Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #451
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Dzisiaj zawitali do mnie świadkowie Jehowy. Uzasadniając im że nie ma żadnej różnicy pomiędzy Jezusem a Ojcem- powiedzieli mi z"mówię nieprawdę bo w Imię Jezusa nie wyrzucano złych duchów w Biblii ani Jezus sam w swoje Imię grzechów nie odpuszczał", po czym uznali że...idą. Mówiłem że ewangelista Marek twierdzi co innego, no ale już nie dało się przetłumaczyć. Jedna Pani to podbiegała na moim chodniku do bramki. Noone zaimpregnowany na prawdę szczególnie tą o Jezusie i Kościele używa równie "konkretnych" argumentów. Autorytetem dla świadków są ludzie z Brooklynu o których ich własne publikacje mówią..."kanał"[!!], Noone słucha ks.Natanka który ma "światłówód do Jezusa i Maryi" nie to samo, ale wpływ i Ciała Kierowniczego i ks.Natanka jest niepodważalny. Tymczasem dla nas katolików kanałem łączącym z Bogiem jest - Biblia. Zupełnie inne patrzenie na wiarę.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 23-09-2012 01:33 przez Scott.)
22-09-2012 14:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #452
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
źródłem wiary dla rzymskiego katolika jest Biblia i Tradycja Apostolska
i z tych źródeł ks.Piotr korzysta,
ośmieszanie i napiętnowanie tego prawdziwego kapłana duszpasterza - Drugiego Chrystusa - będzie Ci wielkim ciężarem po drugiej stronie..
23-09-2012 20:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #453
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Naturalnie dla noone posługiwanie sie kłamstwem, w celu niszczenia autorytetu wszystkich księży z biskupami i Papieżem włącznie [o ile tylko prezentują coś innego niż noone] będzie czymś leciutkim, jeśli wytrwa w tym bez skruchy do śmierci. Dodatkowo noone chrzani że ma budować a nie niszczyć, a więc ma innym pomagać zakorzeniać się w Kościele, przyjmować Ducha Świętego a nie krytykować Kościół!Naprawdę myślisz że masz doczynienia z kretynami, którzy nie wiedza że x.Natanek korzysta z objawień wprost uznanych przez Kościół za fałszywe? Myślisz że nie słyszeliśmy o "swiatlowodzie do Jezusa i Maryi"? Pisałem o kanale łączacym nas z Bogiem- i dla katolika jest to Biblia. Tradycja jest oczywiście ważna i nie można jej pominąć, ale ta w KKK, nie w formie skostniałej vulgo ludzkiej.

Ja mam na skrzynce maila od świadka Jehowy który twierdzi że "my korzystamy tylko z Biblii". No to jak to jest że czytają też swoje gazetki, książki będące wykładnią nauk Strażnicy. Tak niepoważnych nauk, że niemożliwe aby tyle osób miało je wspólne bez przyjmowania ich. Podobnie z tym co napisałeś teraz.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2012 00:09 przez Scott.)
24-09-2012 00:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #454
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
quote='noone' pid='170628' dateline='1348426224']
źródłem wiary dla rzymskiego katolika jest Biblia i Tradycja Apostolska
,[/quote]
Zapomniałeś o Magisterium.

(23-09-2012 20:50 )noone napisał(a):  i z tych źródeł ks.Piotr korzysta,
Jesteś pewien? A co z Magisterium?

(23-09-2012 20:50 )noone napisał(a):  ośmieszanie i napiętnowanie tego prawdziwego kapłana duszpasterza - Drugiego Chrystusa ,
To jest osąd. Zakładając że supendowany ks. Natanek jest jak piszesz "prawdziwym duszpasterzem - alter Christi" - negujesz innych kapłanów, zwłaszcza tych, którzy z nim się nie zgadzają. Już tylko wspomnę, że czytając twój post,miałem wrażenie że zapomniałeś dopisać słowo "jedynym", albo nie miałeś odwagi.

(23-09-2012 20:50 )noone napisał(a):  - będzie Ci wielkim ciężarem po drugiej stronie..,
To jest również osąd i pycha z twojej strony, bo sugeruje, że ty wiesz lepiej, że masz jakiś bezpośredni kanał do Pana Boga i On ci mówi kto będzie potępiony a kto nie. Również zakłada twoje przeświadczenie o własnej nieomylności.
Noone, bracie - nawróć się i uwierz w miłość Chrystusa. Prawdziwego Chrystusa, nie goń za wytworami swojej fantazji i ograniczonej wiedzy. Zaufaj Kościołowi. Zaufaj Chrystusowi, otwórz się na Ducha Świętego. Zapewniam cię że wtedy odzyskasz spokój. I poczujesz się również kochany zarówno przez Niego (Jezusa - naszego Brata i naszego Boga) jak i Jego braci, którzy są twoimi braćmi. Pragną być takimi.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2012 08:34 przez Sant.)
24-09-2012 08:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #455
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Cytat:że x.Natanek korzysta z objawień wprost uznanych przez Kościół za fałszywe
kolejne kłamstwo..

Cytat:Pisałem o kanale łączacym nas z Bogiem- i dla katolika jest to Biblia.
zaprzeczasz działalnosci Boga przez wieki przez proroków i objawienia ?

i proszę mnie do "jehowych" nie porównywać bo z tą sektą z piekła rodem nie mam nic wspólnego

(24-09-2012 08:30 )sant napisał(a):  quote='noone' pid='170628' dateline='1348426224']
źródłem wiary dla rzymskiego katolika jest Biblia i Tradycja Apostolska
,
Zapomniałeś o Magisterium. [/quote]
a czym jest Tradycja Apostolska ?


Cytat:
(23-09-2012 20:50 )noone napisał(a):  ośmieszanie i napiętnowanie tego prawdziwego kapłana duszpasterza - Drugiego Chrystusa ,
Zakładając że supendowany ks. Natanek jest jak piszesz "prawdziwym duszpasterzem - alter Christi" - negujesz innych kapłanów, zwłaszcza tych, którzy z nim się nie zgadzają. Już tylko wspomnę, że czytając twój post,miałem wrażenie że zapomniałeś dopisać słowo "jedynym", albo nie miałeś odwagi. [/b]
neguje grzech i zdradę duchownych, nie kapłanów wprost,
każdy kapłan katolicki jest Drugim Chrystusem, czy stoi czy leży..

Cytat:
(23-09-2012 20:50 )noone napisał(a):  - będzie Ci wielkim ciężarem po drugiej stronie..,
[b]To jest również osąd i pycha z twojej strony, bo sugeruje, że ty wiesz lepiej, że masz jakiś bezpośredni kanał do Pana Boga i On ci mówi kto będzie potępiony a kto nie. Również zakłada twoje przeświadczenie o własnej nieomylności.
nawoływanie do nawrócenia nie jest pychą, tylko służbą naszemu Bogu i naszym obowiązkiem, nieomylny jest Pan nasz Stwórca,
także błędna interpretacja..

Cytat:Noone, bracie - nawróć się i uwierz w miłość Chrystusa. Prawdziwego Chrystusa, nie goń za wytworami swojej fantazji i ograniczonej wiedzy. Zaufaj Kościołowi. Zaufaj Chrystusowi, otwórz się na Ducha Świętego. Zapewniam cię że wtedy odzyskasz spokój. I poczujesz się również kochany zarówno przez Niego
zrobiłem to jakiś czas temu, za co Bogu po stokroć dziękuję Uśmiech
i dziękuję że otworzył mnie na Jego Słowo, również przez takich kapłanów jak ks.Piotr

Króluj nam Chryste Uśmiech

również warto tu wspomnieć o ks.Tadeuszu Kiersztynie (niech spoczywa w pokoju)
który zapoczątkował ruch intronizacyjny w Polsce i urodził tym ks.Piotra Natanka
i o jego skandalicznym pogrzebie..
Ks. Małkowski o pogrzebie ks. Tadeusza Kiersztyna
http://gloria.tv/?media=327659

http://www.ziemiamielecka.pl/?p=22095

Zabroniono koncelebry na pogrzebie ks. Kiersztyna
http://www.gloria.tv/?media=327312
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2012 09:20 przez noone.)
24-09-2012 08:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #456
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Noone sam cytuwałeś tu fałszywe objawienia. Domaganie się jakiegoś "święta 2 serc" jest właśnie na objawieniach demonicznych oparte.

Noone, podobieństwa pomiedzy sektą x.Natanka, a sektą śJ są tak uderzające że coraz poważniej zastanawiam czy x.Natanek Iluminatem nie jest. Ciężko żeby to był przypadek. Najdziwniejsze że osoba z sekty świetnie rozpozna inną sektę. Natomiast nie widzi gdzie sama jest.

Kanałem łączącym nas z Bogiem jest Biblia, koniec kropka. Tradycja jest tym co mamy zachowywać.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
24-09-2012 09:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #457
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
(24-09-2012 08:59 )noone napisał(a):  kolejne kłamstwo..
Noone - jak na mój gust zbyt często wyzywasz swoich rozmówców od kłamców. Jako moderator ostrzegam cię. Tu obowiązuje określona kultura
(24-09-2012 08:59 )noone napisał(a):  i proszę mnie do "jehowych" nie porównywać bo z tą sektą z piekła rodem nie mam nic wspólnego
Łączy was bardzo dużo. Choćby mentalność. I odrzucenie nauki Kościoła.

(24-09-2012 08:59 )noone napisał(a):  a czym jest Tradycja Apostolska ?
Tradycja Apostolska lub Tradycja – całokształt modlitwy, nauki i życia wiarą chrześcijańską, które Kościół otrzymał od Jezusa i Apostołów, zgodnie ze słowami Apostoła Pawła: Ja bowiem otrzymałem od Pana to, co wam przekazałem (1 Kor 11, 23). Tradycja jako żywy wzorzec przekazywany z pokolenia na pokolenie, w swoim zrębie została ustalona raz na zawsze u początków istnienia Kościoła i jest niezmienna. Jednak jej rozumienie i sposób wyrażania pod natchnieniem Ducha Świętego (por. J 16,13) urzeczywistnia się w każdym pokoleniu na nowo w sposób który najlepiej odpowiada wyzwaniom danego czasu.

Magisterium Kościoła (łac. Magisterium ecclesiae) – w Kościele katolickim władza autorytatywnego nauczania prawd wiary (nazywana także Urzędem Nauczycielskim Kościoła, sprawowana przez kolegium biskupów z papieżem jako głową oraz indywidualnie przez biskupów pozostających w łączności z kolegium.
Według Kościoła posługa nauczania wykonywana jest przez biskupa Rzymu na zasadzie prymatu należnego następcy św. Piotra oraz przez biskupów, którzy jako następcy Apostołów zobowiązani są wypełniać polecenie Jezusa Chrystusa: "Idźcie więc i nauczajcie wszystkie narody... Uczcie je zachowywać wszystko, co wam przykazałem" (Mt 28,19-20). Jezus obiecał św. Piotrowi i Apostołom, a tym samym i ich następcom, że pozostanie z nimi do końca świata i że ześle im Ducha Świętego, żeby nauczał ich wszelkiej prawdy i przypomniał im wszystko, co usłyszeli od Niego (por. J 14,26). Dzięki temu papież i biskupi w jedności, jako Kościół nauczający, twierdzą, że nie mogą się mylić co do prawd wiary i moralności. W szczególności nie myli się papież, gdy uroczyście ex cathedra określa jakiś dogmat wiary lub prawdę moralną. Zostało to zdefiniowane w czasie Soboru Watykańskiego I. Na mocy tej zasady, np. papież Pius XII określił w 1950 roku dogmat o wniebowzięciu Najświętszej Maryi Panny. Zgodnie z tą doktryną nie mylą się również wszyscy biskupi, gdy razem z papieżem na soborze powszechnym ogłaszają uroczystą definicję dogmatyczną lub podają orzeczenie definitywne oraz gdy rozproszeni w świecie, ale zachowując więzy komunii między sobą i z Następcą Piotra jednomyślnie zgadzają się na jakieś zdanie jako mające być definitywnie uznane przez wiernych.

[quote]
(23-09-2012 20:50 )noone napisał(a):  neguje grzech i zdradę duchownych, nie kapłanów wprost,
każdy kapłan katolicki jest Drugim Chrystusem
Negując ....duchownych, tym samym neguje kapłanów, a skoro każdy kapłan jest drugim Chrystusem, tym samym neguje Chrystusa.
Przypominam ci, że niejaki ks. Natanek został przez owego Chrystusa suspendowany za głoszenie nauk niezgodnych z Magisterium Kościoła. Nie jest więc drugim Chrystusem, w przeciwieństwie do tych, których neguje i ty za nim.

(23-09-2012 20:50 )noone napisał(a):  - będzie Ci wielkim ciężarem po drugiej stronie..,
To jest również osąd i pycha z twojej strony, bo sugeruje, że ty wiesz lepiej, że masz jakiś bezpośredni kanał do Pana Boga i On ci mówi kto będzie potępiony a kto nie. Również zakłada twoje przeświadczenie o własnej nieomylności./quote]

[quote]
(23-09-2012 20:50 )noone napisał(a):  nawoływanie do nawrócenia nie jest pychą, tylko służbą naszemu Bogu i naszym obowiązkiem, nieomylny jest Pan nasz Stwórca,
także błędna interpretacja..[quote]
[b]Ty nie wzywałeś Scotta do nawrócenia, tylko nazywałeś go kłamcą (cyt: kolejne kłamstwo..) i imputowałeś że znajdzie się w piekle (cyt. - będzie Ci wielkim ciężarem po drugiej stronie..,.)
A to nie jest wzywanie do nawrócenia, tylko epitetowanie i osąd. Do nawrócenia to ja ciebie wzywałem. Przeczytaj jeszcze raz uważnie - (cyt:
Noone, bracie - nawróć się i uwierz w miłość Chrystusa. Prawdziwego Chrystusa, nie goń za wytworami swojej fantazji i ograniczonej wiedzy. Zaufaj Kościołowi. Zaufaj Chrystusowi, otwórz się na Ducha Świętego. Zapewniam cię że wtedy odzyskasz spokój. I poczujesz się również kochany zarówno przez Niego)

[quote='noone' pid='170631' dateline='1348469986']
zrobiłem to jakiś czas temu, za co Bogu po stokroć dziękuję Uśmiech
i dziękuję że otworzył mnie na Jego Słowo, również przez takich kapłanów jak ks.Piotr.

Nie - ty, owszem ale dokonałeś apostazji z Kościoła Katolickiego na rzecz imaginacji suspendowanego przez Kościół kapłana.
Zrobiłeś dokładnie to, co zrobili Mariawici, którzy przeszli z KK do Mateczki Kozłowskiej i stworzyli alternatywny Kościół.
Wzywam cię do powrotu do Matki Kościoła i posłuszeństwa Jego Magisterium i Episkopatowi.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2012 10:23 przez Sant.)
24-09-2012 10:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #458
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
(24-09-2012 09:38 )Scott napisał(a):  Noone sam cytuwałeś tu fałszywe objawienia. Domaganie się jakiegoś "święta 2 serc" jest właśnie na objawieniach demonicznych oparte.
skąd czerpiesz pewność ze to nie Dzieło Boga ?
podkładasz swoje życie wieczne pod to twierdzenie ? tak jesteś pewien ?


Cytat:Kanałem łączącym nas z Bogiem jest Biblia, koniec kropka. Tradycja jest tym co mamy zachowywać.
to jest postawa sekciarza.. nie rzymskiego katolika
24-09-2012 10:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #459
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Scott - kanałem łaczącym nas z Bogiem jest Chrystus. I Jego Kościół.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 24-09-2012 10:34 przez Sant.)
24-09-2012 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #460
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Dla rzymskiego - Katolika nie ma żadnego zagrożenia że nie przyjmując objawień straci życie wieczne. Takie naucanie to nie wiem skąd wziąłeś. Ponad to, analizował je ekspert- kard. Ratzinger więc spokojnie mogę mu zaufać.

Postawa sekciarza? No ciekawe na czym oprzesz tą kolejną manipulację w tym temacie... Bo napewno nie na nauczaniu KKK. I powiem Ci tak- to co robi ks. Natanek to po prostu brak pokory. Jeden ksiądz opowiadał mi kiedyś jak jego profesor kompletnie pomylił dwie rzeczy. Kiedy mu o tym powiedział że się myli, ten zamiast z powiedzieć że przecież ma rację, może zazartować- zmienił temat. Czasami widzi się taką postawę również u niektórych ojców w rodzinach, kiedy zamiast przyznać dzieciom rację [ a sami ewidentnie się mylą] mówią " a co ty tam młody wiesz, co się tam możesz znać". My nieomylni nie jesteśmy.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 08-10-2012 19:06 przez Scott.)
08-10-2012 19:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #461
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Cytat:Duszo katolicka, duszo wierząca, duszo polska, duszo, która klękasz przed Panem Jezusem – bądź zupełnie spokojna!

Przyjmując Komunię Świętą w postawie klęczącej, pozostajesz wierna tysiącletniemu królewskiemu polskiemu zwyczajowi.

Przyjmując Komunię Świętą w postawie klęczącej, naśladujesz wszystkich polskich Świętych.

Przyjmując Komunię Świętą w postawie klęczącej, pozostajesz posłuszna pierwszemu liturgowi Kościoła, którym aktualnie jest nasz Ojciec Święty Benedykt XVI.

Przyjmując Komunię Świętą w postawie klęczącej, pozostajesz posłuszna Kościołowi, który w żadnym z dokumentów Soboru Watykańskiego II nie nakazywał ani nawet nie sugerował rezygnacji z postawy klęczącej.

Przyjmując Komunię Świętą w postawie klęczącej, dajesz klarowne świadectwo wiary w rzeczywistą obecność Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

Przyjmując Komunię Świętą w postawie klęczącej, pełnisz funkcję egzorcyzmującą wobec współczesnej kultury, przezwyciężając jej antropocentryczne deformacyjne zamknięcie.

Przyjmując Komunię Świętą w postawie klęczącej, szerzysz kulturę w jej najpiękniejszym fundamentalnym teocentrycznym ukierunkowaniu.
.....
http://sacerdoshyacinthus.wordpress.com/...ek-bitych/


http://komunianakolanach.wordpress.com/
18-11-2012 14:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #462
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Noone- przecież to już zostało wyjaśnione. Powtarzasz się wybiórczo wklejając teksty pasujace do twoich teoryjek.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
18-11-2012 15:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #463
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
warto to powtarzać - aż do śmierci,

poza tym to nie moje teorie
18-11-2012 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #464
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
Cytat:warto to powtarzać - aż do śmierci,
A jeżeli się mylisz? Nie zakładasz czegoś takiego? W dodatku takie powtarzanie na forum jest floodowaniem i nabijaniem postów. Co by było jakbym ja też zaczął powtarzać swoje wcześniejsze argumenty zgodnie z twoją logiką?
W dodatku w dyskusji posługujemy się argumentowaniem a nie mantrowaniem w kółko tego samego. Wysil się trochę na oryginalność.
I już na koniec- mógłbym polemizować z prawie każdym stwierdzeniem owego księdza (o ile jest to ksiądz), zwłaszcza, że niektóre mijają się wręcz z prawdą.

Cytat:poza tym to nie moje teorie
Wierzę ci że nie twoje, jednakże uznajesz je za własne.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-11-2012 10:34 przez Sant.)
19-11-2012 09:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #465
RE: Komunia na rękę - moda czy wygoda?
to nie floodowanie, bo każdorazowo to jest inny link, inna wypowiedź czy źródło,

a jak chcesz polemizować z ks Jackiem, to polemizuj..
a najpierw posłuchaj tego
http://www.youtube.com/watch?list=UUtnJW...A8_X6QUYr4
19-11-2012 16:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów