Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Współżycie w małżeństwie
Autor Wiadomość
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #121
 
Adam - [pomógł], [pomógł], [pomógł], [lubię to], [lubię to].
Fantastyczne podsumowanie, 101% racji Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
04-12-2010 21:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #122
 
Adam napisał(a):bite 8 stron powstał wokół tezy, że współżycie małżeńskie to rozpusta

Proponuję najpierw nauczyć się czytania ze zrozumieniem (albo doczytać o czym dokładnie prawimy). Co prawda masz już 30-tkę ale na ten rodzaj wiedzy nigdy nie jest za późno. . Duży uśmiech
04-12-2010 21:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #123
 
Shou napisał(a):
Adam napisał(a):bite 8 stron powstał wokół tezy, że współżycie małżeńskie to rozpusta

Proponuję najpierw nauczyć się czytania ze zrozumieniem (albo doczytać o czym dokładnie prawimy). Co prawda masz już 30-tkę ale na ten rodzaj wiedzy nigdy nie jest za późno. . Duży uśmiech

To nas ( widać my gliwiczanie ograniczeni jesteśmy ) oświeć i wyłóż dokładniej swoje poglądy, a nie złość się od razu Szczęśliwy

To mówi Pan Wszechmogący. Nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, lecz aby sie nawrócił i żył (Ez 33,11).
04-12-2010 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #124
 
Adam napisał(a):oświeć i wyłóż dokładniej swoje poglądy

Wybacz ale ani trochę nie bawi mnie dyskusja tego typu.
04-12-2010 22:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #125
 
To dobrze, wszak chodzi o poważną dyskusję, a nie o zabawę... Szczęśliwy
Mówiąc serio: Naprawdę, wyłóż jeszcze raz swoje poglądy w tej kwestii od A do Z. To pomoże nam zrozumieć siebie nawzajem i uniknąć nieporozumień.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
04-12-2010 22:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #126
 
Wiesz Omyk ostatnie wasze 4 posty nie są śmieszne, a wręcz idiotyczne. Jak chcecie sobie pożartować czy się z kogoś pośmiać, nie wiem czy to typowa reakcja na brak argumentów czy chodzi o ożywienie dyskusji, to prosił bym nie obierać mnie na cel. Przynajmniej tobie z twoją rangą nie wypada..
04-12-2010 23:11
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #127
 
Shou, napisałam, że skoro nie potrafimy Cię dobrze zrozumieć, to powinieneś jeszcze raz przedstawić swoje poglądy, najlepiej w takiej formie, która nie pozostawi żadnych niedomówień. Jeśli taka prośba jest dla Ciebie idiotyczna, to wybacz, ale ja więcej do tej dyskusji wracać nie będę. Dobrej nocy.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
04-12-2010 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #128
 
No dobrze, a teraz wrócmy do głównego tematu, Uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
05-12-2010 21:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Adam Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 211
Dołączył: Jul 2005
Reputacja: 0
Post: #129
 
Ktoś tu poruszył afirmację dziewictwa w tradycji katolickiej i wcześniej Ewangelii. Otóż, św. Jan Chryzostom powiedział kiedyś niezwykle mądre zdanie - Kto potępia małżeństwo, pozbawia także dziewictwo jego chwały; kto natomiast je chwali, czyni dziewictwo bardziej godnym podziwu i chwalebnym. To, co wydaje się dobrem tylko w porównaniu ze złem, nie może być wielkim dobrem; ale to, co jest lepsze od tego, co wszyscy uważają za dobro, jest z pewnością dobrem w stopniu najwyższym ( zob. JND Kelly ,,Złote usta Jana Chryzostoma" str. 55 wyd. Homini Bydgoszcz 2001 ). Słowa te na tyle zachowały swą aktualność, że dziś cytowane są przez Katechizm w dopisku do pk. 1620.

To mówi Pan Wszechmogący. Nie mam upodobania w śmierci bezbożnego, lecz aby sie nawrócił i żył (Ez 33,11).
06-12-2010 14:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów