Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
objawienia w kibeho
Autor Wiadomość
merkaba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #1
objawienia w kibeho
http://gloria.tv/?media=113007&connection=corporate
27-11-2010 23:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
Tutaj masz o objawieniach w Kibeho:

http://adonai.pl/cuda/?id=17

Czyżbyś się interesował objawieniami? Uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
28-11-2010 01:50
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
merkaba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #3
 
tak interesuje się w biblii
pisze ze Jezus wszystkiego nie powiedział ale te objawienia kture sa to tyko uzupełniaja
albo przypominają co w biblii pisze

Jeszcze wiele mam wam do powiedzenia, ale teraz /jeszcze/ znieść nie możecie. Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe.(Jn 16:12-13) Świadectwem bowiem Jezusa jest duch proroctwa.(Ap 19:10)
28-11-2010 12:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #4
 
merkaba, mogę cię nie zrozumieć? No własnie, jeśli mogę, to cię właśnie nie rozumiem. Wiem, że masz trudności z komunikowaniem, opierasz swoje wypowiedzi ciągle na cytatach z Pisma św. Ale człowieku, powiedz swoimi słowami w czym rzecz? A potem podeprzyj to słowami z Biblii.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
28-11-2010 20:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
merkaba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #5
 
powiedz swoimi słowami w czym rzecz?

a co maja rzeczy do objawienia
chyba ze chodzi ci o biblie

mój chomik
29-11-2010 17:43
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #6
 
Nie chce mi się dyskutować z tobą. może nie potrafię, może nie umiem, a może jesteś dla mnie trudnym przeciwnikiem w dyskusji.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
29-11-2010 23:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #7
 
Objawienia w Kibeho to pierwsze uznane w XXI wieku przez Kościół objawienia maryjne. Właśnie oglądam:

http://www.youtube.com/watch?v=3vgFGuqv2...re=related cz. 1
http://www.youtube.com/watch?v=BJrnhoh9j...re=related cz. 2
http://www.youtube.com/watch?v=Hw8juX_02...re=related cz. 3
http://www.youtube.com/watch?v=xX4STwlNM...re=related cz. 4

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
11-06-2011 22:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #8
 
W służbie nadzwyczaj często spotykałem się z ludźmi, doświadczającymi "objawień" z częstotliwością równą szybkostrzelności KBK AK, zwanym szerzej AK47... mój sceptycyzm sięga szczytów Czomolungmy i ten aspekt wiary jako żywo przekłada mi się na dorabianie ideologi do faktów, które zazwyczaj można spokojnie wyjaśnić na gruncie twardych praw nauki.

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
12-06-2011 15:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #9
 
Mordimer_Madder napisał(a):mój sceptycyzm sięga szczytów Czomolungmy i ten aspekt wiary jako żywo przekłada mi się na dorabianie ideologi do faktów, które zazwyczaj można spokojnie wyjaśnić na gruncie twardych praw nauki.
No zobacz - a naukowcom z komisji się nie udało przez lata - możne Ty jakieś wyjaśnienie zaproponujesz na które oni nie wpadli

Jestem daleko od dyskredytowania tych objawień, ale zaniepokoiły mnie takie słowa i ich wymowa:
„Módlcie się, bo grzechy świata sprowadzą na was katastrofę
Będę zmuszona pozwolić działać ręce mojego syna
„By pościła dla odkupienia grzechów świata”
zastanówcie się proszę w jakim świetle stawiają te słowa Boga/Jezusa
i ta nowa kategoria wierzących się narodziła:
Dziecko Maryi nie rozstaje się z cierpieniem”.
i ogólne przesłanie "cierpienie zbawi i polepszy świat"
To mało było w XX wieku 2 wojem światowych i Komunizmu ?
Jeszcze potrzebne były maskary w Rwandzie?, Tsunami itp "katastrofy"?
Czy takiego Boga znacie z NT
13-06-2011 23:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #10
 
Cytat:a naukowcom z komisji się nie udało przez lata
A w kwestii formalnej - co to za "naukowcy" :?: Jakieś nazwiska i specjalności naukowe? Czy tak sobie lekko piszesz, co ci ślina na klawiaturę przyniesie :roll:

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
14-06-2011 07:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
merkaba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #11
 
Bóg postanowił, że karą będzie grzech [sam w sobie] — człowiek żyjący w grzechu sam ściąga na siebie karę. Oczywiście grzeszący zadaje przy tym cierpienie swemu bratu — tak też było z Kainem, który zabił swego brata Abla.

Bóg Ojciec wszelkie zło dopuszcza ze względu na wolność, jaką dał człowiekowi, i by przez cierpienie jednego człowieka drugi został zbawiony. Tajemnica cierpienia wyjaśniona jest dokładnie w Nowym Testamencie poprzez całe życie na ziemi Moje i Mojej Matki oraz tych, którzy przy Mnie byli.

Bóg dopuszcza istnienie Judaszy; każdy z nich ma szansę [być uratowanym], dopóki trwa jego życie na ziemi. Życie to jest wieczną walką, w której ściera się dobro ze złem. Tajemnica cierpienia zawiera w sobie tajemnicę zbawienia, która pozostaje tajemnicą Boga Ojca.

mój chomik
14-06-2011 08:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #12
 
Dezerter napisał(a):„Módlcie się, bo grzechy świata sprowadzą na was katastrofę”
Tu nie ma nic niepokojącego - grzech zawsze sprowadza katastrofę
Dezerter napisał(a):„By pościła dla odkupienia grzechów świata”
Ależ post w tak szlachetnej intencji jest bardzo wskazany.
Dezerter napisał(a):"Dziecko Maryi nie rozstaje się z cierpieniem”.
Hmm... to także jest prawda ewangeliczna- zbawienie przyszło przez cierpienie, przez krzyż i każdy jest powołany, by w tym świecie pełnić misję Jezusa - Dziecka Maryi. Skoro chrześcijanin jest Alter Christi, a On nie rozstawał się z cierpieniem, to owo sformułowanie, które przytoczyłeś jest właściwe i zgodne z arówno z tradycją Kościoła, Magisterium jak i Pismem Świętym.
Dezerter napisał(a):To mało było w XX wieku 2 wojem światowych i Komunizmu ?
Jeszcze potrzebne były maskary w Rwandzie?, Tsunami itp "katastrofy"?
Przecież obie wojny światowe i komunizm oraz tragedia w Rwandzie były dziełem człowieka nie Boga. Człowieka, który odszedł od Boga. Zarówno nazizm jak i komunizm były przeciwstawne Bogu. O czym ty piszesz?
Cytat:Czy takiego Boga znacie z NT
Dokładnie takiego- On niczym nie naruszał wolności człowieka, i to do tego stopnia że pozwolił się zdeptać i zabić, bo tak się zachciało człowiekowi. Szanował i nadal szanuje decyzje człowieka. Kocha go, ale nie zadaje gwałtu, nawet gdy niszczą Jego dzieło i zamierzenia. Na siłę nie odbiera wolności wyboru.

[ Dodano: Wto 14 Cze, 2011 08:37 ]
merkaba napisał(a):Tajemnica cierpienia wyjaśniona jest dokładnie w Nowym Testamencie poprzez całe życie na ziemi Moje i Mojej Matki oraz tych, którzy przy Mnie byli.
Merkaba - jakie jest twoje życie, kiedy oboje z twoją mamą cierpieliście? Czy piszesz o jakiejś chorobie? I co masz na myśli pisząc, że twoje cierpienie jest opisane w Nowym Testamencie?

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
14-06-2011 08:27
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #13
 
Mordimer_Madder napisał(a):
Cytat:a naukowcom z komisji się nie udało przez lata
A w kwestii formalnej - co to za "naukowcy" :?: Jakieś nazwiska i specjalności naukowe? Czy tak sobie lekko piszesz, co ci ślina na klawiaturę przyniesie :roll:
obejrzyj film - nie bój się - to się dowiesz
no chyba, ze twoja wiara w nieistnienie Boga jest niepewna :wink: - to nie radzę - nie idź też na spotkanie w Łodzi 2 lipca
http://odnowa.jezuici.pl/index.php?page=john
15-06-2011 21:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #14
 
Cytat:ks. John Bashobora w Łodzi

Sesja - "Jezus uzdrawia dziś"

2 lipca 2011 r.

ks. John Bashobora w Łodzi

Do 15 czerwca, cena promocyjna wejściówki - 10 zł.
Oto do czego prowadzi Twój link... moje pytanie jest nadal aktualne: co to za "naukowcy"?
Miałbym znaleźć odpowiedź na stronce Kościelnej Żandarmerii :roll:

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
16-06-2011 08:30
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Ks.Marek Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 8,460
Dołączył: Mar 2006
Reputacja: 0
Post: #15
 
Mordimer_Madder napisał(a):mój sceptycyzm sięga szczytów Czomolungmy
Wiara jest łaską, c`est ne pas?

"Człowiek, który wyrugował ze swego życia wszelkie odniesienia do absolutu, który wszystko sprowadził do ciasno pojmowanego materializmu, ulega zbydlęceniu i zaczyna żyć jak bydlę"
16-06-2011 11:55
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów