Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
STOP PROMOCJI OKULTYZMU!
Autor Wiadomość
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #31
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):W świecie ciemności napewno jej nie znajdziesz, w świecie ciemności nie ma miejsca na prawdę.
To znaczy, że on nie istnieje.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
10-11-2010 10:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #32
 
Wiecie co...

Wzięlibyście się za poważne przeciwdziałanie okultyzmowi, ogólnie, w świecie/Polsce. Tylko jakoś tak bez rzeczy, którym można łatwo przypisać "a, głupie straszenie".

Ta dyskusja nie ma sensu, bo rozmawiają poważni ludzie Uśmiech. Natomiast taka szersza akcja przydałaby się, żeby zablokować dzieciarnię i idiotów bawiących się w "pseudo-okultyzm".

Tak, chcę, żebyście mi zwiększyli bariery wejścia w okultyzm Duży uśmiech żeby trafiało tam więcej ludzi z porządnymi predyspozycjami, a nie idiotów Uśmiech.
10-11-2010 12:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #33
 
MSA napisał(a):Tak, chcę, żebyście mi zwiększyli bariery wejścia w okultyzm żeby trafiało tam więcej ludzi z porządnymi predyspozycjami, a nie idiotów .
:roll2:

Nie ma czegoś takiego jak predyspozycje do magii, każdy grzech ma ciężar moralny, niezaleznie czy robi go pan ten czy tamten, czy pani ta czy tamta. To Twoje ego które ogólnie w tym co robisz jest wyniesone wysoko tak mówi ze niby wyjątkowy, uzdolniony czy "wybrany" przez demony.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
10-11-2010 13:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #34
 
heysel napisał(a):To znaczy, że on nie istnieje.

Ona istnieje, ale napewno nie w ciemności, nie w świecie zła. Prawda to Bóg i wszystko co od Niego pochodzi. I tylko w takim świecie możesz znalexć prawdę, w świecie, gdzie działa Bóg, gdzie panuje miłość a nie grzech.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
10-11-2010 18:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #35
 
Scott napisał(a):Nie ma czegoś takiego jak predyspozycje do magii

Są. Np. krytyczne spojrzenie i nie bycie idiotą Uśmiech.
Serio, mam dosyć niedojrzałych ludzi, którzy wywołują ducha Hitlera (to zawsze jest duch Hitlera), albo chcą rzucać kule ognia, czy inne techniki z anime...

Scott napisał(a):To Twoje ego które ogólnie w tym co robisz jest wyniesone wysoko
Ja jestem radykałem - albo mam ego, albo go nie mam. Wolę je mieć i kontrolować kiedy je "wypuszczam" Uśmiech, niż go nie mieć. Stąd tylko krok do pielęgnowania kompleksów, błe. I ogólnie uważam, że jako ludzie jesteśmy świetni, genialnie różnorodni a Bóg nie planuje każdego naszego "pierdnięcia" Uśmiech.

Wracając do tematu - serio, możecie pisać sobie co chcecie, ale ja popieram stop promocji okultyzmu. Tylko chciałbym o wiele radykalniejszą (ale bez działań prawnych!) i poważniejszą akcję.
12-11-2010 09:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #36
 
MSA napisał(a):Scott napisał/a:
Nie ma czegoś takiego jak predyspozycje do magii


Są. Np. krytyczne spojrzenie i nie bycie idiotą .
Serio, mam dosyć niedojrzałych ludzi, którzy wywołują ducha Hitlera (to zawsze jest duch Hitlera), albo chcą rzucać kule ognia, czy inne techniki z anime...
Nie masz racji, każdy grzech to sklonność serca, bardzo intymne sprawy. Wywoływanie duchow zawsze ma tragiczne owoce. Ducha Hitlera nie wywołasz w zaden sposob. Cieżko Cie demony oklamaly widać, albo osoby ktorym ufasz..
MSA napisał(a):Scott napisał/a:
To Twoje ego które ogólnie w tym co robisz jest wyniesone wysoko

Ja jestem radykałem - albo mam ego, albo go nie mam. Wolę je mieć i kontrolować kiedy je "wypuszczam" , niż go nie mieć. Stąd tylko krok do pielęgnowania kompleksów, błe. I ogólnie uważam, że jako ludzie jesteśmy świetni, genialnie różnorodni a Bóg nie planuje każdego naszego "pierdnięcia" .
Ego masz wywindowane wysoko. Nie trzeba mieć predyspozycji do bycia medium żadnych.
MSA napisał(a):Wracając do tematu - serio, możecie pisać sobie co chcecie, ale ja popieram stop promocji okultyzmu. Tylko chciałbym o wiele radykalniejszą (ale bez działań prawnych!) i poważniejszą akcję.

Nie widze tego po innych postach.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
12-11-2010 09:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #37
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Prawda to Bóg i wszystko co od Niego pochodzi.
Kod:
bool czybogjestPrawda()
{
    bool bog = false;
    return bog;
}
Zatem widać wyraźnie, że nie mówisz prawdy i bóg jest kłamstwem.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
12-11-2010 13:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #38
 
Scott napisał(a):Ego masz wywindowane wysoko.
Dziękuję, ciężko nad tym pracuję Uśmiech.

Scott napisał(a):Nie widze tego po innych postach.
Dlatego specjalnie się tu wypowiedziałem.

Mnie nie przekonasz do niczego, ale przekonuj ogół ludzi, żeby nie popierał okultyzmu. Byleby nie zwalczał go prawnie (ale to wynika z mojego liberalizmu i niechęci do rozwiązywania prawem moralności i religii).
12-11-2010 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #39
 
MSA napisał(a):Scott napisał/a:
Ego masz wywindowane wysoko.

Dziękuję, ciężko nad tym pracuję .
Siedząc w magii? :roll2: Daruj... Tym sposobem bedziesz tylko jeszcze wiekszym egoista.Dodam jeszcze ze pierwszym egoistą był diabeł.
MSA napisał(a):Scott napisał/a:
Nie widze tego po innych postach.

Dlatego specjalnie się tu wypowiedziałem.

Mnie nie przekonasz do niczego, ale przekonuj ogół ludzi, żeby nie popierał okultyzmu. Byleby nie zwalczał go prawnie (ale to wynika z mojego liberalizmu i niechęci do rozwiązywania prawem moralności i religii).
LOL, to co robisz na forum ewangelizacyjnym z podejsciem takiego zatwardzialego grzesznika? Co do mojego dzialania, jakie by nie było, to i tak nic w porownaniu do tego co Bóg robi, jak kolacze. Warto tez wspomnieć że kocha Cie, inaczej w jednej chwili byś przestal istniec.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
12-11-2010 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #40
 
heysel napisał(a):Zatem widać wyraźnie, że nie mówisz prawdy i bóg jest kłamstwem.

Heysel

Czy ty nie jesteś przemęczony? A może imprezowałeś i jeszcze działają środki rozeselające (browarek lub inne)? Wkażdym bądź razie nie piszesz tego chyba poważnie? :mrgreen:

Wyraźnie widać, że to co napisałem jest prawdą, tylko ty w tą prawdę nie wierzysz i to jest niestety twój problem. Z takimi problemami staramy się walczyć po przez Ewangelizację, ale widać na ciebie to nie działa. Dla takich osób jak ty potrzebna jest interwencja samego Boga, ale On nie może nic zrobić, bo ma związane ręce, ponieważ kocha człowieka w wolności a skoro ty Boga nie uznajesz to On działać nie będzie, Bóg bowiem nie będzie wciskał sie w twoje życie na siłę.

Tak więc nie posądzaj mnie o kłamstwo. większej prawdy od tego co napisałem nie ma: BÓG JEST PRAWDĄ I ZYCIEM.

I choćbyś stawał na głowie, na rzęsach czuy nie wiem co byś robił innego aby temu zaprzeczyć to i tak nic ci to nie da - nie zmienisz tego faktu. Szatan jest ojcem kłamstwa, Bóg jest ojcem prawdy.
W różnych kwestiach człowiek ( w tym i ja) może kłamać, ale co do tego stwierdzenia - jest to niezaprzeczalna, niepodważalna prawda.

Mam nadzieję, że nie skręcisz się nam tutaj ze złości lub nie załamiesz sie na tyle, aby zniknać z forum, niestety jednak tą prawdę trzeba po prostu przełknąć. Inaczej się da, nic na to nie poradzisz. Tak więc wyrazy współczucia z powodu takiego cierpienia psychicznego czy może też duchowego, ale. Obyś szybko sie otrząsnął po takiej dawce prawdy. Duży uśmiech Trzymaj się zatem i nie martw się, PRAWDA CIĘ WYZWOLI, - szczególnie z tej ciemności. 8)

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
12-11-2010 23:41
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mike789 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 95
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #41
 
heyselDaj trochę informacji o tym kościele, do którego należysz
13-11-2010 10:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #42
 
Tak Heyselu, napisz coś o swoim Kościele. Ja nie słyszałem nic o takowym.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
13-11-2010 12:35
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #43
 
Google nie boli panowie Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
13-11-2010 12:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
MSA Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 253
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #44
 
Scott napisał(a):Warto tez wspomnieć że kocha Cie, inaczej w jednej chwili byś przestal istniec.
Ja wiem że mnie kocha Język. A co do drugiego członu - nie jestem tego taki pewien Uśmiech.

Scott napisał(a):Siedząc w magii?
Nie, pracując nad sobą. A przynajmniej próbując (do tego z bożą pomocą Uśmiech).

Ech, no nie można ich nawet wesprzeć... A pomyślałem sobie, że poparcie "drugiej strony" wam się przyda.
A róbcie co chcecie, ale takie "stop" dla okultyzmu to żenada.
13-11-2010 15:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #45
 
omyk napisał(a):Google nie boli panowie Uśmiech
Dzięki Duży uśmiech .

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
13-11-2010 17:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów