Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
dziewczyna z rentgenem w oczach
Autor Wiadomość
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #1
dziewczyna z rentgenem w oczach
Film w pięciu częściach na youtubie o nastolatce która potrafi diagnozować choroby mając rentgen w oczach
http://www.youtube.com/watch?v=rRhm7SW2BLI

co o tym myślicie?

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
28-09-2010 03:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
a jest wyjaśnione skąd/od kiedy/jak to się stało że zdobyła tę umiejętność lub czemu jest ona przypisywana?

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
28-09-2010 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #3
 
Ja się sceptycznie odnoszę do tego typu wiadomości.
Jak by nie było wymagają badań i głębszych analiz (te wiadomości o nieprzeciętnych ludziach).
I trudno mi jest uwierzyć w coś, co nie jest zbadane i ciągle wątpliwe.
Na pewno to się czyta z ciekawością, z jeszcze większą ogląda i z jeszcze większą sprzedaje.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
28-09-2010 12:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #4
 
bashca napisał(a):nastolatce która potrafi diagnozować choroby mając rentgen w oczach

bashca napisał(a):co o tym myślicie?

To zależy skąd pochodzi ta jej nadnaturalna umiejętność. Trudno jest cokolwiek powiedzieć, wywnioskować na podstawie filmu zamieszczonego w sieci.
Przypomina mi się jednak pewne świadectwo osoby uwikłanej w sektę, która nabyła takie umiejętności przez kontakty z siłami nieczystymi. Potrafiła nawet leczyć z "pomocą" demonów..
28-09-2010 13:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #5
 
Basiu, mam pytanie, czy ty tak po prostu "wertując" strony w sieci natrafiłaś na ten film, czy może szczególnie szukałaś czegoś, by tu na forum nami wstrząsnęło?
Bo przecież takich filmów w sieci jest od groma. :shock:

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
28-09-2010 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
domyślać się można różnie - np. stwierdzenie "rodzina Nataszy zwróciła się do Boga kiedy okazało się, iż ma ona takie zdolności", czyli co robili wcześniej? tym bardziej, że potem narrator dodaje, że zwrócili się po to by modlić się o to, żeby ludzie uwierzyli w prawdziwość jej daru (nie pamiętam dokładnego cytatu).

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
28-09-2010 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #7
 
Nicol@ napisał(a):Basiu, mam pytanie, czy ty tak po prostu "wertując" strony w sieci natrafiłaś na ten film, czy może szczególnie szukałaś czegoś, by tu na forum nami wstrząsnęło?
Bo przecież takich filmów w sieci jest od groma.

Wiesz co ja np , ten film widziałam wczesniej w Telewizji, chyba TVP puszczało go

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
28-09-2010 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bashca Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 835
Dołączył: Apr 2009
Reputacja: 0
Post: #8
 
Nicol@ napisał(a):Basiu, mam pytanie, czy ty tak po prostu "wertując" strony w sieci natrafiłaś na ten film, czy może szczególnie szukałaś czegoś, by tu na forum nami wstrząsnęło?
Bo przecież takich filmów w sieci jest od groma. :shock:
Wrzuciłam ten link bo historia dziewczyny mnie zaintrygowała. Być może jest mnóstwo filmów w sieci tego typu, jednak tamte opierają sie na doświadczeniach bioenergoterapii, albo sa poprostu zmyślone, aby portal mógł umieścic rzecz , która przyciągnie internautów.

Ale wątpie żeby Natasza miała doświadczenie bioenergoterapii (tak cytujac fragment o którym spioh wspomniała)
Cytat:Przed wyjazdem do Stanów Natasza uczestniczy w wielkanocnej Mszy, jej rodzina zwróciła sie ku Bogu 7 lat temu kiedy wyszły na jaw niezwykłe zdolności Nataszy od tamtej pory wszyscy chodza regularnie do cerkwi proszą o pomoc w przekonaniu sceptyków
/fragment filmu/

i z pewnoscią nie zmyśla niczego, bo sama zgłasza sie do komisji w Stanach Zjednoczonych aby poddać "badaniu" przez sceptycznych naukowców.
Cytat: "Saycop od ponad 30 lat bada ludzi którzy twierdza że maja zdolności poranormalne zdaniem naukowców takie kłamstwa moga wyrządzac krzywdę dlategoteż uważaja swoja pracę za swoista służbe społeczeństwu i ch krytycy twierdza że oceny Saycop nie są obiektywne i wynikaja z uprzedzeń wobec rzeczy niewyjaśnionych. Na korzyśc Nataszy przemawia fakt że sama zwróciła sie do sceptyków,nie szukała potwierdzeń wśród ludzi którzy jej wierzą poprosiła naukowców i krytyków aby przygotowali jej testy i dali szanse okreslenia co właściwie potraf/ fragment filmu/i

"chciałabym od razu przeprosić za błędy z terminologii medycznej, "mówi na początku testów.Potem przychodza do niej ludzie ze schorzeniami o których ona nie wie

mówiła np że facet który przed nią siedzi ma problem z wątrobą , że jest otłuszczona, i faktycznie facet mówi że ma problem z choresterolem.jednaz pacjentek cierpiała na endometrioze, jednak postep choroby mozna tylko chirurgocznie udowodnić. ta kobieta poiedziała tylko żeby Natasza przyjrzała sie jej biodrom. Dziewczyna powiedziała " jest cos nie tak z pani jajnikiem, widze jakąś cystę, czy cos podobnego." Mimo że cysty na jajnikach sa zazwyczaj niegroźne , moga byc objawem endometriozy.Inna kobieta mówi przed komisją" Nie wymieniła słowa migrena ale powiedziała że mam problem z naczyniami i że z tego powodu może mnei bolec głowa szczególnie w okolicy czoła"

ciekawe Uśmiech

"Dla niektórych ludzi twoje życie może być jedyną Biblią jaką przeczytają" Uśmiech
/W.J Toms/
28-09-2010 16:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #9
 
bashca napisał(a):Wrzuciłam ten link bo historia dziewczyny mnie zaintrygowała
OK, zgoda, Czyli opcja trzecia.
Powiem ci, że mnie już nic nie zadziwi, bo naoglądałam się tyle tych foto-nowości, że czasem głowa puchnie. I, jakby chcieć się nad nimi wszystkimi zastanawiać, to nie byłoby czasu spać.
Na pewno niejeden człowiek chciałby mieć takiego rentgena w domu i wiedzieć, co mu dolega.
Ale też niejeden chciałby go nie mieć, bo..
Po co wiedzieć, co w człowieku siedzi? Język

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
28-09-2010 20:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
merkaba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #10
 
to tylko egzorcysta będzie wiedział czy to od Boga czy szatana pochodzi
29-09-2010 16:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #11
 
Na litość pańską jak będziesz nadal tak niechlujnie pisać to poleci ostrzeżenie :!: :rulez:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
29-09-2010 22:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #12
 
bashca, takie "nadprzyrodzone" a nie boże zdolności to nie tylko po bioenergo - wystarczy, że rodzina była zabobonna/wróżbiarka czy whatever i nad nią/na jej intencję wykonano jakieś ryty. że jest to sprawa bardziej pokoleniowa niż efekt jej własnych starań może wskazywać to, iż jest tam sugestia (czy stwierdzenie wprost), że Natasza uważa, że ma te zdolności od zawsze, choć rodzinie przyznała się dopiero mając 10 lat.
szkoda, że tak mało info, ale cóż - program był robiony na inne potrzeby.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
30-09-2010 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów