Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
APEL BENEDYKTA XVI DO KOŚCIOŁA -CAŁY ŚWIAT JEDNEGO DNIA!!!!
Autor Wiadomość
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #1
APEL BENEDYKTA XVI DO KOŚCIOŁA -CAŁY ŚWIAT JEDNEGO DNIA!!!!
ŹRÓDŁO : FRONDA.PL & http://www.tak-dla-benedykta.pl/?lang_un=pl

27 listopada podczas liturgii rozpoczynającej Adwent – czas radosnego oczekiwania na narodzenie Chrystusa – Ojciec Święty Benedykt XVI rozpocznie modlitewne czuwanie w Bazylice św. Piotra na Watykanie w intencji każdego poczynającego się ludzkiego życia. Papież wzywa cały Kościół do przyłączenia się do tej modlitwy.

Na polecenie Ojca Świętego do wszystkich konferencji biskupów Kościoła katolickiego był w czerwcu br rozsyłany list z prośbą o podjęcie tej modlitwy i zorganizowanie podobnego czuwania modlitewnego u progu Adwentu we wszystkich kościołach lokalnych. List ten jest sygnowany przez kard. Antonio Cañizares Llovera, przewodniczącego Papieskiej Kongregacji Kultu Bożego i Dyscypliny Sakramentów oraz przez kard. Ennio Antonelli, przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Rodziny.

Zróbmy wszystko, co możliwe, aby nasze parafie, wspólnoty, grupy modlitewne i rodziny przyłączyły się do tej powszechnej modlitwy w łączności z Ojcem Świętym. Osobista modlitwa w intencji obrony poczętego życia w jedności Kościoła jest naszym obowiązkiem i budzi wielką nadzieję, że z Bożą pomocą zwycięży cywilizacja życia i miłości.


ZAPRASZAM RÓWNIEŻ DO POTWIERDZENIA SWOJEJ ANGAŻACJI NA:
http://www.tak-dla-benedykta.pl/?lang_un=pl
JAK I PRZYŁĄCZENIA SIĘ I ZAPRASZANIA ZNAJOMYCH NA:
http://www.facebook.com/event.php?eid=158103697566769

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
26-11-2010 00:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #2
 
W Wiedniu odbywa się całodzienna Adoracja NAjświetszego Sakramentu, 2 osobowe grupy zmieniające się co godzina- od tego czasu min zamknięto najwieksza klinike aborcyjną tam, od kiedy zaczeto się modlić w Nowym Jorku zakmnięto 23 na 25 klinik aborcyjnych,ale zachowania nie pozostają bez sprzeciwu ze strony bojówek socjalistycznych i tak wracając do Wiednia wrzucono tam śmierdzącą substancje do biura pro-life, było na tyle źle że ludzie z pietra wyżej...wyprowadzili się po miesiącu, kiedy odkupili te mieszkania za niską cene dla matek zapach zniknął na przyszły dzień-ot taka ciekawostka. W każdym razie super inicjatywa i realnie ratująca życie dzieciaków. Uśmiech Jak widziałem filmik z matkami które udalo się odwieść od tego czasami przed drzwiami kliniki, czy z kobietą ktora zrezygnowała przed zastrzykiem -niesamowite.

Aha- dzialające w stolicy Austrii biuro prowadzi ankiety dla kobiet które wykonały aborcje nt tego co by je zatrzymalo i są tam rozne opcje "gdybym wiedziała że to człowiek", "lepsza sytuacja materialna" itp, ale na każdej jest krzyżyk przy"gdyby mnie ktoś przytulił i pocieszył".

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
05-12-2010 13:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #3
 
Scott napisał(a):W Wiedniu odbywa się całodzienna Adoracja NAjświetszego Sakramentu, 2 osobowe grupy zmieniające się co godzina- od tego czasu min zamknięto najwieksza klinike aborcyjną tam,
Jakoś klinika Gynmed działa nadal :diabelek: .Nawet mają takie fajne motto :
„Dla kobiet aborcja oznacza kontynuację dotychczasowego życia i tym samym przejęcie odpowiedzialności wobec siebie samej, swojej rodziny lub dzieci oraz wobec społeczeństwa.”
:diabelek: :diabelek: :diabelek: :diabelek:

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
06-12-2010 15:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #4
 
No ale ja nie pisałem akurat o tej klinice aborcyjnej.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
06-12-2010 18:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #5
 
tak, potrzeba duuuzo modlitwy za te dzieci ,za matki ,za ich otoczenie ,by znalazł sie ktoś z pomocnym słowem,gestem,z realna pomocą jej i dziecku; by personel sie zreflektował i powiedział "-kurde co ja robię?" sa świadectwa lekarzy którzy po setkach aborcji nawracają sie i zaczynają nowe życie; dlatego módlmy sie!!! na razie niech to będzie akcja adwentowa koronka i dziesiątek różańca - potem kto wie!!!! trzeba działać!!! chodzi o życie!

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
09-12-2010 10:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #6
 
Wiesz kredka... Mało co mnie w ogóle ruszało. Bo niby co może tak myślałem, ale jest strona kanał z medycznymi filmikami, ruszyła późna aborcja, ciało wielkosci noworodka oprócz głowki poza ciałem i chrzęst miażdzonej głowki a potem uderzanie kości czaszki zmasakrowanej jak młotkiem o pojemnik. Cywilizowany świat... Jeśli chcemy coś zmienić, jeśli chcemy ratować te dzieciaki to właśnie tak, nic madrzejszego nie wymyślimy. Dlatego ten apel jest tak ważny.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
10-12-2010 00:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
To ja tym linkiem chciałbym włączyć się w duchową walke o każde poczete życie, niech ta modlitwa będzie w intencji każdego poczetego dziecka, aby mogło przeżyć, aby każda matka i każdy lekarz dobrze się zastanowił nad tym co robi za nim odbierze zycie choćby jedemu takiemu dziecku:

http://www.youtube.com/watch?v=EvzNutnQAV8

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
16-01-2011 23:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
nie za bardzo rozumiem ten filmik... szczegolonei ze nei znam wloskiego Smutny

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
22-01-2011 16:07
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
To jest modlitwa "OJcze nasz" PO ARAMEJSKU. Tłumaczona jest chyba na język włoski. Uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
23-01-2011 13:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
spoko Oczko przyslucham sie jej jeszcze raz Duży uśmiech

[ Dodano: Nie 23 Sty, 2011 13:37 ]
co do tematu to chciałam powiedzieć ze akcja na Facebooku zakończyła się z liczba ponad 200 osób które zadeklarowały się aby modlić się za nienarodzone dzieci Uśmiech wiele osób tez pisało do mnie potwierdzając potrzebę modlitwy za dzieci nienarodzone i ze wspólna modlitwa jest naprawdę budująca Oczko

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
23-01-2011 14:33
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pawelpawel Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 16
Dołączył: Apr 2010
Reputacja: 0
Post: #11
 
Filmik ma już troszkę czasu, ale pewnie nie każdy widział. Bardzo, bardzo mocne świadectwo niejakiej Giannie Jessen, która cudem przeżyła aborcję i teraz walczy o prawo do życia każdego nienarodzonego dziecka. Naprawdę warto posłuchać !

cz. I

cz. II

POKÓJ I DOBRO
"Kto dużo prosi dużo otrzymuje, kto mało prosi mało otrzymuje" św. Tereska
23-01-2011 21:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #12
 
Ja słuchałem i też mogę polecić innym. Mam jednak nadzieję, że świadectwo tej kobiety będzie docierało też do tych osób, które nadal popierają aborcję a także do tych, które stają oko w oko z takimi myslami i po wysłuchaniu tego świadectwa zmienią zdanie. Każde ludzkie życie to wielki dar od Boga, natomiast pozbawianie życia takie poczęte dziecko obciaża nasze sumienie - jest to grzech ciężki, nawet wliczany do grzechów wołających o pomstę do nieba, gdyż jest umyslnym zabójstwem, tym bardziej dziecka - istoty całkowicie bezbronnej. Dlatego bardzo dobrze trzeba się zastanowić nad tym za nim dopuści się człowiek takiego grzechu. Równie winnymi są też ci, którzy do takich grzechów nakłanaiją czy zmuszają.

A teraz warto zdać sobie sprawę z tego, jak bardzo świat jest skąpany we krwi niewinnych istot, którym Bóg dał życie a którym to życie odebrano. Każdy kto dopuścił się takiego grzechu powinien udać się do spowiedzi by pojednać się z Bogiem. W taki sposób może uratować swoją duszę.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
24-01-2011 09:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kredka198 Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 435
Dołączył: Dec 2008
Reputacja: 0
Post: #13
 
FILM NIESAMOWITY!!!!!!! nie wiem co powiedziec..wsyztsko powiedziala juz Gianna Oczko

"uśmiechaj się także do Boga z miłością przyjmując Jego wole" - Św. Franciszek z Asyżu

"Just because a pregnancy may be unwanted doesn't mean that the baby is!"

"...I will walk on the water and You will catch my if I fall.."
24-01-2011 19:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #14
 
Tak, wspaniałe świadectwo, wspaniały apel papieża, ale głosy z piekła nadal napływają. Jednym z takich miejsc jest amerykańska Filadelfia i sprawa niejakiego K.Gosnella, który zabił kilkoro dzieci juz urodzonych. Widać za tem, że zło działa a nasza modlitwa nie może ustawać. Musimy codziennie walczyć o zycie każdego dziecka : zarówno tego nienarodzonego jak i narodzonego, za tych, którzy ulegają złu i dopuszczaja sie tak strasznych zbrodni. Im więcej modlitwy tym bardziej pętamy złego.
Ta modlitwa musi trwać nieustannie. [-o< :ks: Musimy tez walczyć sprzeciwiając sie wszelkim ustawom aborcyjnym, wszelkim formom zabijania.Zadbajmy przynajmniej o to, aby nasz kraj nie stał sie takim piekłem.

Uważam też, że jednym z takich podstawowych rozwiązań dla nas walczących jest obrona wartości chrześcijańskich, nauczanie naszych własnych dzieci szacunku do życia dla każdego człowieka, w miarę mozliwości i okazji odradzanie osobom, które moga lub podjęły tak niszczącą decyzję o zabiegu. To jest bardzo trudne, ale bez takiej walki, bez wsparcia dla kobiet, które często zostają same z trudną decyzją podejmują decyzje najgorszą z możliwych.

Są sytuacje w których możemy jakos pomóc, więc wtedy pomagajmy, za innych sie módlmy, sprzeciwiajmy sie rozwojowi tej cywilizacji śmierci - nie mamy innego wyjścia.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
25-01-2011 00:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Filmik jest już od jakiegoś czasu w dziale świadectwa. Pod tytułem "przeżyła aborcję.

Dziewczyna miała szczeście: http://www.youtube.com/watch?v=t-dIsVWRcTE

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
25-01-2011 20:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów