Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mordimer Madder - pożegnanie? (temat wydzielony)
Autor Wiadomość
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #2
 
Mordimer_Madder napisał(a):
Cytat:e-sancti.net
UNIKALNI UŻYTKOWNICY
748 / dzień

PAGE RANK
3 / 10
UŻYTKOWNICY INTERNETU
1 / 1 mln

LINKI PRZYCHODZĄCE
18 752
SZACOWANA WARTOŚĆ SERWISU
6 919,52
PLN 1 690,86
EURO 2 429,18
USD
Oto wycena Waszej domeny - jak widać jest ona warta tyle, co nic... a to dzięki Waszym userom w tym /podobno całkowicie katolickim/ kraju :diabelek:

I nie ma się co dziwić - jesteście towarzystwem wzajemnej adoracji, forum, które zupełnie nie przyciąga nowych userow a nawet ich traci - dokładnie jak Kościół Katolicki w Polsce i na świecie - przez swoja ksenofobicznosc, nietolerancje, zadufanie w sobie i skostnienie doktryny, brak elastyczności a nade wszystko fakt, ze sami nie stosujecie się do własnych zasad uznając, ze są one dla innych Pomysł

Zarejestrowałem się u Was w ramach retorsji za chwilowe zamieszanie, jakie stworzył na moim /w sensie członka administracji/ Forum niejaki ks.Marek, który postanowił się pobawić w ewangelizacje zatwardziałych ateistów - w efekcie doszło do pyskówek, absorbowania administracji skargami itd, itp... a na koniec ks.Marek padł na polu chwały, nie zdobywając duszyczek :diabelek:

Ja u Was wytrwałem dłużej, ale i zamieszania narobiłem większego - stad wniosek prosty: nie ewangelizuj na sile, bo możesz sobie narobić problemów Język :aniol:

Z takim podejściem katolików do niewierzących, jak do mnie na tutejszym forum sami najlepiej odstręczacie ludzi od katolicyzmu, co mnie niewymownie cieszy albowiem niedaleki jest czas, gdy w KK pozostaną jedynie prawdziwi katolicy a nie ci, którym jedynie wydaje się, ze nimi są - jak np.tutejsi Inky, sant, Scott... napastliwi i nietolerancyjni sekciarze - bo przecież nie wierni Dekalogowi i idei miłości chrześcijańskiej, zakompleksieni, mali ludzie Pomysł

Resztę zegnam z cieplejszymi uczuciami lecz mam nadzieje, ze sami zrozumiecie, ile takie indywidua robią złego tak Wam, jak i wierze katolickiej... szczególnie dziękuje za ten czas Tomaszowi, Omyk i Nicol@'i, którzy zasłużyli sobie na mój szacunek i gdybym mógł Wam być kiedyś pomocny, walcie jak w dym! Tyczy się to również nadzwyczaj wyrozumialej Annniki, rzekłbym nad wiek statecznej.

Mordimer i jego poczta powstały dla potrzeb rejestracji na Waszym Forum - jednak ich nie likwiduje a poza tym ks.Marek wie, ktom zacz gdyby było trzeba a w życiu rożnie bywa... oczywiście serdecznie zapraszam do odwiedzin w moim rodzinnym Tarnowie po wcześniejszym kontakcie a nawet w moich węgierskich latyfundiach.

Idę sobie już stad, bo przedstawienie czas zakończyć - nie będę już tutejszej administracji dokładał pracy Duży uśmiech - pozdrawiam prawdziwych katolików, na pohybel farbowanym lisom :!: Pomysł
Nie myślałam, że znajdę się i ja na takiej liście. Jest mi miło MM, tym bardziej, że cenię sobie to, co piszesz, a twoja wiara nic a nic mnie nie obchodzi, zresztą wiesz o tym. Piszesz w tym poście dużo prawdy, której ja nie mogłam ostatnio wygłaszać. A prawda BOLI, katolików BOLI, PIECZE, RAZI. Dlatego usunęłam się w cień, niech sobie łby urywają. Ostatnio synek tak mi powiedział: mamo, ty lepiej napisz jakąś książkę, będzie z tego przynajmniej pożytek, a nie tu na tym forum piszsz jakieś farmazony nikomu niepotrzebne i tracisz tylko czas.
Przemyślałam to co mówił i przyznałam mu rację. Wchodzę tu tylko z doskoku i ...jestem zdrowsza.
Dzięki cio za wszystko, jesteś okejowym facetem. Przykro, że nie będę już czytać twoich mśyśli. ale też namawiać do zostania tu ciebie nie będę, bo nie widzę sensu. Bądź zdrów i pamiętaj o mnie, czyli polecam się pamięci.
Nicol@

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
12-08-2011 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
[] - Nicol@ - 12-08-2011 14:30
[] - M. Ink. * - 12-08-2011, 17:43
[] - Scott - 12-08-2011, 17:59
[] - Razen - 12-08-2011, 19:43
[] - M. Ink. * - 12-08-2011, 20:17
[] - Nicol@ - 12-08-2011, 22:05
[] - TOMASZ32-SANCTI - 12-08-2011, 23:06
[] - M. Ink. * - 13-08-2011, 20:02
[] - Nicol@ - 13-08-2011, 20:59
[] - M. Ink. * - 13-08-2011, 22:17
[] - heysel - 14-08-2011, 07:42
[] - M. Ink. * - 14-08-2011, 19:27
[] - Nicol@ - 14-08-2011, 20:19
[] - M. Ink. * - 14-08-2011, 22:05
[] - Nicol@ - 15-08-2011, 19:09
[] - M. Ink. * - 15-08-2011, 19:33

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów