Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #31
 
Albo do piaskownicy. :mrgreen: A najlepiej wybierzcie sie do biblioteki i poczytajcie sobie coś ciekawego, może coś sie trafi na temat historii PKP lub innych faktów historycznych.

Sczególnie polecam ten pomysł Shou.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
08-01-2011 17:52
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #32
 
Uważam, że nie przekraczam poziomu kultury dyskusji. Próbuję tylko ukazać niekonsekwencje w wypowiedziach usera. Absolutnie, nie uważam Shou za jakiegoś przeciwnika. Również daleki jestem od politykowania. A że, Shou jest pełen agresji i patrzy na świat przez jakieś sobie wiadome pryzmaty - to nic nie poradzę. Widać że cierpi. Tym bardziej należny mu się współczucie i miłość. Nie oznacza to jednak afektywnego potwierdzania wszystkiego co pisze. Prawdziwa miłość zawsze ukaże zło i prawdę bez względu jak to odbierze to osoba z którą się rozmawia. I jak odbierze ona swego rozmówcę. Nie będę prawił bzdetów, byle tylko nie stracić afektu mojego współdyskutanta.
Albo żeby on poczuł się komfortowo.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
08-01-2011 17:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Shou Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 572
Dołączył: Aug 2010
Reputacja: 0
Post: #33
 
sant napisał(a):Problem w tym, że media są skrajnie nieobiektywne.

sant napisał(a):Trzeba jeszcze nauczyć się czytać z nich, a nie bezkrytycznie przyjmować papkę medialną.

Ja żyje nie od dziś - z takimi wywodami możesz wylatywać do 15 latka.. Znowu postawiłeś się znacznie wyżej ode mnie traktując mnie jak głupca, który bezkrytycznie chłonie wszystko co mu do ucha wpadnie!
Jeśli chodzi o temat najgorszego po Wałęsie prezydenta w historii Polski po 89 roku to chyba dyskusja z Tobą nie ma tu w ogóle sensu. Dziwię się tylko.. odejście Marka Jurka z tej bandy hipokrytów czy przyjmowanie przez nich "kompromisu aborcyjnego" nie dało Ci nic, a nic do myślenia.

omyk napisał(a):Chłopaki, umówcie się na ustawkę..

Prymitywna forma rozstrzygania sporów o ile można tu w ogóle mówić o formie w danym aspekcie..

sant napisał(a):Próbuję tylko ukazać niekonsekwencje w wypowiedziach usera.

Niekonsekwencje? Więc nadal uważasz Leszka za prezydenta wszech czasów z gigantycznym poparciem społecznym od początku do końca piastowania przez niego urzędu? To się nazywa zakłamanie i to czy go popierasz czy nie nie ma tu nic do rzeczy.
08-01-2011 19:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #34
 
Nie bardziej prymitywna niż Wasza dotychczasowa. Zgodnie z tytułem tematu więc, PKP: Panowie - Koniec Pierniczenia.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
08-01-2011 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #35
 
Omyk - ostatnie słowo - Ja o zupie, a nasz przyjaciel o... kluskach. Koniec dyskusji. Basta.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
09-01-2011 00:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów