Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zezwolenia z sanepidu
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #46
 
spioh napisał(a):no tak. zapomniałam wstawić tagi [ironia][/ironia]
No ja ogólnie pisałem. Przyzwyczajenie, bo czesto w rozmowach religijnych odpowiadam na slowa jednej osoby kierując odpowiedź do całości. Mój błąd. :wink:

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
14-12-2010 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #47
 
heysel napisał(a):bardziej wiarygodne
To Twój pogląd.

Mój jest inny i - z mojego punktu widzenia - znacznie lepszy od Twojego Uśmiech

heysel napisał(a):Chociażby na źródła, z których czerpią.
Założę się, że źródła w większości warte portalu. Podejrzewam, że różnica między źródłami portalu 'Racjonalista' a nim samym przeważnie taka, jak między dębem a żołędziem.

:gitarka:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
14-12-2010 18:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #48
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):a takowe chyba działaja na ciebie powodujac odruch wymiotny, ale to normalne u osób, które że tak powiem - zyją po za Kościołem.
Zlituj się i spuść z tonu. Patos niektórych Twoich wypowiedzi jest ... Uśmiech

[ Dodano: Sro 15 Gru, 2010 09:33 ]
M. Ink. * napisał(a):Założę się
Zakład ? :hm:

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
15-12-2010 10:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #49
 
heysel napisał(a):
M. Ink. * napisał(a):Założę się
Zakład ? :hm:
Z dziką rozkoszą :twisted:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
15-12-2010 19:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PS Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 912
Dołączył: Dec 2007
Reputacja: 0
Post: #50
 
Przecinam
15-12-2010 22:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #51
 
Hazard na katolickim forum?! :forum: :patrzy:

(ej, ale o co zakład? xD )

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
16-12-2010 01:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #52
 
heysel napisał(a):Zlituj się i spuść z tonu. Patos niektórych Twoich wypowiedzi jest ...

No jaki jest? Wydus to z siebie heyselu. Czyżby trudno było ci przyjmować to co piszę? Masz ku temu jakieś wątpliwości? Co takowego napisałem w tym temacie co ci się nie podobało lub czego nie jesteś w stanie przyjąć? Czy gdzieś napisałem nieprawdę? :-k :roll: Uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
16-12-2010 02:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #53
 
M. Ink. * napisał(a):Z dziką rozkoszą
Uważaj tylko, żebyś się w majtki nie sp...ł z tej całej rozkoszy Przytulanie .

[ Dodano: Czw 16 Gru, 2010 18:43 ]
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):No jaki jest? Wydus to z siebie heyselu.
Litościwie przemilczę ten fragment.
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Czyżby trudno było ci przyjmować to co piszę? Masz ku temu jakieś wątpliwości? Co takowego napisałem w tym temacie co ci się nie podobało lub czego nie jesteś w stanie przyjąć? Czy gdzieś napisałem nieprawdę?
To proste, nienawidzę pisania w stylu "jaśnie oświeconego" z misją oświecenia innych.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
16-12-2010 19:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #54
 
heysel napisał(a):Uważaj tylko, żebyś się w majtki nie sp...ł
nie bój, nie bój, w Twoje się nie sp...ę :*

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
16-12-2010 19:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #55
 
M. Ink. * napisał(a):nie bój, nie bój, w Twoje się nie sp...ę
Nie podejrzewałem Cię nawet o takie skłonności Przytulanie . A tu proszę :diabelek: .

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
16-12-2010 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
heysel napisał(a):Nie podejrzewałem Cię nawet o takie skłonności Przytulanie . A tu proszę
...? zacząłeś podejrzewać...? :hm:

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
16-12-2010 21:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #57
 
heysel napisał(a):To proste, nienawidzę pisania w stylu "jaśnie oświeconego" z misją oświecenia innych.

Ja nie jestem jaśnie oświecony i nie zamierzam też nikogo oświecać, piszę co myślę i tyle.
Po za tym moim celem jest pomaganie innym a nie oświecanie ich mądrościami, wiele piszę na podstawie tego czego sam doświadczyłem, tak więc trochę źle odbierasz moje wypowiedzi, ale masz też do tego prawo, aby ci sie coś w nich niepodobało - w końcu nie musi ci się podobać, nie muisz tego akceptować, weź tylko pod uwagę, że ja nie piszę tylko w odniesieniu do szanownego użytkownika heysela, ale do innych użytkowników, którym być może coś może pomóc z tego co piszę. Każdy przyjmuje wypowiedzi jak chce, ale myślę, że nie musi odbierać tego względem siebie lub może dane wypowiedzi ignorować. Wolny wybór.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
16-12-2010 22:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #58
 
Usprawiedliwienie pięknie napisane. Tylko jakoś niezbyt koresponduje z tym :
"Może dla ciebie sancti nie jest wiarygodnym źródłem, gdyż większość materiałów opiera się na nauce Kościoła i pochodzi z wielu stron czy wydawnictw katolickich czy też chrześcijańskich a takowe chyba działaja na ciebie powodujac odruch wymiotny, ale to normalne u osób, które że tak powiem - zyją po za Kościołem."

[ Dodano: Pią 17 Gru, 2010 09:09 ]
M. Ink. * napisał(a):...? zacząłeś podejrzewać...?
Od dawna można było zauważyć.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
17-12-2010 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #59
 
heysel napisał(a):Usprawiedliwienie pięknie napisane. Tylko jakoś niezbyt koresponduje z tym :

To nie było usprawiedliwienie heyselu a wyjaśnienie. Ja od swych błędów się nie usprawiedliwiam, jeśli je popełniam to często nieświadomie. A jak coś piszę od siebie to wyrażam swoje poglady, które mogą zawierać jakieś błędy myślowe, ale przede wszystkim są oparte na tym czego sam doświadczam od Boga oraz na wiedzy, która jeszcze w głowie pozostała. MOże nie jest ona wielka, ale ja nigdy nie uznawałem się za jakiegoś znawc teologii, nigdy jej nie studiowałem, więc to co wiem to taki mały zakres wiedzy, ale to czasami tez pomaga innym - ztego co zauważyłem.

TOMASZ32-SANCTI napisał(a):"Może dla ciebie sancti nie jest wiarygodnym źródłem, gdyż większość materiałów opiera się na nauce Kościoła i pochodzi z wielu stron czy wydawnictw katolickich czy też chrześcijańskich a takowe chyba działaja na ciebie powodujac odruch wymiotny, ale to normalne u osób, które że tak powiem - zyją po za Kościołem."

Co do tej wypowiedzi to jest ona oparta na opiniach ludzi, którzy na forach jasno deklarują się jako ateiści i nie uznają tego co zamieszczają strony katolickie czy tez chrześcijańskie, więc chyba nie powinno ciebie to dziwić. Oczywiście jakieś tam fragmenty tekstów moga uznać jako dobre, pomocne, ale w dużej mierze nie kaceptują takich materiałów czy źródeł. W czym więc problem?
Wyciągam wnioski na podstawie wypowiedzi takich osób patrząc tez na ich reakcję gdy czytają różne teksty a potem się na ten temat wypowiadają z ogromnym nadmiarem niechęci do materiałów katolickich. Oczywiście mają prawo nieakceptować czy nie przyjmować takich treści, ale nie da sie ukryć, że wypowiadanie sie w sprawach katolickich materiałów w taki sposób jakby było to coś obrzydliwego dla niektórych może z boku taki obraz sprawiać - " że taka osoba czytając katolicki tekst dostaje odruchu wymiotnego, bo zwyczajnie taki tekst mu nie odpowiada"

Jak jest naprawdę? To tylko odbiorca tekstu może wiedzieć, ale obserwator-czytelnik patrząc z boku na taką wypowiedź może właśnie taki obraz zobaczyć.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
17-12-2010 11:48
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #60
 
heysel napisał(a):można było zauważyć
pozory mylą 8)

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
17-12-2010 21:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów