Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Biblia a Koran
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
abduallah napisał(a):Wierzcie wiec w Allaha i Jego poslancow i nie mowcie: 'Trojca!'. Zaprzestancie! Tak bedzie lepiej dla was, gdyz Allah jest tylko jednym Bogiem! Chwala Mu! On-jest zbyt wyniosly by miec syna!" (Koran, 4:171 )

Ja wierzę w Boga a Trójca dla mnie to podstawa : Bóg Ojciec, Syn Boży i Duch Święty, tak więc szanuję inne religie, ale nie zmienię mojej wiary w Trójcę.

abduallahu
Niech ci Allah błogosławi, mam tylko jedną jedyna prośbę : nie staraj sie na forum skłaniać wiernych Bogu forumowiczów do zaprzestania wiary w Trójcę. Postaraj się zaoszczędzić mój żołądek przed jego ewentualnymi skrętami na widok takich tekstów. Niech religie : islam i chrześcijaństwo będą stanowiły jedność, niech razem prowadzą ludzi do zbawienia,
Niech obie religie trzymaja sie swoich świetych ksiąg. Tak będzie najlepiej dla obu religii i niech wyznawcy obu religii szanują siebie nawzajem.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
01-12-2010 23:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów