Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
Autor Wiadomość
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #1
BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
Cytat:Multimiliarder Bill Gates zaproponował na konferencji poświęconej zmianom klimatycznym, by ograniczyć szkodliwą emisję dwutlenku węgla m.in. przez zredukowanie liczby ludności na ziemi o nawet 15 proc. Jego zdaniem, można to osiągnąć np. przez zastosowanie odpowiednich szczepionek.

Gates wydał miliony dolarów na eksperymenty ze szczepionkami i nie jest jedynym miliarderem zaangażowanym w działalność na rzecz zmniejszenia liczby ludności na świecie. Jak zauważają obserwatorzy, jego wypowiedź budzi poważne dylematy.

Mike Adams z pisma „The Natural News” pisze, że wypowiedź Gatesa nie była pomyłką, czy jakimś przejęzyczeniem. Była dobrze przygotowaną, świadomie poprowadzoną prezentacją. Zatem powstaje pytanie, co przez to chciał powiedzieć Gates?

Adams sugeruje, że jego wypowiedź: „wykonaliśmy sporo dobrej roboty w zakresie badań nad szczepionkami” wyjaśnia poniekąd, dlaczego na świecie jest tak ogromna presja, by się szczepić przeciwko wszystkiemu. Obawia się, że szczepionki, które tradycyjnie mają wspomagać zdrowie pacjentów, mogą zostać wykorzystane, by im zaszkodzić. Adams zauważył, że badania wykazały, iż osoby standardowo poddające się szczepieniu przeciw grypie sezonowej są bardziej podatne na wirus grypy H1N1. Może to być zatem jeden ze sposobów ograniczenia liczby ludności, o którym mówił Gates.

Szczepionki mogą działać w taki sposób, że będą wyniszczać organizm w dłuższym okresie np. 20-30 lat, powodując stopniowe zwyrodnienie niektórych organów, albo mogą zawierać substancje, powodujące bezpłodność.

Adams pisze, że nie bez powodu Bill i Melinda Gates’owie wydają miliony dolarów na prowadzenie zaawansowanych badań nad szczepionkami. Fundacja Gatesów wspiera także programy sterylizacyjne, realizowane w mniej zamożnych państwach.

(wg, PiotrSkarga.pl, InfoNews)
http://niezalezna.pl/artykul/bill_gates_...ek/42798/1

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
22-12-2010 11:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
To jakaś bzdura. Bill strzelał by sobie sam w stopę ? Przecież więcej ludzi -> więcej sprzedanych kopii windows -> więcej $$$ (nie zakładam zależności liniowej).

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
22-12-2010 11:20
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #3
 
heysel napisał(a):To jakaś bzdura. Bill strzelał by sobie sam w stopę ?
Czemu nie- political correctness nie mniej lasuje mózgi niż Kinseyowie.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
22-12-2010 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #4
 
heysel napisał(a):To jakaś bzdura. Bill strzelał by sobie sam w stopę ? Przecież więcej ludzi -> więcej sprzedanych kopii windows -> więcej $$$

Bzdurą jest to jakoby Bill potrzebował kasy - to multimiliarder. Poza tym (wybaczcie za określenie) to chyba świr podobny do głośno krzyczącej garstki wojujących z ludźmi ekologów. Człowiek produkuje tylko mały procent rocznego wyrzucanego do atmosfery dwutlenku węgla w porówna np do wulkanów. I jeszcze te absurdy z tezą o rzekomym globalnym ociepleniu wywołanym z winy człowieka.. ](*,)
22-12-2010 12:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #5
 
heysel napisał(a):Bill strzelał by sobie sam w stopę ? Przecież więcej ludzi -> więcej sprzedanych kopii windows -> więcej $$$ (nie zakładam zależności liniowej).
Ale on nie ma takiego stosunku do pieniędzy jak piszesz.

Cytat:Nie brakuje na świecie ludzi, którzy mogą kupić tyle hamburgerów, ile zdołają zjeść, kupić tyle butów, ile zdołają znosić. W tym względzie nie jestem inny. Różni mnie tylko to, że nie gromadzę majątku, żeby zostawić go moim dzieciom. Jeżeli zechcą, niech przeżyją przygodę z budowaniem wszystkiego od początku. Warto, to ogromna frajda!
Źródło: „Forbesa”, wyd. pol., nr 03/2006

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
22-12-2010 12:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojciech Offline
Admin techniczny
*******

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
Scott napisał(a):Różni mnie tylko to, że nie gromadzę majątku, żeby zostawić go moim dzieciom
Jeżeli są to słowa Gatesa to owszem, ma on rację. Nie gromadzi on tych pieniędzy tylko dla dzieci. Jego majątek będzie wydawany przez praprapraprapra...itd. wnuków.
22-12-2010 14:42
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
Widać więc, że ludobójstwo jest w modzie. Sposób Gatesa jest kolejna formą którą można włączyć do cywilizacji smierci. I teraz można sobie wyobrazić takich ludzi popierających zabijanie ludzi, gdy staną przed Bogiem z tak obciążonym sumieniem.

Nie pozostaje nic innego jak tylko się modlić o mądrość i rozsądek dla takich ludzi. Zło nie śpi i działa. Chrześcijanie też muszą być gotowi do walki i czuwać, wspierać tych, którzy ulegają złu i idą na zatracenie. Dusze osób potepionych chcą isć do nieba, ale nie mogą, gdyż są zbyt obciążone ciężkimi grzechami. Walczmy o to, aby i one mogły dostać sie do nieba, aby mogły zmienić swój stosunek do Boga a ci, którzy mogą pójsć na zatracaenie aby tam nie poszli, aby zobaczyli to zło i przyjeli Boga jako swego Pana. Ludobójstwo to grzech, który jakby nie patrzeć zamyka bramy nieba. Jest jeszcze miłosierdzie, ale potrzeba pomocy takim ludziom, gdyz oni narazie są tak opetani przez zło, że nie widzą tego co robią, są w ciemności.

Brońmy też świat od tej cywilizacji smierci, aby jak najmniej ludzi włączało się w takie formy masowego zabijania ludzi.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
22-12-2010 15:36
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #8
 
Wojciech napisał(a):Scott napisał/a:
Różni mnie tylko to, że nie gromadzę majątku, żeby zostawić go moim dzieciom


Jeżeli są to słowa Gatesa to owszem, ma on rację. Nie gromadzi on tych pieniędzy tylko dla dzieci. Jego majątek będzie wydawany przez praprapraprapra...itd. wnuków.
Niekoniecznie też, z tego co wiem to on zadysponował już tymi pieniedzmi tak że dzieci dostaną tylko małą cześć.

TOMASZ32-SANCTI napisał(a):Widać więc, że ludobójstwo jest w modzie. Sposób Gatesa jest kolejna formą którą można włączyć do cywilizacji smierci. I teraz można sobie wyobrazić takich ludzi popierających zabijanie ludzi, gdy staną przed Bogiem z tak obciążonym sumieniem.
No tylko że pojawia się kolejny problem, bo aborcja, eutanazja to rzeczy które przynajmniej u nas są jakos obwarowane, ogólnie w Europie osoba która się ich dopuszcza podejmuje krok w pewną stronę, jest statystyka do której można się odwołać itp. A tutaj? Jeszcze się dowiaduje że:

Cytat:Adams sugeruje, że jego wypowiedź: „wykonaliśmy sporo dobrej roboty w zakresie badań nad szczepionkami” wyjaśnia poniekąd, dlaczego na świecie jest tak ogromna presja, by się szczepić przeciwko wszystkiemu. Obawia się, że szczepionki, które tradycyjnie mają wspomagać zdrowie pacjentów, mogą zostać wykorzystane, by im zaszkodzić. Adams zauważył, że badania wykazały, iż osoby standardowo poddające się szczepieniu przeciw grypie sezonowej są bardziej podatne na wirus grypy H1N1. Może to być zatem jeden ze sposobów ograniczenia liczby ludności, o którym mówił Gates.

Masakra:/ Ja bym tu nie chciał wchodzić na teren działalności firm farmaceutycznych, ale jak słyszałem mase razy" nie zaszczepie się na grype bo od kiedy to zrobiłem/zrobiłam było jeszcze gorzej", "nie ma sensu sie szczepic na grype bo to tylko pogarsza"...To słowa nabrały nowego sensu, ile razy się zastanawiałem jak to jest że super szczepionki albo nic nie dają albo pogarszają...

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
22-12-2010 17:31
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #9
 
No i wyszło wreszcie z niego, jaki to jest wielki filantrop.....

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
22-12-2010 21:44
Znajdź wszystkie posty użytkownika
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #10
 
Shou napisał(a):Bzdurą jest to jakoby Bill potrzebował kasy - to multimiliarder.
To fakt, więcej jej już nie potrzebuje, ale to nie znaczy, że nie chce :diabelek: .

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
23-12-2010 09:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #11
 
Scott napisał(a):Masakra:/ Ja bym tu nie chciał wchodzić na teren działalności firm farmaceutycznych, ale jak słyszałem mase razy" nie zaszczepie się na grype bo od kiedy to zrobiłem/zrobiłam było jeszcze gorzej", "nie ma sensu sie szczepic na grype bo to tylko pogarsza"...To słowa nabrały nowego sensu, ile razy się zastanawiałem jak to jest że super szczepionki albo nic nie dają albo pogarszają...

Mnie martwi fakt, że wiele szczepionek jest zalecane przez lekarzy a są one drogie a przecież maja ratować życie i zdrowie dzieci. Tyle, że jeszcze moje dzieci nie zachorowały na żadną z tych chorób. Dziwne też jest, że te podstawowe szczepienia są niepłatne a już na pneumokoki i inne koki są drogie?To tylko świadczy o tym, że te szczepionki maja na celu zapełnianie kasą kont i kieszeni firm farmaceutycznych a nie pomoc dzieciom. Od początku te nowe szczepionki wydawały mi sie mocno podejrzane. Nie twierdzę, że sa one szkodliwe, bo nie jestem lekarzem czy farmacutą, ale biorę to pod uwage.,

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
24-12-2010 01:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
gossia Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 984
Dołączył: Jun 2009
Reputacja: 0
Post: #12
 
he he no to może teraz więcej osób będzie modlić się przed posiłkiem, szczepi się nie tylko ludzi :wink:

http://www.pro-life.pl/index.php?a=index

Bóg działa cuda Serce
16-02-2011 19:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #13
 
Tak się zastanawiam czy to nie jest aby publiczne popieranie ukrytej pod płaszczem pięknych słówek zbrodni przeciw ludzkości, przeciw rodzinie i dzieciom. Ten człowiek chyba nie zdaje sobie sprawy jaką traumą jest dla niektórych rodzin brak możliwości posiadania swojego genetycznego potomstwa.
17-02-2011 11:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #14
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
Wszystkie szczepionki są zanieczyszczone - dosłownie wszystkie
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_techn...1313076630
16-08-2012 11:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #15
RE: BILL GATES: ZREDUKUJMY POPULACJĘ ZA POMOCĄ SZCZEPIONEK
Ech, kolejna spiskowa teoria dziejów... dla mnie portal absolutnie nie jest wiarygodnym źródłem. A widzę, że wszystkie fora częstujesz tymi bzdurkami Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
16-08-2012 11:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów