Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ruch Nowego Życia?
Autor Wiadomość
Offca Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 6,619
Dołączył: Sep 2004
Reputacja: 0
Post: #16
 
Mnie to wręcz przeraża, że ludzie jeszcze coś takiego potrafią głosić! Że w KK mu się nudziło i że tu nigdy nie odnalazł Boga, dopiero gdy spotkał na swojej drodze protestantów i innych takich, to wówczas spotkał Boga! Jakby Bóg w KK nie działał... Taki człowiek powinien się wstydzić, bo tu nie ma o czym świadczyć. Nie ma nic chwalebnego w dzieleniu Kościoła. Wstyd. Inaczej tego nie nazwę :x

[Obrazek: e48477fab7.png]

[Obrazek: 30e8538467.png]

Nigdy nie postanawiaj nic nie robi? tylko dlatego, ?e mo?esz zrobi? bardzo ma?o. Rób co mo?esz.
26-09-2005 20:15
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #17
 
Ktoś zdaje sie pomylił miejsca i czas :|

Po ewangelizacji na DDM-ie pokłóciłam sie prawie z ewangelizatorami z Ruchu, bo oni uważaja, że nie powinno nas obchodzić bezpieczeństwo ludzi którym głosimy Jezusa, ze to problem tylko i wyłącznie kapłanów-opiekunów, a co sie z tymi ludźmi dzieje poza rozmowa z nimi to nie nasz problem, a ja mam inne zdanie Smutny

No i dla nich kerygmat to pikuś, taki zabobon Odnowy i SNE : :? - nie chcę generalizować, ale dokładnie takich ludzi spotkałam Smutny Niech nikt nie czuje się obrażony, ja jak jednak to przepraszam Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
26-09-2005 21:15
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #18
 
Annnika napisał(a):No i dla nich kerygmat to pikuś, taki zabobon Odnowy i SNE :

Pikuś w jakim sensie???

Annnika napisał(a):Po ewangelizacji na DDM-ie pokłóciłam sie prawie z ewangelizatorami z Ruchu, bo oni uważaja, że nie powinno nas obchodzić bezpieczeństwo ludzi którym głosimy Jezusa, ze to problem tylko i wyłącznie kapłanów-opiekunów, a co sie z tymi ludźmi dzieje poza rozmowa z nimi to nie nasz problem, a ja mam inne zdanie

Jak możesz rozświetlij troche kontekst bo mogę tylko się domyśleć o co chodzi. :roll: :wink:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
28-09-2005 15:13
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #19
 
Oczywiście:

1) Pikuś - coś, co się totalnie olewa, bo po co, bo to rozdmuchane itd. :evil:

2) Na podsumowaniu padła propozycja, że uczestnicy powinni ze względów organizacyjnych mieć z parafii plakietki czy identyfikatory, żeby można było w razie czego chociażby odróżnić okolicznego mieszkańca od nieletniego uczestnika. Niechby ktoś dajmy na to zemdlał czy co, jak pomóc :?: I jakim prawem np. powstrzymywać niewinnych mieszkańców od udawania sie dajmy na to do T**** ( co by nie było reklamy) czy innego punktu na zakupy. NIEważne. No i padlą odpowiedź, że nas guzik obchodzi co się z tymi młodymi dzieje, my mamy ich ewangelizować. I tyle. Bo niech ich pilnują ksieża, z któymi przyjechali. Już widzę, jak jeden czy dwóch opiekunów upilnuje dajmy na to 90 gimnazjalistów/licealistów Smutny

No i zauważyłam ogromną niechęć do Odnowy, w sumie nieuzasadnioną i nieodwzajemnioną, stwarzanie na starcie dystansu itd.

I jeszcze kilka innych rzeczy, ale to już nie na publiczne poruszanie Smutny

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
28-09-2005 21:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów