Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tworzenie portalu - zaproszenie dla wszystkich chetnych.
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Tworzenie portalu - zaproszenie dla wszystkich chetnych.
Byc może siedząc i czytając różne artykuły czy wypowiedzi na forum zastanwiasz się nad ty, w jaki sposób mógłbym/mogłabym pomóc w Ewangelizacji, w tworzeniu tego portalu? Co ja potrafię robić by mogłoby się to przydać tworzącym ten lub inny portal? Może przychodzą wątpliwości : "przecież ja się na tym nie znam, nie wiele umiem, za mało wiem, jak taki człowiek może coś sensownego tutaj robić?"

Zapewniamy, że może wiele, aby tylko chciał i aby naprawdę mu na tym zależało. Zapewniamy również, że nie potrzeba tutaj ogromnej wiedzy czy doświadczenia, ale chęci, pragnienia, aby coś robić i aby robić to naprawdę systematycznie poczuwając się do obowiązku, że moje zaniedbanie może utrudniać pracę innych - to ma być tym motorem napędzającym nas do pracy, zaangażowania i odpowiedzialności.

Zadaj sobie teraz pytanie : jak bardzo chcę pomóc? Jak bardzo mi na tym zależy? Jak bardzo chcę włączyć się w Ewangelizację i tworzyć coś dobrego dla drugiego człowieka? Zastanów się także nad tym ile czasu poświęcam na siedzenie w sieci lub przed komputerem i bawiąc sie tylko nim a jak wiele w tym czasie mogę zrobić dla drugiego człowieka?
Nie twierdzę, że każdy siedzi bezczynnie bawiąc się ale postarj się odpowiedzieć sobie na takie pytanie : czy to stwierdzenie dotyczy także mnie czy innych, którzy siedzą i np grają sobie lub grzebią w sieci w poszukiwaniu kontaktów, rozmawiając na czatach lub w inny sposób korzystając z zawartości sieci bądź też zawartości włąsnego komputera.

Czy rzeczywiście mogę wykorzystać ten czas czyniąc cos dobrego dla innych? Owszem. Możesz wiele i my pragniemy dać ku temu okazję, abys tylko chciał/a.

Chcielibyśmy więc zaprosić wszystkich chętnych do współudziału w tworzeniu naszego portalu. Pracy jest wiele a robotników mało, każdy ma szansę się załapać, choc nie każdy może zostać przyjęty.
Jednym z takich podstawowych warunków przyjęcia jest właściwy stosunek do nauki Kościoła. Kolejnym jest współpraca z innymi osobami - umiejętność porozumiewanie się, dogadywania się z innymi redaktorami. Oczekujemy bowiem jedności i zrozumienia dla innych a także wspólnego działania, aby nie dochodziło do nieporozumień i działania na zasdazie "każdy swoją rzepke skrobie", Owszem, każdy dostej jakieś zadania i wykonuje je samodzielnie, ale też w razie potrzeby pomaga też innym nie patrząc na to ile ma swojej pracy. Zależy nam na tym, aby grupa redakcyjna była zgraną grupa ludzi, która może wzajemnie siebie wspierać dla wspólnego dobra i dla dobra innych.

Tak więc jeśli cos potrafisz, jeśli posiadasz jakies umiejetności, wiedzę, pasje lub chcesz pomagać, ale zbyt wiele nie potrafisz to zgłoś się do obsługi portalu (TOMASZ32-SANCTI - czyli ja lub Dawid) w celu poznania więcej szczegółów dotyczących współpracy z portalem.

Aby było łatwiej się zdecydować to przedstawię kilka takich funkcji, do których potrzebujemy osób chętnych a są to:

Webmasterzy i graficy komputerowi
fotoreporterzy, fotografowie (w tym także hobbiści fotografiki)
tłumacze (różne jezyki obce a wszczególności: angielski, niemiecki, włoski, hiszpański, francuski)
osoby do wstawiania artykułów
osób znających się na reklamie
redaktorów

To tak w skrócie. Więcej szczegółów po przez obsługę portalu.
Przypominam tylko, że portal jest niekomercyjny a więc nie czerpiemy korzyści finansowych z naszej działalności co też wpływa na to, że nie udzielamy żanych umów o pracę i nie wypłacamy żadnych wynagrodzeń za pracę. To co robimy - robimy dla Ewangelizacji, z czystego serca aby pomagać innym w poznawaniu Boga, w odnajdywaniu do NIego drogi tym, którzy czują się zagubieni i pragną powrócić do Boga, do Kościoła, do wartości chrześcijańśkich.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHĘTNYCH.

kONTAKT:
portal.sancti@gmail.com

lub po przez gg.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
22-10-2010 11:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów