Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KULT MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
Autor Wiadomość
merkaba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #1
KULT MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
Ks. Zdzisław Pałubicki jezuita
przełożony pierwszej grupy misjonarzy na świecie
przez internet.


Dzisiaj – 11 lipca – św.Benedykta Patrona Europy.
Duch ŚWIĘTY MNIE NATCHNĄŁ, aby utworzyć pierwszą na świecie grupę misjonarzy internetowych – pod patronatem bł. Michała Sopoćkę – „Michalinum”. Misjonarzem może być każdy: kobieta czy mężczyzna, świecki czy duchowny, młody czy stary.
Mianuję Was wszystkich misjonarzami, a sam siebie przełożonym.
Każdemu wręczam mój krzyżyk misyjny pobłogosławiony przez sł.B.Jana


SZERZYĆ KULT MIŁOSIERDZIA BOŻEGO PRZEKAZUJĄC MOJĄ STRONĘ KOMUKOLWIEK I W JAKIKOLWIEK SPOSÓB
aby zgłaszali się – oferując chęć misjonowania przez internet

Adres: rumcajs@ulisses.pl; strona: http://www.milosierdzie.info.pl


A ZAŁAPIEMY SIĘ NA OBIETNICE PANA JEZUSA:
OBIETNICE Miłosierdzia Bożego
. Szerzenie kultu miłosierdzia Bożego
- „Powiedz moim kapłanom że zatwardziali grzesznicy kruszyć sie będą pod ich słowami kiedy będą mówić o niezgłębionym miłosierdziu moim, o litości, jaką mam dla nich w sercu swoim. Kapłanom, którzy głosić będą i wysławiać miłosierdzie moje, dam im moc przedziwną i namaszczę ich słowa, i poruszę serca. do których przemawiać będą (Dz nr 1521).
- „Wszystkim duszom, które uwielbiać będą to moje miłosierdzie i szerzyć jego cześć zachęcając inne dusze do ufności w moje miłosierdzie - dusze te w godzinie śmierci nie doznaja przerażenia. Miłosierdzie moje osłoni je w tej ostatniej walce..." (Dz nr 154).
- „Duszom, które uciekać się będą do mojego miło¬sierdzia, i duszom, które wysławiać i głosić będą, innym o moim wielkim miłosierdziu, w godzinę śmierci postąpię z nimi według nieskończonego miłosierdzia mojego" (Dz nr 379).
- „Ale przyobiecał Bóg wielką łaskę - szczególnie Tobie i wszystkim, którzy głosić będą o tym wielkim miłosierdziu moim. Ja sam bronić ich będę w godzinę śmierci, jako swej chwały, i chociażby grzechy dusz czarne były jak noc, kiedy grzesznik zwraca się do miłosierdzia mojego, oddaje mi największą chwałę i jest zaszczytem Męki mojej. Kiedy dusza wysławia moją dobroć, wtenczas szatan drży przed nią i ucieka na samo dno piekła (Dz nr 378).
- „Dusze, które szerzą cześć miłosierdzia mojego, osłaniam je przez życie całe, jak czuła matka swe niemowlę, a w godzinę śmierci nie będę im sędzią, ale miłościwym zbawicielem. W tej ostatniej godzinie ' dusza nie ma na swą obronę, prócz miłosierdzia jego; szczęśliwa dusza, która przez życie zanurzała się w zdroju miłosierdzia, bo nie dosięgnie jej sprawiedliwość" (Dz nr 1075).
UWAGA: Niektóre wyrazy np.: Męka Pana Jezusa, miłosierdzie i.t.p. pisane są raz z małej litery, a w innym wypadku z dużej. Trzymaliśmy się oryginału Dzienniczka św. siostry Faustyny.

Z zapewnieniem stałej pamięci w każdej Mszy św.
Wasz przyjaciel
Ks. Zdzisław Pałubicki jezuita
przełożony pierwszej grupy misjonarzy na świecie
przez internet.
02-10-2010 10:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów