Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
Autor Wiadomość
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #16
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
(16-08-2012 11:38 )Annnika napisał(a):  Ech, kolejna spiskowa teoria dziejów... dla mnie portal absolutnie nie jest wiarygodnym źródłem. A widzę, że wszystkie fora częstujesz tymi bzdurkami Oczko
nadchodzące wydarzenia pokażą niedowiarkom, czy to bzdury czy fakty..

Cytat:dla mnie portal absolutnie nie jest wiarygodnym źródłem
a co jest wiarygodnym źródłem dla Ciebie ?
pytam poważnie
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 16-08-2012 11:43 przez noone.)
16-08-2012 11:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #17
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
Ty już widzę przybierasz ton świadków Jehowy. Wole nawet nie pytać co to mają być za wydarzenia, żebyś mi nie wyskoczył czasami z fałszywymi objawieniami.

A wiarygodne źródło to takie które bzdur nie pisze. Spytaj pierwszego lekarza onkologa co o tym myśli. Raka powoduje tytoń, i warto by się zaznajomić z : http://en.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Wigand , http://www.mariebrenner.com/PDF/TheManWh...ooMuch.pdf
azbest którego w kraju mamy dużo, niektóre związki chemiczne dodawane do farb, lakierów, niezdrowy tryb życia- i to nie wszystko.

Ale jesli mi wyskakujesz że można rozważać teorie, że być może jedynym powodem są szczepionki, to ktoś rozważa absurd. Choć możliwe że to nie jego wypowiedź po prostu.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18-08-2012 12:09 przez Scott.)
17-08-2012 22:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #18
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
bracie - naiwny jesteś jeszcze strasznie..
ufasz "systemowi", wcześniej czy później może się przebudzisz, tego Ci życzę
18-08-2012 19:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #19
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
No retoryka naprawdę jak u świadków Jehowy. Oni nawet w swoim tłumaczeniu Biblii piszą o "systemie rzeczy" tłumaczenie oczywiście błędne, no ale dodatkowo podobieństwo mówienia o nim uderzające po prostu.

Tutaj krytyka teorii księdza Natanka[nie skierowana tylko do niego ale do ogółu osób myślących jak On]:

Cytat:Marszu tryumfalnego nie będzie
DODANE 2012-08-19 12:24 KAI |
Jezus nie był Mesjaszem, który pragnął posiąść tron doczesny. - zauważył papież. - Nie szukał porozumień, aby zdobyć Jerozolimę. Co więcej, do Miasta chciał przybyć, aby podzielić los proroków: dać swoje życie dla Boga i dla ludu.


CLAUDIO PERI/ PAP/EPA
W rozważaniach przed modlitwą Anioł Pański papież wezwał do odkrywania na nowo piękna Eucharystii i korzystania z niej. Przypomniał, że w czytanych dzisiaj fragmencie Ewangelii św. Jana Jezus wyjaśnia znaczenie cudu rozmnożenia chleba i podkreśla, że On sam jest Chlebem danym na zbawienie świata.

"Słuchając tej mowy lud zrozumiał, że Jezus nie był Mesjaszem, który pragnął posiąść tron doczesny. - zauważył papież. - Nie szukał porozumień, aby zdobyć Jerozolimę. Co więcej, do Miasta chciał przybyć, aby podzielić los proroków: dać swoje życie dla Boga i dla ludu. Owe chleby, łamane dla tysięcy ludzi, nie miały spowodować marszu triumfalnego, ale zapowiadać ofiarę Krzyża, na którym Jezus stał się Chlebem łamanym za wielu, ciałem i krwią ofiarowaną na przebłaganie dla życia świata. Tak więc Jezus wygłosił tę mowę, aby pozbawić tłumy złudzeń a zwłaszcza aby spowodować w swoich uczniach podjęcie decyzji. Wielu z nich bowiem od tej pory już za Nim nie poszło."
http://info.wiara.pl/doc/1268449.Marszu-...nie-bedzie

To co podkreśliłem całkowicie przekreśla możliwość urzeczywistnienia się tego co głosi x.Natanek w swojej sekcie. Nie będzie takiego królowania, i nie było ono celem Jezusa nigdy.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2012 14:17 przez Scott.)
19-08-2012 14:05
Znajdź wszystkie posty użytkownika
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #20
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
masz jakies obsesje ?
to wątek o szczepieniach,
czy już wszędzie widzisz ks Piotra i "czerwonych" ? Szczęśliwy
19-08-2012 18:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #21
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
Tak to wątek o szczepionkach. Ale znowu posługujesz się teoriami wynikającymi jak się domyślam z fałszywych objawień. Bo z czego innego takie bzdurne ostrzeżenia... Retorykę masz niestety sekciarską, niesposób tego nie zauważyć. Dodatkowo całościowo jedziesz po mojej wierze i tym co myśle. Przeczytaj sobie co wypisujesz. Dostałeś tylko odpowiedź na to co mi zarzucałeś. Nie wiem czego oczekiwałeś? Że się przelęknę fałszywych objawień? Przyjmę błędne nauki jeśli będziesz je przemycać w każde możliwe miejsce, nawet tutaj? Na czym bazujesz w ogóle - na pokorze u swojego lidera, bo widzę przytaczasz ten argument na innych forach wielokrotnie? Diabeł potrafi doprowadzić człowieka do pokory, ale fałszywej która wywołuje gorycz nie słodkość, nie przekonasz mnie takim czymś.

Papież wypowiedział słowa które całkowicie zaprzeczają naukom x.Natanka. Myślałem że odrzucisz w związku z tym również to na czym bazujesz pisząc w tym właśnie temacie, nijako hurtowo. Szkoda.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 19-08-2012 21:49 przez Scott.)
19-08-2012 21:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #22
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
"Papież wypowiedział słowa które całkowicie zaprzeczają naukom x.Natanka."
co masz na mysli ?
20-08-2012 11:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #23
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
To co Ci wkleiłem. Oczywiście słowa nie są skierowanie tylko do niego, do każdego kto myśli tak samo jak x.Natanek widząc w Jezusie króla na wzór tych ziemskich.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
20-08-2012 11:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #24
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
(20-08-2012 11:57 )Scott napisał(a):  ..do każdego kto myśli tak samo jak x.Natanek widząc w Jezusie króla na wzór tych ziemskich.
nie rozumiesz zupełnie idei Intronizacji,
ale zrozumiesz..
20-08-2012 12:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #25
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
Aha, wiesz noone jedną z prawd o sektach jest to że najgorszym ich wrogiem jest ich własne nauczanie.
Problemem jest to że:

Cytat:Ks. dr Józef Morawa: – Z kazań ks. Piotra wyłania się obraz Chrystusa, który jest zawężony do osobistych wizji i prywatnych objawień, bardzo mocno kontrowersyjnych, zwłaszcza gdy chodzi o samą ideę zbawienia.

Ksiądz Natanek uważa bowiem, że tylko ten Chrystus, którego on odkrył, skutecznie zbawia. Z tym wiąże się jego błędne przeświadczenie, że tylko on wie, co trzeba zrobić, by się zbawić. Mówił w wielu swoich kazaniach, że jeżeli w 2017 r. polski Sejm, prezydent i biskupi ogłoszą Jezusa Chrystusa królem Polski, to przynajmniej na 1000 lat nastanie era Ducha Świętego, zbawienia, spokoju. Szatan będzie pokonany i będzie można spokojnie głosić Ewangelię. Jest to sprzeczne z głoszoną od 2 tys. lat nauką Kościoła o królestwie Bożym. Co więcej, takie postawienie sprawy deprecjonuje codzienną pracę tysięcy kapłanów w całym Kościele katolickim, którzy spowiadają, odprawiają Msze i idą na katechezę. Ze słów ks. Natanka wynika, że to, co oni robią, nie jest do końca prawdziwe albo było mało skuteczne. A przecież ta praca duszpasterska jest aprobowana przez Kościół i jest nośnikiem Objawienia i Ewangelii.

Takie zacieśnianie obrazu Jezusa do wizji wyczytanych z prywatnych objawień jest bardzo niebezpieczne i ociera się o herezję chrystologiczną. Trudno sobie wyobrazić, żeby dopiero teraz „spolszczony” obraz Chrystusa Króla miał im w konkretnej sytuacji ich posługi kapłańskiej coś istotnego i przełomowego dodać. Teologowie dopatrują się w kazaniach ks. Piotra Natanka także innych błędów dogmatycznych.

Czy jest jakieś obiektywne kryterium, według którego możemy poznać, co jest prawdziwą nauką Kościoła, a co prywatną wizją, niekiedy błędną?

– Wielu ludzi pyta, jakie błędy dogmatyczne zarzuca się ks. Natankowi. Wystarczy powiedzieć, że w jego nauczaniu jest istotna niezgodność z Katechizmem Kościoła Katolickiego, zatwierdzonym przez Jana Pawła II. Katechizm to wielki skarb, bo jest całościowym wykładem wiary, liturgii, moralności i duchowości Kościoła. U ks. Natanka przedziwne jest to, że w jego nauczaniu ani razu nie występuje odwołanie do Katechizmu Kościoła Katolickiego. Jeżeli ktoś pyta, dlaczego ks. Piotrowi coś się zarzuca, to znaczy, że ten pytający nie zna katechizmu. Pytający nie weryfikują tego, co słyszą od ks. Natanka, z prawdziwą nauką Kościoła, tylko szukają nowości, jakiejś dziwności, która jest ciekawsza. Nadto wielość jego wystąpień i publikacji nie ułatwia też uchwycenia podstawowych tematów przedstawianej nauki. Choć ostatecznie wszystko u niego sprowadza się do idei udziwnionej teologii królewskości Jezusa Chrystusa, opartej na swoiście rozumianej historiozofii.

http://kosciol.wiara.pl/doc/887450.Spols...ego-krola/

A to bzdury niestety, ja bym mógł każde z tych zdań rozkładać i pokazywać dokładnie gdzie są sprzeczności z katolicką wiarą.. Kazania które mówią o tym co tutaj cytuje są przerażające, przerażające bijącą z nich nieznajomością nauczania Kościoła.

Byłem kiedyś na Mszy o uzdrowienie gdzie Zły przeszkadzał wyżywając się na sprzęcie[nie mogąc tego zrobić na ludziach robi właśnie takie rzeczy], a ksiądz przekazywał po prostu jak ważny jest KKK. Jeśli się go zna, w życiu nie wpadnie się w sektę z Grzechyni. Ale i świadków Jehowy i innych.


I odkrycia KKK Ci życzę zebyś nie wprowadzał wiecej w błąd ludzi z małą wiedzą. Póki tego nie zrobisz, może być bardzo ciężko o porozumienie bo nikt zatruwać wiary nie będzie bo wy tak chcecie.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2012 13:09 przez Scott.)
20-08-2012 13:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #26
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
a zdajesz sobie sprawę bracie że cytujesz kłamstwa ?

nie powinno się mówić negatywnie o kapłanach..
dlatego powiem tylko, że ks.Józef Morawa potrzebuje duużo modlitwy wiernych, dużo margaretek w jego intencji..

mówie Ci :
zmień źródło informacji, bo to co cytujesz - prowadzi Cie w maliny..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2012 14:56 przez noone.)
20-08-2012 14:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #27
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
Noone, masz zakaz obrażania kapłanów na tym forum. Osobiście słuchałem kazań w formie video na które powołuje się x.Morwa. Nie mam zamiaru wklejać tutaj nauczania suspendowanego księdza który zwodzi wiernych, ale podpisuje się pod wszystkim. Moje zdanie jest identyczne. Każdy argument jest uzasadniony całkowicie.

Ordynarnie kłamiesz, teraz nie mam już niemal żadnych wątpliwości że robisz to celowo, i że masz złe intencje. Myślałem że jesteś po prostu zwiedzony, że nie przyjmujesz nic do siebie mając klapki na oczach, że chcesz czegoś dobrego. Ignorowałeś nas zupełnie, też żywiłem nadzieje że może przez to jak dałeś się wkręcić. Wychodzi jednak że doskonale wiesz co robisz. Dość zabawy.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2012 15:05 przez Scott.)
20-08-2012 15:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #28
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
holahola..
gdzie obraziłem kapłana ?

bo ja mogę wskazać gdzie Ty wielokrotnie obrażasz kapłana katolickiego (mniejsza ze mną, bo mnie w kazdym poście obrażasz moderatorze), a wskaż Ty gdzie ja obrażam kapłana


co do ks.Morawy chocby ten fragment
"U ks. Natanka przedziwne jest to, że w jego nauczaniu ani razu nie występuje odwołanie do Katechizmu Kościoła Katolickiego"
jest bardzo łatwy do obalenia, bo jest kłamstwem, ks Piotr wielokrotnie czyta KKK,
łatwo udowodnić, tylko że i tak zostanie to wycięte przez "moderatora"
20-08-2012 15:24
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #29
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
Cytat:bo ja mogę wskazać gdzie Ty wielokrotnie obrażasz kapłana katolickiego (mniejsza ze mną, bo mnie w kazdym poście obrażasz moderatorze), a wskaż Ty gdzie ja obrażam kapłana
Wprawdzie to nie do mnie zostało skieerowane pytanie, ale forum jest publiczne- none - przecież wielokrotnie to robiłeś, choćby w stosunku do księdza biskupa Dziwisza. Czyżby on wg ciebie nie był kapłanem?
Albo wyzywanie biskupów, którzy są wszak kapłanami od różnych pasibrzuchów e.t.c.
Cóż - kto sieje wiatr, ten zbiera burzę.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2012 15:58 przez Sant.)
20-08-2012 15:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #30
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
Dość zabawy. Nie będziemy brnąć w absurdy, chrzanicie wszyscy w sekcie macie szczególnie 65 pkt KKK i już mi ręce opadają od wskazywania na to. Podpisuje się jeszcze raz pod tezami x. Morwy, reszta nauczania jest również niezgodna z tym co naucza KK od wieków. A cytowanie choćby Biblii jak to czasami robicie to wiesz[sam wkleiłeś tutaj taki filmik "Pan Jezus przyszedł na ziemie aby ocalić ludzkość i aby stanąć na jej czele jako jej jedyny Bóg i Król"] - diabeł Getsemani też posługiwał się Słowem Bożym.

Dowód manipulacji i tego że jednak postrzegacie Jezusa na wzór władców ziemskich, z tego co sam pisałeś:
http://e-sancti.net/forum/showthread.php...#pid169787


Niedawno co post była w nim manipulacja, teraz idziesz dalej w zaparte. Myślisz że cokolwiek nam będziesz wciskać to to kupimy? Manipulujesz swoimi własnymi teoriami, oraz tymi pod którymi podpisujesz się i je propagujesz. Zaszedłeś tak daleko że można to udowodnić czarno na białym. Jeśli zauważysz swoje błędy i uznasz je możesz napisać do kogoś z obsługi, wtedy być może bedziesz mógł tu wrócić.Mój czas na tłumaczenie gdzie są błędy nie jest = ∞. Właśnie dla Ciebie się skończył.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 20-08-2012 15:58 przez Scott.)
20-08-2012 15:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów