniądze może sobie kupować. W obecnych czasach nie powinno to dziwić : życie ludzkie nie wiele znaczy a powinno być przecież bezcenne. Jednak nie jest i np dla kariery lub dla pozbycia się problemu zabija sie człowieka.

I nie a tutaj znaczenia czy to państwo demokratyczne czy też nie.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-09-2010 00:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #98
 
spioh napisał(a):ja mam genialne rozwiązania, tylko nikt mnie nie chce słuchać.

Ok, np. tu: http://korwin-mikke.blog.onet.pl/
Choć nie wiem czy to nie podpada pod "reklamę", ale powiedzmy, że podaję przykład. Kompletny pomysł rozwiązania Wszystkich "problemów społecznych" w PL. I nikt nie chce słuchać Język.

spioh napisał(a):protestowałeś przeciw ustawie, która zagraża twojemu prawu do wychowania dziecka " od a do z po swojemu"? czy znów pustosłowie?
Oczywiście, stosowny post poparcia i aluzje do Jedynej Słusznej Idei 5 Piw znajdują się w odpowiednim temacie Uśmiech.
Ale na bojówki chodzić nie będę Język, za duże tłumy.

spioh napisał(a):ty chciałeś pisać w temacie o ślubie lesbijek? to nie ten temat

To jest temat o małżeństwie osoby trans z kobietą les, czyli 2 kobiet Uśmiech, tylko że jedna ma w papierach płeć:M. O, i to jest moja teza, którą mam zamiar przeforsować Duży uśmiech.

Annnika napisał(a):OFFTOP jak szlag ...
O, dziękuję Uśmiech.

spioh napisał(a):od kiedy to takie kwestie jak uznanie kto jest człowiekiem, a kto nie, a kto bardziej lub mniej, podlegają demokratycznym wyborom?
Demokracja = rządy Ludu - system totalitarny, w którym większość może zrobić z resztą co tylko jej się podoba, tylko czasem musi mieć odp. liczbę głosów Uśmiech.
Polecam Republikę, lub Królestwo - tam faktycznie takie sprawy nie podlegają wyborom demokratycznym Uśmiech.

TOMASZ32-SANCTI napisał(a):życie ludzkie nie wiele znaczy a powinno być przecież bezcenne.
Gdyby było, nikt by nie ryzykował życia. W końcu byłaby to skrajna głupota, ryzykować utratę czegoś bezcennego dla czegoś tylko "cennego". Nieco to dziwne - skoro nasza dusza jest nieśmiertelna, to nie powinniśmy się bać śmierci - a wszędzie wszystko zmierza do strachu przed nią i przedłużenia życia do oporu. Błe.


To jak, ktoś dorzuci nowe arg. przeciwko tezie, że:
To jest temat o małżeństwie osoby trans z kobietą les, czyli 2 kobiet Uśmiech, tylko że jedna ma w papierach płeć:M.
?
20-09-2010 09:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #99
 
MSA napisał(a):lub Królestwo - tam faktycznie takie sprawy nie podlegają wyborom demokratycznym

J ateż polecam. Nawet mogę się zgłosić na ochotnika jako króla. :mrgreen: :diabelek: Porządek byłby murowany. :mrgreen:

MSA napisał(a):Gdyby było, nikt by nie ryzykował życia. W końcu byłaby to skrajna głupota, ryzykować utratę czegoś bezcennego dla czegoś tylko "cennego". Nieco to dziwne - skoro nasza dusza jest nieśmiertelna, to nie powinniśmy się bać śmierci - a wszędzie wszystko zmierza do strachu przed nią i przedłużenia życia do oporu. Błe.

Myślę, że nie byłoby głupotą oddawanie życia za innych wiedząc, że otrzymamy za to stokroć więcej, ale głupotą byłoby odbieranie życia innym, wiedząc, że za takie postępowanie czeka człowieka kara lub jakieś poważne konsekwencje - chyba, że ktoś odbierze życie nieumyślnie, w wypadku. Chodziło mi przede wszystkim o celowe odbieranie życia, zaplanowane z błahych powodów, dla pieniędzy, dla wygody.
Brak odpowiedzialności za drugiego człowieka jest już tak widoczne, że aż się za głowę łapać. To jest "koszmar i masakra" jak mówi moja żona na trudne sytuacje, poważne problemy. Duży uśmiech A taka sytuacja to poważny problem.

[quote"MSA"]To jest temat o małżeństwie osoby trans z kobietą les, czyli 2 kobiet Uśmiech , tylko że jedna ma w papierach płeć:M. [/quote]

Dla mnie to paranoja, która nie powinna miec miejsca.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-09-2010 09:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #100
 
MSA napisał(a):Gdyby było, nikt by nie ryzykował życia. W końcu byłaby to skrajna głupota, ryzykować utratę czegoś bezcennego dla czegoś tylko "cennego". Nieco to dziwne - skoro nasza dusza jest nieśmiertelna, to nie powinniśmy się bać śmierci - a wszędzie wszystko zmierza do strachu przed nią i przedłużenia życia do oporu. Błe.
Tak jest, a jednak wielu nie tylko ryzykuje a wręcz oddaje swoje życie za inne.
Jesli nie ja jestem dawcą życia, ja nie mam prawa go odbierać. Nikomu, również sobie.
Jeżeli jednak w imię wyższego celu, np ratowania drugiego życia oddaję swoje to znaczy uznaję że jego życie jest wazniejsze od mojego, jest to wtedy szczyt altruizmu. Oddaję jedną "rzecz" bezcenną (swoją) w zamian za drugą. Inną rzeczą jest poświęcać czyjeś życie z niskich pobudek- np - podniesienie sobie lub komuś komfortu życia.
Co do owego pana, któremu wydaje się że jest panią, to należałoby leczyć i naprostować.
Bóg się nie omylił. Ktoś tylko usiłuje Bogu przeszkodzić w realizacji Jego planu, jaki ma wobec tego pana. Kto - nie mam pojęcia. Wiem tylko, że cierpienie zawsze jest spowodowane czyimś krętactwem. Może być to jakaś sprawa związana z jego dziadkami, rodzicami, może jakaś trauma kiedyś coś przestawiła? Ale stoi za tym drugi człowiek. I temu biednemu człowiekowi dziś cierpną zęby, bo może jego tatuś (lub) ktokolwiek inny jadł cierpkie jagody. Zaznaczem, że każdy grzech ma wymiar zarówno społeczny jak i czasowy. Tzn dotyka drugiego człowieka zarówno dzisiaj jak i w przyszłych pokoleniach. Niszczy też wspólnotę. I potem są takie właśnie owoce. Jakie będą miały dla naszych dzieci i wnuków, tego nikt nie wie.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
20-09-2010 12:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #101
 
MSA napisał(a):osoby trans z kobietą les, czyli 2 kobiet

Równie dobrze możesz napisać kozy z psem, nie będzie różnicy.
20-09-2010 13:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #102
 
OK, widzę, że temat się jednak "wyprał" skoro próby powrotu nie dają rezultatu.

Kłódeczka.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
20-09-2010 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów