Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mordimer Madderdin
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #16
 
Jaja sobie robie. Język

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
11-11-2010 17:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #17
 
Eustachy - utrzymuj kontakt z rzeczywistością, a nie z tanią fikcją.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
12-11-2010 02:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #18
 
omyk napisał(a):Eustachy - utrzymuj kontakt z rzeczywistością, a nie z tanią fikcją.
Tu wezmę Stacha w obronę: rzeczywistość jest permanentnie i dość skutecznie atakowana przez ową tanią fikcję; symptom zjawiska to późniejsze przekłamania historyczne (wyolbrzymienie pewnych rzeczy i pomniejszenie innych, w zależności od ideologicznego interesu) i wiara ludzi w ową fikcję bardziej niż w fakty.

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
12-11-2010 15:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #19
 
omyk napisał(a):Eustachy - utrzymuj kontakt z rzeczywistością, a nie z tanią fikcją.
Jaka znowu fikcja? Istnieją pozycje Piekary realnie. Teraz wszystkiego uż nie sledze, ale staram się być na bieżąco.

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
13-11-2010 00:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #20
 
To co opisałeś to zwyczajne bluźnierstwa, nic realnego.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
13-11-2010 10:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Razen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #21
 
No nieźle - zachęciliście mnie tym tematem do zapoznania się z twórczością Piekary, jak tylko będę miał więcej czasu chętnie poczytam te "bluźnierstwa i herezje". I tak oto antyreklama stała się reklamą Duży uśmiech Podobnie tak jak nieumiejętne używanie słowa "nie".

[Obrazek: much-ado-about-nothing.jpg]
13-11-2010 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #22
 
Razen napisał(a):I tak oto antyreklama stała się reklamą Podobnie tak jak nieumiejętne używanie słowa "nie".
I co z tego? Chcesz się wykazać jaki to nie jesteś i gdzie to masz nasze słowa? Wykazałeś się, gratulacje.

Nam krzywdy nie zrobisz, uwierz.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
13-11-2010 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Razen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #23
 
Scott napisał(a):I co z tego? Chcesz się wykazać jaki to nie jesteś i gdzie to masz nasze słowa? Wykazałeś się, gratulacje.
Ależ bracie skąd ta agresja i niechęć? Oczko

[Obrazek: much-ado-about-nothing.jpg]
13-11-2010 13:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #24
 
Ehh, to ja nie rozumiem po co to szpanerstwo swoją oziębloscia religijną, nie wiem komu chcesz zaimponować. Chcesz mam pokazać że masz gdzies naszą pracę i to my wlasnie jesteśmy tymi ktorym chcesz zaimponować czy Ty sam? :lol2: Bo nam to rybka naprawde że sie zachowujesz jak zachowujesz. Mnie takia postawa zwyczajnie bawi. Uśmiech

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
13-11-2010 14:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Razen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #25
 
Scott napisał(a):Ehh, to ja nie rozumiem po co to szpanerstwo swoją oziębloscia religijną, nie wiem komu chcesz zaimponować. Chcesz mam pokazać że masz gdzies naszą pracę i to my jesteśmy tymi ktorym chcesz zaimponować czy Ty sam? :lol2: Bo nam to rybka naprawde że sie zachowujesz jak zachowujesz.
Ale się nakręciłeś kolego Uśmiech Najśmieszniejsze jest to, że ja nic takiego nie powiedziałem - prześpij się dobrze Ci zrobi na tą irytację :-({|=

[Obrazek: much-ado-about-nothing.jpg]
13-11-2010 14:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #26
 
Kolego :lol2: Napisze to inaczej, mowić że zrobisz coś na przekor dobrych rad, i oczekiwać efektow, to po mamie możesz. Obcego człowieka to nie obchodzi. Uśmiech

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
13-11-2010 14:09
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Razen Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: May 2010
Reputacja: 0
Post: #27
 
Scott napisał(a):Kolego :lol2: Napisze to inaczej, mowić że zrobisz coś na przekor dobrych rad, i oczekiwać efektow, to po mamie możesz. Obcego człowieka to nie obchodzi. Uśmiech
Duży uśmiech Jak się nasz kochany Moderator zdenerwował, kończę, bo nie wiem jak ta rozmowa (i tak o pupie Maryny) się skończy Uśmiech Masz zły dzień - ok, ale nie odreagowuj na forum.

[Obrazek: much-ado-about-nothing.jpg]
13-11-2010 14:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #28
 
No, moderator, trzymaj fason Uśmiech
Panowie, nie wciągajcie się nawzajem w takie przepychanki, bo bzy sensu.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
13-11-2010 15:50
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #29
 
Scott napisał(a):To co opisałeś to zwyczajne bluźnierstwa, nic realnego.
A te bluźnierstwa istnieją realnie czy nie?
Istnieją, stanowią więc cześć otaczającej nas rzeczywistości w której się orientuję.
Aby nie dać się zaskoczyć jak rozliczne gremia różnymi Potterami i pokemonami i tamagoczi.
Refleks szachisty. Nie wydaje się wam dziwne, że o takich rzeczach najpóźniej dowiadują się nauczyciele rodzice itp duszpasterze? Bo mi się niewydaje. Uprawiają eskapizm yntelektualny.

[ Dodano: Sob 13 Lis, 2010 18:47 ]
Razen napisał(a):No nieźle - zachęciliście mnie tym tematem do zapoznania się z twórczością Piekary, jak tylko będę miał więcej czasu chętnie poczytam te "bluźnierstwa i herezje". I tak oto antyreklama stała się reklamą Duży uśmiech Podobnie tak jak nieumiejętne używanie słowa "nie".
I słusznie. Im większe będą Twe występki, tym dotkliwsza spotka Cię kara.

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
13-11-2010 19:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #30
 
smokeustachy napisał(a):I słusznie. Im większe będą Twe występki, tym dotkliwsza spotka Cię kara.
oja; jestem dobity tym tekściorem Duży uśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
13-11-2010 21:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów