Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sztuczki diabła we współczesnym świecie - czy w to wierzycie
Autor Wiadomość
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #361
 
Mordimer_Madder napisał(a):Eee... raczej mną się nie posługuje pan diabeł, bo ja - w odróżnieniu od całej masy polskich katolików - przypadkiem wiem, kto zacz prymas
Tak się złożyło że diabeł też doskonale wie, kto jest prymasem. I to wcale nie przypadkiem. Powiem więcej - on również wierzy w Pana Boga.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
09-12-2010 15:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #362
 
T32S to do prawdy nadzwyczaj wygodne - zamiast szukać przyczyn tego, o czym piszę, zwalać winę na "złego". To już KK przerabiał za mrocznych czasów Świętej Inkwizycji. I co? Ano bez pytania się Rzymu o zgodę Ziemia zaczęła się kręcić dokoła Słońca a Giordano Bruno do dziś nie został zrehabilitowany, jak z resztą setki jemu podobnych :roll:

Ani chybi diabeł to uczynił, bo wszak Rzym mylić się nie może... :diabelek:

[ Dodano: Czw 09 Gru, 2010 17:04 ]
Po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że jako powszechnie postrzegany jako diabelskie nasienie, powinienem zmienić avatar... co niniejszym czynię [Obrazek: satan.gif]

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
09-12-2010 16:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #363
 
Panowie, do tematu!

:close: :?:

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
09-12-2010 20:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #364
 
Mordimer_Madder napisał(a):Po zastanowieniu doszedłem do wniosku, że jako powszechnie postrzegany jako diabelskie nasienie, powinienem zmienić avatar... co niniejszym czynię

Myślę, że teraz to przesadziłeś tak porządnie. Prosiłbym o zmianę avataru, inaczej będziemy musieli sami ten avatar zmienić.

Nikt ciebie nie uwrza za jakies diabelskie nasienie czy pomiot. Zwróciłem tylko uwagę na to, że ulegasz złemu a to nie jest to samo. Nawet katolicy ulegają złemu, jego pokusom. Diabelski pomiot odnosi się do osób poświęconym diabłu, do osób, które służą złemu. My tylko ulegamy pokusom, gdyz jesteśmy ludźmi słabymi, ci natomiast ludzie służą często świadomie i świadomie także poświęcają dzeci narodzone a nieochrzczone diabłu na posługę.

Tak więc nie mieszaj tutaj pojęć i zachowań, zacznij się zachowywać jak normalny człowiek, poważny i kulturalny, który szanuje innych, nawet przy odmiennych poglądach.
Proszę więc o zmianę avatara na jakiś normalny.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
09-12-2010 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #365
 
Cytat:Proszę więc o zmianę avatara na jakiś normalny.
As You wish, my Master! Źródło: Herrera Puga, litografia z "A History of the Inquisition of Spain" - Henry Charles Lea

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
09-12-2010 21:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #366
 
Wiesz Mordimerze co mnie martwi najbardziej w twoim zachowaniu?

W twoim profilu napisałeś, że masz 52 lata a ja mam 36. Jestem więc znacznie młodszy od ciebie i wydaje mi się, że trochę wstydem jest, że młodsza osoba od ciebie musi ci mówić o negatywnym zachowaniu się względem innych, o kulturalnej dyskusji i szacunku względem innych użytkowników.
Każdy użytkownik, każdy człowiek chce lub pragnie aby był szanowany, ale jak można tego oczekiwać skoro samemu sie innych nie szanuje. Martwi mnie więc twój stosunek do innych użytkowników. Jak na 52 lata to zahowujesz się naprawdę w sposób budzący wiele wątpliwości.
Aż trudno więc uwierzyć, że masz te 52 lata.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
09-12-2010 23:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #367
 
Biedny temat, właśnie został zabity. :close:

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
10-12-2010 00:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów