Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problemy Kościoła
Autor Wiadomość
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #76
RE: Problemy Kościoła
(10-05-2012 19:27 )Scott napisał(a):  Pisałem już w innym temacie że o.Pio jest najgorszym z przykładów do przekłamań wypowiedzi autorytetów jakich nagminnie się dopuszczasz. To osoba która w 100% była posłuszna 100% nakazom przełożonych/biskupów. Ktoś kto nigdy nie wypowiedział żadnego"ale", niczego nigdy nie podważył. Nie będziesz więcej manipulować bo kolejne linki w tym stylu lecą od teraz.
nie wskazałeś ani raz, ani nie udowodniłeś najmniejszej manipulacji, obsesyjnie zarzucasz moim wypowiedziom oszustwa, bez żadnego pokrycia i poparcia,
czy tak czyni katolik ?

Cytat:Rozbijanie jest, niszczysz i dewastujesz jedność Kościoła siejąc zgorszenie wśród osób niewierzących. Zamiast przyciągania ludzi do Jezusa toczysz prywatne wojenki czyniąc z siebie autorytet ważniejszy od całego Magisterium, biskupów, papieża.
ja dopiero pokochałem Prawdziwy Kosciół Jezusowy jak Pan Bóg mnie poprowadził po lekturach, zrzucił łuski z oczu i zrozumiałem skąd w Kościele tyle "swądu szatana"
mówienie prawdy nigdy nie jest rozbijaniem Kościoła, prawda oczyszcza, daje światło i własciwy kierunek,
a ja wskazuję tylko czytelnikowi co dzieje się na łonie Świetego Kościoła, jak puchnie ten rak wewnętrzny, jak cięzko rani Ciało Mistyczne Pana,
mówiąc wprost - jak masoneria - antykościół szatana - dotarła do najwyższych pozycji Kościoła na Watykanie (nic nie zarzucając Papieżowi żeby była jasność)
o czym mówi i pisze Pan Jezus i Matka Boża przed dziesiątki jak nie setki mistyków i świętych


Cytat:Jedyna droga do porozumiania z Tobą to przyjąc wszelki bzdury które serwujesz. I dlatego do ekskomuniki masz coraz bliżej.
tu sie też bracie zastanów, czy to pisze katolik ? czy "uczony w piśmie" ?

nic nie dzieje się na tym forum, pisałem kiedyś że domyslam się z jakich przyczyn,
wrzucam jeden post po tygodniu suszy i natychmiast jestem rugany przez dyżurnego "uczonego"
administracjo, czy widzisz jak sie traktuje szeregowych userów ?
czy może o to chodzi żeby pozostało wzajemne kółko adoracji ?

btw kiedyś zgłosiłem błędy forum (n/t subskrypcji), do dzis nie zostały naprawione, wyszukiwarka forumowa też nie działa poprawnie, nikomu nie zależy na tym forum ?
10-05-2012 20:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #77
RE: Problemy Kościoła
1.Jeśli nie docierają do Ciebie absurdy jakie wypisujesz o papieżach, kardynałach...Szczególnie Urbanie VIII, jaką bzdure mu przypisałeś- jako by mówił [nie wiadomo do dziś gdzie i kiedy] że w fałszywe objawienia wierzyć. Noone, nie legitymujesz konkretem tych słów, a są one sprzeczne z nauczaniem KK ponieważ jak piszę już któryś raz i ostatni- Bóg w Jezusie objawił nam wszystko[patrz KKK pkt 65] i nowego objawienia nie będzie, z tego właśnie powodu mając objawione wszystko w JAKIEKOLWIEK objawenia nie ma nikt obowiązku. Odnoszę wrażenie że ta idea intronizacji Jezusa w wersji spolszczonej jest dla Ciebie tak ważna że jesteś w stanie wszystko odstawić na bok, i KKK, i Biblie byle tylko jakoś to przeszło, a nie przejdzie bo to nie ten sam Jezus i nie dojdziemy do porozumienia. To wszystko.

2. Opowiadasz bzdury. Katolik który nie wierzy że zmieni KK modlitwą- przechodzi nie tyle kryzys wiary ale geriatrie wiary. Sądząc że musi szemrać[tak się w języku Biblii nazywa rozmowa jeden do drugiego zamiast wprost wejśc, zaytać...], przy piwie, grillu, czy już w skrajnościach przez media jest jak już pisałem jednym z najpoważniejszych grzechów-przeciw jedności Kościoła. I przykładem tego jak należy postępować jest o.Pio którego życiorys zmanipulowalany został na w.w. stronie, on zmienił KK, wy go rozbijacie. Widzisz różnicę jak prawo i lewo? Widzisz 100% poddanie się władzy Kościelnej, rozeznaniu Kościoła, decyzjom Kościoła. A widzisz 100% sprzeciw wobec Kościoła u was?

3. To przestroga, tak wygląda Twoje sytuacja przez to w jak poważnych grzechach ostentacyjnie trwisz.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2012 23:21 przez Scott.)
10-05-2012 21:18
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #78
RE: Problemy Kościoła
n/t UrbanaVIII odsyłam
http://e-sancti.net/forum/showthread.php...#pid169988

co do o.Pio - dalej nic nie wskazałeś ani nie udowodniłeś

co do 3. nic nie wiesz o moich grzechach, a jeśli mnie sądzisz, to sam za to odpowiesz przed Jedynym Sędzią

walcząc z Intronizacją Jezusa - walczysz z samym Bogiem - miej tego świadomosć

a ja rozbijam - ale ANTYkościół
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2012 11:04 przez noone.)
11-05-2012 10:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #79
RE: Problemy Kościoła
1. Ja bym prosił o źródło bo mi to informacje o koniu w metrze przypomina. W niedziele, najnudniejszy z możliwych dyżurów w telewizji dwóch kumpli pusciło dla zartu koleżance info o koniu w metrze, że biegał chciał jechać metrem, bilet kupić, wrzucili tam wszystkich rzeczników prasowych. Myśleli że się zorientuje i uśmieje. Po czym poszli do domu. Koleżanka informacje...przecztała. Myśleli że na bank pracę stracą. Na przyszły dzień szef ich pochwalił- bo tylko oni mieli ten news i wszyscy ich cytowali. Kiedy dzwonili do rzeczników prasowych ci im dziękowali, bo a to nie byli dostępni, a to zapili... I tak na wszystkich kanałach było info o koniu w metrze. Wiesz o co mi chodzi- jedno źródło dzisiaj powołuje się na drugie nie sięgając do oryginału. A tego tutaj po prostu nie ma, zadziałał ten sam mechanizm co w przypadku konia.

2. Co do o.Pio to ja już napisałem jak wyglądało jego życie, znam biografię tego świętego. To ty znowu coś wymyślasz nie powołując się na żadne źródła. Jaka biografia informuje o tym co piszesz? Temat znam więc powiem- żadna. Myśl troche powołując się na cokolwiek.

3. Wiem jakie tezy propagujesz i w jakich grzechach tkwisz ostantacyjnie. To nie trzeba być Bogiem żeby widzieć rzeczy wprost dla każdego jawne.


4. Nie walcze z intronizacją, KK nigdzie o intronizacji nie wypowiedział wprost"nie" to już też pisałem że manipulujesz wypowiedziami biskupów... KK powiedział nie zafałszowanemu obrazowi Jezusa który na świecie macie chyba tylko wy z tego co ja się orientuje, i przez to fałszywemu obrazowi intronizacji.

5. Rozbijasz Kościół, jakbyś miał odrobine dobrej woli zatrzymałbyś się i zastanowił, poobmadlał jak święci, i był posłuszny przezłożonym, biskupom, Magisterium, papieżowi.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 11-05-2012 21:20 przez Scott.)
11-05-2012 16:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #80
RE: Problemy Kościoła
(21-02-2012 15:36 )Aloes napisał(a):  Scott, przecież nie napisałem, że wszyscy kapłani są pedofilami. A jak masz takie dane, to podaj jaka liczba kapłanów jest pedofilami, homoseksualistami, nałogowymi alkoholikami, cudzołożnikami, dzieciorobami, ilu z nich żyje na "kartę rowerową" z innymi kobietami. Ja takich danych nie posiadam.

Cytat:Dziś wiadomo, że były na wyrost. Przykładowo z blisko 4400 księży oskarżonych o molestowanie nieletnich w USA, 4300 oczyszczono z zarzutów! W Irlandii tzw. Raport Ryana z 2009 r. podał, że w latach 1930–1980 kapłani dopuścili się gwałtu na 2,5 tys. ofiar. Ta liczba przedostała się do mediów. Potem sporządzono korektę. Ofiar było nieco ponad 200.

http://gosc.pl/doc/1173272.Falszywie-osadzeni
Tu masz dane, natomiast całość postu wykracza nie tylko poza chrześcijańską moralność, ale poza granicę traktowania człowieka z szacunkiem naleznym człowiekowi.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
10-07-2012 16:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #81
RE: Problemy Kościoła
Skandaliczne słowa niemieckiego kardynała rozmydlają naukę Kościoła
[ciach-100% ostrzeżeń i setki dawania ostatnich szans na zmianę widze nic nie dały, więc link leci w niebyt./Scott]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2012 00:42 przez Scott.)
14-07-2012 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #82
RE: Problemy Kościoła
Skończ już. Jesteś tutaj numer jeden z osób rozmydlających naukę Kościoła i na Twoim miejscu zapadłbym się pod ziemię ze wstydu. Nie wiem czy dostrzegasz jakim ogromnym problemem Kościoła jesteście i jak wiele zła dzieje się przez sektę x.Natanka.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 15-07-2012 00:39 przez Scott.)
15-07-2012 00:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #83
RE: Problemy Kościoła
dlaczego mój link z bibula.com został wycięty przez pana siepacza ?

czy ktoś z administracji dostrzega i dopuszcza do tak ohydnego prześladowania userów ?
czy to jest zamknięte podwórko tajnego zamkniętego towarzystwa ? czy forum publiczne ?
15-07-2012 20:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #84
RE: Problemy Kościoła
Nie ma zgody na dalsze propagowanie Twoich tez. Po prostu dość noone, i tak już będzie. Wszystko co było do powiedzenia to Ci zostało już powiedziane, głos Kościoła na temat tez które propagujesz został Ci wielokrotnie przedstawiony. Albo przyjmiesz[nie zmuszamy do akceptacji, ale miej w końcu prawdziwy obraz] to czego Kościół naucza albo będziemy kasować dalej. To wszystko.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2012 00:14 przez Scott.)
15-07-2012 21:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #85
RE: Problemy Kościoła
ale to nie są moje tezy, to są fakty..

których nie przyjmujesz do wiadomości nie wiem z jakich przyczyn, albo pochwalasz te fakty bo masz w tym udział..

btw ja bardzo dobrze wiem czego naucza Kościół Rzymskokatolicki
16-07-2012 08:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #86
RE: Problemy Kościoła
Jeśli wiesz to już nie jest to niedoinformowanie ale celowa manipulacja. Nie będę się więcej rozwodzić bo napisałem już Ci wystarczająco dużo, inni głownie Omyk też. Masz zakaz propagowania tez niszczących jedność w Kościele, bo to co tutaj robisz to nie rozmowa- ale agitacja człowieka nic nie przyjmującego do siebie.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-07-2012 16:34 przez Scott.)
16-07-2012 16:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #87
RE: Problemy Kościoła
Nie będzie propagowania nauczania x.Natanka. /Scott
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 21-08-2012 11:39 przez Scott.)
21-08-2012 11:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #88
RE: Problemy Kościoła
Masz zakaz propagowania rozłamu w Kościele przez szerzenie idei x.Natanka.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
21-08-2012 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
smokeustachy Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 385
Dołączył: Jul 2007
Reputacja: 0
Post: #89
RE: Problemy Kościoła
Witajcie!
Byłem dzisiaj na modlitwie o uzdrowienie u mnie w parafii. Ostatnio zmienił się proboszcz i nowy był tzw funkcyjnym Oazy i to stąd. Było średnio:
Pozytywy:
1. Msza to nie byłą msza rozkładowa. Parafianie przychodzący na mszę rozkładową mają prawo do zachowania pewnych standardów. A tak: "chcącemu nie dzieje się krzywda".
Negatywy:
1. Jak ktoś chce e poskakać niech se idzie pograć w koszykówkę.
2. I czego tak się drze zespół przygrywający?
3. I kto lezie do kościoła z gitarą elektryczną? Świecki lezie czy ksiądz lezie? A mówili, żeby z elektryczną nie łazić... Demonstruje w ten sposób swoje lekceważenie.
4. Jak pisałem paru aktywistów się wydurnia a reszta wiernych (miejscowych) się gapi.
5. Adoracja Najświętszego Sakramentu ma ustalone formy godnego zachowania. Może by wartało je zastosować?

Naprawdę doceniam coraz bardziej zawodzenie moherowe, bo to to jest jakieś kwi pro kwo. Ciężko Pan Bóg doświadcza swój Kościół. Niechby spróbowali raz bez kicania itp exscesów.

"Nigdy nie drwij z żywego smoka, Bilbo głupcze"
Wirtualna Soplandia: http://soplandia.prv.pl
[Obrazek: soplandia.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17-11-2013 23:42 przez smokeustachy.)
17-11-2013 23:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #90
RE: Problemy Kościoła
Myślę że kolejnym problemem kościoła jest podejście księży, zakonników i świeckich do osób chorych psychicznie. Często słyszę od zakonników że chorym psychicznie nie można udzielać sakramentów bo kto wie czy przy spowiedzi mówią prawdę. Co prawda w szpitalach psychiatrycznych są kapłani ale poza nimi ludzie chorzy psychicznie są odsuwani od wspólnot księża nie chcą z nimi rozmawiać.

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
26-12-2013 16:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów