Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
święci- pomoc w rozeznawaniu powołania
Autor Wiadomość
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #1
święci- pomoc w rozeznawaniu powołania
Chciałam się z Wami podzielić krótkim świadectwem, jak ważna i skuteczna jest modlitwa do świętych.
Od kilku lat modliłam się za wstawiennictwem świętych, by Pan pokazał mi drogę życia.
Na powołaniowym forum było losowanie patrona, moją patronką na ten rok została św.Tereska od Dzieciątka Jezus więc modliłam się także do niej.
Święta Tereska poprowadziła mnie niedawno do swoich duchowych córek (ss.Karmelitanek bosych), dostałam pokój imienia św.Tereski od Dzieciątka Jezus (a pokoi było sporo o różnych nazwach i wszystkie wolne Duży uśmiech ), spałam pod jej zdjęciem :wink: i tam, w ciszy Karmelu Pan przemówił do mego serca i rozpoznałam swoje powołanie. Dziękuję za to Bogu i wierzę,że czas także wyznaczy, bo tylko On wie kiedy będę tak na prawdę gotowa, teraz krok po kroku uczy mnie i przygotowuje do swojej służby.
Święci wstawiają się za nami w naszych modlitwach, módlmy się do nich i dziękujmy na pomoc.




"Jezus wyszedł na górę i przywołał do siebie tych, których sam chciał; i ci do Niego przyszli".

Oto tajemnica mojego powołania, całego mojego życia, a nade wszystko tajemnica upodobania, jakie Jezus ma dla mojej duszy... Nie wzywa tych, którzy są tego godni, lecz tych, których sam chce, lub, jak mówi święty Paweł:
„Bóg lituje się nad tym, nad kim zechce, i miłosierdzie okazuje temu, nad kim chce się zmiłować” (Rkp A 2r°).

św. Teresa od Dzieciątka Jezus

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
01-11-2010 23:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #2
 
Kejti - dzięki za Twoje świadectwo, super! Uśmiech Niech Pan Ci błogosławi w wypełnianiu tego, co rozeznałaś i postanowiłaś.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
01-11-2010 23:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
No tak, modlitwy do świętych wiele pomagają i warto o tym pamiętać. Święci mają ogromny wpływ na nasze życie - o ile my o nich pamiętamy i korzystamy z ich pomocy. Mają wiele pracy w niebie orędując za nami grzesznikami.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
02-11-2010 01:18
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NeoX Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 68
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
:jupi: :jupi: :jupi: CHWAŁA PANU :jupi: :jupi: :jupi: :aniol:

Im więcej Boga, tym mniej strachu.
03-11-2010 10:06
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Monk of Carthusian Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Dołączył: Jun 2012
Reputacja: 0
Post: #5
RE: święci- pomoc w rozeznawaniu powołania
Piękne świadectwo!

Największe cuda powstają w największej ciszy
Księgarnia katolicka e-religijne.pl Anioł
26-06-2012 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kejti Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 77
Dołączył: Dec 2009
Reputacja: 0
Post: #6
RE: święci- pomoc w rozeznawaniu powołania
Nie wiem czy jest tu coś takiego jak edycja postów, więc muszę dopisać w taki sposób.
Czytałam to swoje świadectwo i to tak wygląda, jakbym rozeznała tam powołanie do Karmelitanek Uśmiech, nie dopisałam tego, ale wtedy,w ciszy Karmelu rozeznałam swoje powołanie gdzie indziej (nie będę i nie chcę tu pisać gdzie) poprostu Pan Bóg utwierdził mnie w tym co mi pokazywał już od jakiegoś czasu. Chwała Panu! Uśmiech

Wpatrywać sięPanie, wTwe święteCiało, pragnę do końca moich dni,bo me serceCiebie pokochało, ukrytego w białej Hostii.
Bądź uwielbiony za dzieła Twoje, modlitwą uczyń życie moje!

mój blog- zapraszam: http://wszystkozaczynasieodmodlitwy.blogspot.com/
26-11-2012 21:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów