Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mordimer Madder - pożegnanie? (temat wydzielony)
Autor Wiadomość
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #1
Mordimer Madder - pożegnanie? (temat wydzielony)
Cytat:e-sancti.net
UNIKALNI UŻYTKOWNICY
748 / dzień

PAGE RANK
3 / 10
UŻYTKOWNICY INTERNETU
1 / 1 mln

LINKI PRZYCHODZĄCE
18 752
SZACOWANA WARTOŚĆ SERWISU
6 919,52
PLN 1 690,86
EURO 2 429,18
USD
Oto wycena Waszej domeny - jak widać jest ona warta tyle, co nic... a to dzięki Waszym userom w tym /podobno całkowicie katolickim/ kraju :diabelek:

I nie ma się co dziwić - jesteście towarzystwem wzajemnej adoracji, forum, które zupełnie nie przyciąga nowych userow a nawet ich traci - dokładnie jak Kościół Katolicki w Polsce i na świecie - przez swoja ksenofobicznosc, nietolerancje, zadufanie w sobie i skostnienie doktryny, brak elastyczności a nade wszystko fakt, ze sami nie stosujecie się do własnych zasad uznając, ze są one dla innych Pomysł

Zarejestrowałem się u Was w ramach retorsji za chwilowe zamieszanie, jakie stworzył na moim /w sensie członka administracji/ Forum niejaki ks.Marek, który postanowił się pobawić w ewangelizacje zatwardziałych ateistów - w efekcie doszło do pyskówek, absorbowania administracji skargami itd, itp... a na koniec ks.Marek padł na polu chwały, nie zdobywając duszyczek :diabelek:

Ja u Was wytrwałem dłużej, ale i zamieszania narobiłem większego - stad wniosek prosty: nie ewangelizuj na sile, bo możesz sobie narobić problemów Język :aniol:

Z takim podejściem katolików do niewierzących, jak do mnie na tutejszym forum sami najlepiej odstręczacie ludzi od katolicyzmu, co mnie niewymownie cieszy albowiem niedaleki jest czas, gdy w KK pozostaną jedynie prawdziwi katolicy a nie ci, którym jedynie wydaje się, ze nimi są - jak np.tutejsi Inky, sant, Scott... napastliwi i nietolerancyjni sekciarze - bo przecież nie wierni Dekalogowi i idei miłości chrześcijańskiej, zakompleksieni, mali ludzie Pomysł

Resztę zegnam z cieplejszymi uczuciami lecz mam nadzieje, ze sami zrozumiecie, ile takie indywidua robią złego tak Wam, jak i wierze katolickiej... szczególnie dziękuje za ten czas Tomaszowi, Omyk i Nicol@'i, którzy zasłużyli sobie na mój szacunek i gdybym mógł Wam być kiedyś pomocny, walcie jak w dym! Tyczy się to również nadzwyczaj wyrozumialej Annniki, rzekłbym nad wiek statecznej.

Mordimer i jego poczta powstały dla potrzeb rejestracji na Waszym Forum - jednak ich nie likwiduje a poza tym ks.Marek wie, ktom zacz gdyby było trzeba a w życiu rożnie bywa... oczywiście serdecznie zapraszam do odwiedzin w moim rodzinnym Tarnowie po wcześniejszym kontakcie a nawet w moich węgierskich latyfundiach.

Idę sobie już stad, bo przedstawienie czas zakończyć - nie będę już tutejszej administracji dokładał pracy Duży uśmiech - pozdrawiam prawdziwych katolików, na pohybel farbowanym lisom :!: Pomysł

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
12-08-2011 11:57
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #2
 
Mordimer_Madder napisał(a):
Cytat:e-sancti.net
UNIKALNI UŻYTKOWNICY
748 / dzień

PAGE RANK
3 / 10
UŻYTKOWNICY INTERNETU
1 / 1 mln

LINKI PRZYCHODZĄCE
18 752
SZACOWANA WARTOŚĆ SERWISU
6 919,52
PLN 1 690,86
EURO 2 429,18
USD
Oto wycena Waszej domeny - jak widać jest ona warta tyle, co nic... a to dzięki Waszym userom w tym /podobno całkowicie katolickim/ kraju :diabelek:

I nie ma się co dziwić - jesteście towarzystwem wzajemnej adoracji, forum, które zupełnie nie przyciąga nowych userow a nawet ich traci - dokładnie jak Kościół Katolicki w Polsce i na świecie - przez swoja ksenofobicznosc, nietolerancje, zadufanie w sobie i skostnienie doktryny, brak elastyczności a nade wszystko fakt, ze sami nie stosujecie się do własnych zasad uznając, ze są one dla innych Pomysł

Zarejestrowałem się u Was w ramach retorsji za chwilowe zamieszanie, jakie stworzył na moim /w sensie członka administracji/ Forum niejaki ks.Marek, który postanowił się pobawić w ewangelizacje zatwardziałych ateistów - w efekcie doszło do pyskówek, absorbowania administracji skargami itd, itp... a na koniec ks.Marek padł na polu chwały, nie zdobywając duszyczek :diabelek:

Ja u Was wytrwałem dłużej, ale i zamieszania narobiłem większego - stad wniosek prosty: nie ewangelizuj na sile, bo możesz sobie narobić problemów Język :aniol:

Z takim podejściem katolików do niewierzących, jak do mnie na tutejszym forum sami najlepiej odstręczacie ludzi od katolicyzmu, co mnie niewymownie cieszy albowiem niedaleki jest czas, gdy w KK pozostaną jedynie prawdziwi katolicy a nie ci, którym jedynie wydaje się, ze nimi są - jak np.tutejsi Inky, sant, Scott... napastliwi i nietolerancyjni sekciarze - bo przecież nie wierni Dekalogowi i idei miłości chrześcijańskiej, zakompleksieni, mali ludzie Pomysł

Resztę zegnam z cieplejszymi uczuciami lecz mam nadzieje, ze sami zrozumiecie, ile takie indywidua robią złego tak Wam, jak i wierze katolickiej... szczególnie dziękuje za ten czas Tomaszowi, Omyk i Nicol@'i, którzy zasłużyli sobie na mój szacunek i gdybym mógł Wam być kiedyś pomocny, walcie jak w dym! Tyczy się to również nadzwyczaj wyrozumialej Annniki, rzekłbym nad wiek statecznej.

Mordimer i jego poczta powstały dla potrzeb rejestracji na Waszym Forum - jednak ich nie likwiduje a poza tym ks.Marek wie, ktom zacz gdyby było trzeba a w życiu rożnie bywa... oczywiście serdecznie zapraszam do odwiedzin w moim rodzinnym Tarnowie po wcześniejszym kontakcie a nawet w moich węgierskich latyfundiach.

Idę sobie już stad, bo przedstawienie czas zakończyć - nie będę już tutejszej administracji dokładał pracy Duży uśmiech - pozdrawiam prawdziwych katolików, na pohybel farbowanym lisom :!: Pomysł
Nie myślałam, że znajdę się i ja na takiej liście. Jest mi miło MM, tym bardziej, że cenię sobie to, co piszesz, a twoja wiara nic a nic mnie nie obchodzi, zresztą wiesz o tym. Piszesz w tym poście dużo prawdy, której ja nie mogłam ostatnio wygłaszać. A prawda BOLI, katolików BOLI, PIECZE, RAZI. Dlatego usunęłam się w cień, niech sobie łby urywają. Ostatnio synek tak mi powiedział: mamo, ty lepiej napisz jakąś książkę, będzie z tego przynajmniej pożytek, a nie tu na tym forum piszsz jakieś farmazony nikomu niepotrzebne i tracisz tylko czas.
Przemyślałam to co mówił i przyznałam mu rację. Wchodzę tu tylko z doskoku i ...jestem zdrowsza.
Dzięki cio za wszystko, jesteś okejowym facetem. Przykro, że nie będę już czytać twoich mśyśli. ale też namawiać do zostania tu ciebie nie będę, bo nie widzę sensu. Bądź zdrów i pamiętaj o mnie, czyli polecam się pamięci.
Nicol@

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
12-08-2011 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #3
 
Mordimer_Madder napisał(a):warta tyle, co nic...
Mordimer_Madder napisał(a):jesteście towarzystwem wzajemnej adoracji
Mordimer_Madder napisał(a):Kościół Katolicki w Polsce i na świecie - przez swoja ksenofobicznosc, nietolerancje, zadufanie w sobie i skostnienie doktryny, brak elastyczności
Mordimer_Madder napisał(a):napastliwi i nietolerancyjni sekciarze
Mordimer_Madder napisał(a):zakompleksieni, mali ludzie
naubliżał się, nasapał i poszedł... jak to wojujący ateista

czy egzorcyzm mógłby mu pomóc? dużo w nim agresji i złośliwości oraz pogardy dla katolików, ale możemy się za niego modlić, choć nie wiem, czy to coś da...

Mordimer_Madder napisał(a):gdy w KK pozostaną jedynie prawdziwi katolicy a nie ci, którym jedynie wydaje się, ze nimi są - jak np.tutejsi Inky, sant, Scott... napastliwi i nietolerancyjni sekciarze
drogi sancie i Scottcie... Błogosławieni jesteście, gdy [ludzie] wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami. ... A zatem chwała Panu!!! :aniol: :aniol: :aniol:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
12-08-2011 17:43
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
Rozwala mnie obecność tego faceta tutaj wśród osób które tak "ceni" ba, przelicza wartośći duchowe na pieniądze. Jeszcze wpada w takie nastroje że Zły miota i to nieźle...

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
12-08-2011 17:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Razen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #5
 
Mordimer_Madder - może nie zdążyliśmy się dobrze poznać na forum, ale z Twoich wypowiedzi w innych dyskusjach mogę stwierdzić, że jesteś całkiem (jak to Nicol@ powiedziała) okejkowym i inteligentnym człowiekiem. Na każdym forum powinien być taki "głos rozsądku" i osobiście bardzo żałuje, że już nie będzie Cię wśród nas Smutny W dużej mierze zgadzam się z tym co napisałeś, nie będę wyszczególniał z czym dokładnie, bo zaraz zostanę oskarżony o oszczerstwa itd. a wolę nie dolewać oliwy do ognia.
Trzymaj się ciepło, pozdro!

[Obrazek: much-ado-about-nothing.jpg]
12-08-2011 19:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Scott napisał(a):Rozwala mnie obecność tego faceta tutaj
Mnie raczej interesuje, choć czasami jego wyraźny brak kultury osobistej i agresywne traktowanie swoich rozmówców - zwłaszcza, gdy kończyły mu się merytoryczne argumenty - było uciążliwe. Cieszę się, że Administracja zareagowała ostatecznie tak, jak należało:

Annnika napisał(a):chamstwo i tego typu podejście nie przejdzie więcej, przeginasz na całego
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Patrząc na twoje zachowanie Mordimerze ... twoje zachowanie w tym temacie pokazuje, że nas lekceważysz a to jak wiadomo nie najlepiej świadczy o tobie samym, a nie o nas. Jak na twój wiek to raczej takie zachowanie nie przystoi
Annnika napisał(a):Najpierw podstawowa lekcja kultury, bo może to nie demony ale zwykłe pieniactwo, złośliwość, chęć zgorszenia, odreagowania
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Kultury i szacunku tez by sie trochę przydało.
Te wypowiedzi (źródło), podsumowujące zachowanie Mordimera, są najlepszym świadectwem jego braku kultury w czasie prowadzonych rozmów.

Niemniej - mimo jego lekceważenia dla Kościoła i katolików, mimo braku kultury i mimo jego agresji werbalnych - wprowadzał pewną nowość. Możliwość spojrzenia z całkowicie odmiennego stanowiska. Gdyby umiał prowadzić dyskusję, czyli nie ubliżać rozmówcom, gdy już nie miał argumentów, to jego obecność mogłaby być ciekawa i mogłaby rodzić autentyczną dyskusję między wierzącymi i niewierzącymi. Cóż... to jednak od samego początku była swego rodzaju zemsta, więc nie ma się co dziwić, skoro sensem jego tutaj obecności było najwyraźniej "namieszać" (czyli niestety prosty trolling):

Mordimer napisał(a):Zarejestrowałem się u Was w ramach retorsji za chwilowe zamieszanie, jakie stworzył na moim /w sensie członka administracji/ Forum niejaki ks.Marek [...] Ja u Was wytrwałem dłużej, ale i zamieszania narobiłem większego
retorsja - przypomnijmy:

autor/ka Sjp napisał(a):retorsja
1. «stosowanie środków odwetowych przez jedno państwo w odpowiedzi na nieprzyjazne, ale zgodne z prawem międzynarodowym akty innego państwa»
2. «postępowanie będące odpowiedzią pokrzywdzonego na czyn tego samego rodzaju»

http://sjp.pwn.pl/slownik/2574133/retorsja
Skoro chciał tylko namieszać w odwecie, a nie rzeczowo dyskutować, to właściwie dobrze, że już poszedł.

[ Dodano: |12 Sie 2011|, o 20:35 ]
a... i jeszcze jedno - skąd on wziął te dane? bo nie wiem, gdzie można je znaleźć:

Cytat:e-sancti.net
UNIKALNI UŻYTKOWNICY
748 / dzień

PAGE RANK
3 / 10
UŻYTKOWNICY INTERNETU
1 / 1 mln

LINKI PRZYCHODZĄCE
18 752
SZACOWANA WARTOŚĆ SERWISU
6 919,52
PLN 1 690,86
EURO 2 429,18
USD
:?: :?: :?:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
12-08-2011 20:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #7
 
M. Ink. * napisał(a):czy egzorcyzm mógłby mu pomóc? dużo w nim agresji i złośliwości oraz pogardy dla katolików, ale możemy się za niego modlić, choć nie wiem, czy to coś da...
Zdecydowanie uprościłeś sprawę. Ja do MM czuję sympatię, bo był na placu boju sam i tak broniwszy się, skapitulował. Jest mi tym bardziej przykro, bo zasadą każdego chrześcijanina jest widzieć Jezusa w każdym napotkanym czlowiekui, czy to na ulicy, czy w sieci. Człowiek to brzmi dumnie, ale czy ty/ on /ona jest dumny z bycia czlowiekiem?.
"Dżem" tak ciekawie pytał: Zawsze warto być człowiekiem,
Choć tak łatwo zejść na psy
Autsajder jest super piosenką o znaczącym tekście. Polecam zastanowić się nad sensem tych słów (wytłuszczonych), przemyśleć i nie oceniać zbyt szybko i subiektywnie człowieka, bo człowiek to brzmi dumnie . Ale slowa obróćmy z czyn, niech to nie będzie czcze gadanie/

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
12-08-2011 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
Jako admin tego forum wypada mi cosik skrobnąć na ten temat.

Mordimer_Madder napisał(a):Oto wycena Waszej domeny - jak widać jest ona warta tyle, co nic... a to dzięki Waszym userom w tym /podobno całkowicie katolickim/ kraju :diabelek:

M. Ink. * napisał(a):a... i jeszcze jedno - skąd on wziął te dane? bo nie wiem, gdzie można je znaleźć:

Z tego co się dowiedziałem od głównego właściciela forum Dawida to są to dane z google, są one dostepne, ale ja nie bardzo sie orientuje gdzie, sam byłem zaskoczony tymi danymi.
Ale odnosząc się do nich to są one z tego co mi wiadomo oparte na googlowskich statystykach odwiedzin i przekierowań i nie sa one rzeczywistą wartością całego portalu SANCTI.
Tak więc proponowałbym nie sugerować sie tymi danymi które nie przedstawiają głównej wartości portalu.

Mordimer_Madder napisał(a):Resztę zegnam z cieplejszymi uczuciami lecz mam nadzieje, ze sami zrozumiecie, ile takie indywidua robią złego tak Wam, jak i wierze katolickiej... szczególnie dziękuje za ten czas Tomaszowi, Omyk i Nicol@'i, którzy zasłużyli sobie na mój szacunek i gdybym mógł Wam być kiedyś pomocny, walcie jak w dym! Tyczy się to również nadzwyczaj wyrozumialej Annniki, rzekłbym nad wiek statecznej.
.

Nie wnikam w powody rejestracji, gdyż to jest osobista sprawa uzytkownika, cieszę się, że przedstawiłeś te powody, to pokazuje, że nie ukrywasz swoich powodów obecności na naszym forum. Do tej pory starałem się szanować twoją obecność na naszym forum i nie tylko twoją, ale każdego, bez względu na poglady czy wyznanie.,

Było wiele nieporozumień między tobą a innymi użytkownikami i gdy zwracałeś się do mnie w celu rozwiązania tych problemów forumowych to starałem się czynić to, co pozwoli unormować sytuację. Niestety nie zawsze mogę włączać się w jakieś osobiste konflikty, ale nigdy też takowych nie popierałem i popierać nie będę. Zalezy mi bowiem na tym, aby na tym forum każda strona a więc wierzący i niewierzący szanowali się wzajemnie i dyskutowali szanujac poglady czy wiarę drugiej strony lub jej brak.

Niestety nie nad wszystkim da się zapanować, gdyż ludzie mają rózne charaktery, cechy, które często utrudniają wspólne dyskusje, rozmowy, ale są też tacy, którzy przychodzą na fora mąćić. Jak dotąd nie starałem się ciebie traktować jako jednego z tych mącicieli, ale jako godnego dyskutanta, który ma inne poglady. I tak zostało do dziś, mimo, że wiele twoich zachowań nie podobało mi sie i wiele razy myślałem nawet o ostrzeżeniu dla ciebie, powstrzymywałem sie jednak dając ci szansę na to, abys mógł dalej dzielić się swoimi pogladami, tak różnymi od naszych.
Martwi mnie tylko jedna negatywna cecha, która pokazywałeś na forum względem niektórych użytkowników, także moderatorów: lekceważenie takich użytkowników. Rozumiem, że nie zawsze się z nimi zgadzałeś, rozumiem, że nie zawsze czułeś sie dobrze, gdy tacy użytkownicy jak M.Ink czy moderatorzy Scott, sant ukazywali ci niektóre sprawy, tematy w sposób, którego ty nie akceptowałeś, ale jakby nie patrzeć - nie mieli oni zamiaru nikogo obrażać, urażać, są oni katolikami i patrza na wiele spraw inaczej niż ty, ale też zauważałem, że pewne kwestie poruszane przez ciebie były także uznawane przez moderatorów. Doskonale bowiem wiemy, że nie jesteśmy idealni, nie jesteśmy wspaniałymi katolikami, Kościół także nie jest bez win, ale mimo wszystko Kościół to jest wspólnota wiernych, słabych grzeszników a gową tego Kościoła jest Chrystus do którego uciekamy się jako grzesznicy liczac na Jego łaske i miłosierdzie.

Jesteśmy więc słabymi ludxmi, ale też prowadząc to forum staramy sie służyć jak najlepiej Chrystusowi,uznajac swoje słabości, upadki. Nie mniej jednak musimy tez bronic naszej wiary, naszych przekonań, gdyż inaczej bylibyśmy winni dopuszczania sie grzechów nie reagujac na to, że niektórzy niewierzący lekeceważą sobie to co dla nas stanowi świętość czy wartość, dla której musimy stanąć oporem.
Szacunek na forum obowiązuje każdego, bez względu na to jaka tutaj funkcję pełni i tego staramy sie przestrzegać, ale jak często zauważaliśmy - było wiele prowokacji, które ciężko nam jest też oceniać. Nie mniej szacunek dla każdego użytkownika bez względu na nieporozumienia jakie były powinien pozostać.

I na koniec jeszcze chciałbym odnieść sie nie tylko do tych danych które zostały podane, ale tez do głównego celu jaki mamy postawiony : Ewangelizację. Te dane ukazujące wartosć naszego forum czy tez portalu nie są dla nas głównym celem, nie są dla nas droga ku której zmierzamy. Od początku kierujemy sie głównie celem Ewangelizacji i nie zależy nam tez na tym jak oceniają nas jakieś statystyki, ile nasz portal jest warty. Może być według statystyk nic nie warty, ale my jako wspólnota wiernych, jako bracia i siostry w wierze stanowimy ogromną wartość, której niektórzy moga niedostrzegać. Dla nas jest ważny każdy użytkownik, który stara się szanować nasza pracę, nasz wkład w rozwój tego miejsca, tego skromnego dzieła.

I jeszcze jedno : dziękuje za uznanie, choc nie wiem czy na nie zasłużyłem, nie wiem tez czym zasłuzyłem, ale napewno nigdy nie staram sie nikogo urażać czy kims pogardzać tylko dlatego, że ma inne poglady czy wyznanie.Muszę jednak jako katolik bronic tego co dla mnie stanowi wartości według których żyję, którymi sie kieruję w życiu (sorki, staram sie żyć Szczęśliwy )

Szkoda, że taką decyzje podjąłeś, ale to twoja decyzja i trzeba ja uszanować. Jako użytkownik niewierzący jesteś naprawde ok, ale mimo wszystko brakowało ci często tego szacunku dla rozmówców, choc spodziewam się, że z innych stron tez było podobnie. Nie tędy droga do kulturalnych dyskusji. Bez wzajemnego szacunku takowych nie będzie a do tego tez potrzeba trochę kultury - to pisze ogólnie, nie tylko do Mordimera, ale do wszystkich uzytkowników forum. Jeśli juz nas ponosi to starajmy sie przyjamniej uzywać tych cennych zwrotów kultury, jak np PRZEPRASZAM, WYBACZ itp. One zmieniaja nasz stosunek do drugiej osoby, wyrażaja gest żałowania za swoje negatywne zachowanie względem drugiej osoby.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
12-08-2011 23:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #9
 
Nicol@ napisał(a):Ja do MM czuję sympatię, bo był na placu boju sam i tak broniwszy się, skapitulował.
Prowokator to prowokator, a troll to troll, zwłaszcza antykatolicki. Robienie z niego męczennika czy outsidera jest mu bardzo na rękę. To także nawóz dla jego antykatolickich chwastów rozsianych na tym Forum. Ale skoro chcesz... Twój wybór - masz do tego prawo.

TOMASZ32-SANCTI napisał(a):oparte na googlowskich statystykach odwiedzin i przekierowań
Rozumiem już; dzięki za tę informację Uśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
13-08-2011 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #10
 
M. Ink. * napisał(a):Prowokator to prowokator, a troll to troll, zwłaszcza antykatolicki. Robienie z niego męczennika
On napewno nie chciałby, żeby robiono z niego męczennika, bowiem nie występował w obronie wiary, jedynie w obronie swoich przekonań. Też mu wolno.. I z pewnością tak nazywanym być nie chce.
Cytat:To także nawóz dla jego antykatolickich chwastów rozsianych na tym Forum.
Szczerość za szczerość:
Jest tu wielu pseudokatolików kradnących nazewnictwo od tych, którzy się ewangelizują. Bo to takie proste. W sieci wszystko wolno i oni, jak pospolici Polacy, którzy mają przypiętą łatkę darmozjadów, leni i przebiegłych drani, znajdują się i tu-na tym forum. Tego wykluczyć się nie da. Nie ma takiej siły, która temu zapobiegnie. A, że MM stał się ich pożywką, cóż-wszystkie chwyty dozwolone. Ja, choć jestem wychowana w wierze moich ojców staram się ich i ich wiarę zrozumieć na swój sposób. Dziś każdy czlowiek stara się zrozumieć to, co daje nam Pan Bóg, bo wszysztko ma być klarowne, jasne i zrozumiałe. Nie ma uczenia się "na pamięć", zakuwania tekstów, jak aktorzy roli. Musimy to wreszcie zrozumieć dla jasności świata i siebie samych.
Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego, ale tolerancja dla zamierzchłych czasów i ludzi wydaje się już być przeżytkiem. Ludzie nie są naiwni, jak drzewiej bywalo.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
13-08-2011 20:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #11
 
Nicol@ napisał(a):On napewno nie chciałby, żeby robiono z niego męczennika
może tak, może nie

nawet gdyby chciał, to raczej by o tym nie powiedział

Nicol@ napisał(a):I z pewnością tak nazywanym być nie chce.
Nazwa to jeszcze nie desygnat i to, co się z nim wiąże - a na to wielu łasych... nawet mimo pozornego zdystansowania. Bo primo - jest w tym pewna aura, a secundo - przyczynia się to za bronionymi ideami. W tym wypadku za wyznawaną ideologią, od której zresztą zalatuje michnikowszczyzną. Te same poglądy, te same chwyty retoryczne, ta sama nienawiść, ta sama opcja światopoglądowo-polityczna. Ten sam ideologiczny jad.

Nicol@ napisał(a):Jest tu wielu pseudokatolików kradnących nazewnictwo od tych, którzy się ewangelizują.
Skoro nie brakuje Ci odwagi, by mówić o "wielu pseudokatolikach", którzy mieliby tu być, to czy nie zabraknie Ci jej, by wymienić, kogo konkretnie masz na myśli? Bo jeśli brakuje Ci odwagi lub dowodów, że możesz kogoś tak nazwać, to rzucasz jedynie oszczerstwa.

Poproszę zatem o konkretne uzasadnienie swoich oskarżeń.

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
13-08-2011 22:17
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #12
 
M. Ink. * napisał(a):a... i jeszcze jedno - skąd on wziął te dane? bo nie wiem, gdzie można je znaleźć:

Cytat:e-sancti.net
UNIKALNI UŻYTKOWNICY
748 / dzień

PAGE RANK
3 / 10
UŻYTKOWNICY INTERNETU
1 / 1 mln

LINKI PRZYCHODZĄCE
18 752
SZACOWANA WARTOŚĆ SERWISU
6 919,52
PLN 1 690,86
EURO 2 429,18
USD
:?: :?: :?:
http://www.speedtest.pl/wycena.html

[ Dodano: |14 Sie 2011|, o 08:10 ]
M. Ink. * napisał(a):choć czasami jego wyraźny brak kultury osobistej i agresywne traktowanie swoich rozmówców - zwłaszcza, gdy kończyły mu się merytoryczne argumenty - było uciążliwe
Zabawne brzmią takie słowa napisane z klawiatury kogoś kto sam ma ostrzeżenia za "za chamskie, napastliwe lub pogardliwe traktowanie współrozmówców". Przyganiał kocioł garnkowi ?

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
14-08-2011 07:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #13
 
heysel napisał(a):http://www.speedtest.pl/wycena.html
dzięki Przytulanie

heysel napisał(a):Zabawne brzmią takie słowa napisane z klawiatury kogoś kto sam ma ostrzeżenia
primo:

będę wdzięczny, jeśli nie będziesz na przyszłość ubliżał mojej matce, która jest właścicielką tej klawiatury i nie jest użytkowniczką tego Forum, zatem ona nie ma tu ostrzeżeń; deczko się ośmieszyłeś; powiesz pewnie, że nie wiedziałeś, bo nie mogłeś; jeśli nie wiedziałeś, to spuść z tonu i nie wypowiadaj się tak autorytatywnie, gdy brak Ci wiedzy w temacie, w którym się wypowiadasz...

secundo:

fakt - mam ostrzeżenia i jako posiadający je znam się na nich nie tylko teoretycznie; dlatego wiem, że Mordimer przegiął ekstremalnie, dalece poniżej wszelkich granic

możesz mnie oskarżać - i słusznie, bo nie jestem bez grzechu - to jednak nie przyćmi skrajnie niskiego poziomu kultury Mordimera, jaki zaprezentował na tym Forum

tertio:

fajny z Ciebie facet, heysel, nie idź więc w ślady Mordimera, tak jak ja teraz idę w ślady naczelnego moralisty michnikowszyzny; mimo postawionych mi zarzutów i tak Cię lubię, bo w naszych światopoglądowych sporach nigdy nie zachowałeś się tak chamsko, jak momentami zachowywał się tu Mordimer :| przypominam:

Annnika napisał(a):(ciach - chamstwo i tego typu podejście nie przejdzie więcej, przeginasz na całego i ja mam tego serdecznie dosyć)

http://forum.e-sancti.net/viewtopic.php?p=173163

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
14-08-2011 19:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #14
 
M. Ink. * napisał(a):To także nawóz dla jego antykatolickich chwastów rozsianych na tym Forum.
NIe chcę z tobą toczyć bojów, powiem tylko, że to ty wstrząłeś tę nicniewartą walkę odnośnie pseudokatolików. Ja w tym nie odczuwam nijakiej przyjemnośści - w dyskusji na ten temat.
A skoro brak mi przyjemności, to mając świadomość swojego egoistycznego podejścia nie odpowiem na twoje stwierdenie/pytanie. Jest większość ludzi, cechujących się pychą i zazdrością, których możnaby nazwać takim mianem. Uwierz, że jest mi obojętnym to, co tacy ludzie tu myślą lub wypisują. Ja ich ewangelizacją już się nie zajmuję, ponieważ są ode mnie ludzie bardziej kompetentni oraz ludzie bardziej szkoleni, o czym z nieukrywaną świadomością mówią sami o sobie. Skromnoscia nie grzesza. Nie kaz mi wiec wzmianiac.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
14-08-2011 20:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Nicol@ napisał(a):NIe chcę z tobą toczyć bojów, powiem tylko, że to ty wstrząłeś tę nicniewartą walkę odnośnie pseudokatolików.
Ja tylko grzecznie pytam, kogo oskarżasz o to, że jest "pseudokatolikiem" i jakie masz dowody, na swoje oskarżenia.

Jeśli nie masz dowodów, to te oskarżenia jawią się jako marne oszczerstwo...

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
14-08-2011 22:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów