Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Objawienia Eucharystyczne
Autor Wiadomość
merkaba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #1
RE: Objawienia Eucharystyczne
Modlitwa Eucharystyczna z Akita
Najświętsze Serce Jezusa, prawdziwie obecne w Świętej Eucharystii, ja poświęcam moje ciało i duszę, aby stać się całkowitą jednością z Twoim Sercem, poświęcającym się w każdej chwili na wszystkich ołtarzach świata i oddającym chwałę Ojcu, błagającym o nadejście Jego Królestwa. Proszę, przyjmij tę skromną ofiarę ze mnie. Używaj mnie tak jak chcesz dla chwały Ojca i dla ratunku dusz. Najświętsza Matko Boga, nie pozwól mi oddzielić się od Twojego Boskiego Syna, broń mnie i chroń jako Swoje wyjątkowe dziecko.
Amen.

mój chomik
06-01-2011 12:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
merkaba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #2
 
Rozdział 4
Pierwsze posłanie Maryi
Począwszy od czwartkowej nocy 5 lipca, kiedy pojawił się przeszywający ból ręki, siostra Agnieszka zaczęła odczuwać coraz większe poddanie się woli Bożej. Zastanawiała się nad znaczeniem wszystkich prób, które przeszła w życiu. Jej wargi nadal wymawiały tę samą modlitwę: <„Boże, miej litość! Wybacz mi moje przewinienia
Znosząc męczarnie przeszywającego bólu, nieustannie wstawała i znowu kładła się, nie mogąc zmrużyć oka. Byla już głęboka noc, kiedy — około godz. 3.00 nad ranem — miało miejsce wydarzenie, które tak wspomina: Właśnie zmieniłam bandaż i znów się modliłam. Wtedy usłyszałam nie wiadomo skąd pochodzący głos, który mówił:
(„(Nie lękaj się. Módl się żarliwie nie tylko za swoje grzechy, lecz wynagradzaj także za grzechy wszystkich ludzi Dzisiaj świat rani Najświętsze Serce naszego Pana przez niewdzięczności i krzywdy. Rany Maryi są o wiele głębsze i boleśniejsze niż twoja Chudźmy do kaplicy wspólnie się modlić.))
Trochę przyzwyczaiłam się już do anioła. Nigdy jednak nic patrzyłam na jego twarz, chociaż zawsze stał po mojej prawej stronie. Tym razem jednak dostrzegłam lak uderzające podobieństwo do mojej starszej siostry, że odruchowo nazwałam go jej imieniem. Moja siostra zmarła kilka lat temu dostąpiwszy łaski chrztu. Anioł uśmiechał się do mnie mile i roztaczał światłość. Zaprzeczył, poruszając głową i mówiąc: destem tym, który jest z tobą i ma nad tobą pieczę. Jednocześnie skinieniem przywołał mnie ku kaplicy i zniknął. Pośpiesznie ubrałam się i wyszłam na korytarz, gdzie odnalazłam go w odległości kilku kroków przed sobą. Szybko szłam za nim przez korytarz z poczuciem bezpieczeństwa porównywalnym tylko z tym, jakie ma małe dziecko prowadzone za rękę. Kiedy tylko weszłam do kaplicy anioł, który był tak blisko mnie jak ktoś przynoszący spokoj, zniknął mi z oczu.
Zostawszy sama, skłoniłam się przed ołtarzem i skierowałam się ku figurze Najświętszej Panny. Słowa anioła wciąż jak echo odbały się w mojej duszy:
((„Rany Maryi są o wiele głębsze i boleśniejsza..x”
W tamtym czasie figura znajdowała się po prawej stronie ołtarza Kiedy stanęłam na stopniu ołtarza nagłe poczułam, że drewniana postać ożyła i mówi do mnie. Popatrzyłam. Rzeźba skąpana była w olśniewającym świetle. Instynktownie upadłam na twarz i w tej samej chwili nieopisanej piękności głos dotarł do moich zupełnie głuchych uszu:
((Moja córko, moja nowicjuszko, wiernie dochowałaś mi posłuszeństwa i porzuciłaś wszystko, by pójść za Mną. Czy kalectwo uszu jest dla ciebie bar- dotkliwe? Twoja głuchota zostanie uleczona, bądź pewna Bądź cierpliwa To jest ostatnia próba Czy rana na dłoni sprawia ci cierpienie? Módl się dla wynagrodzenia za grzechy ludzL Każda z tej

wspólnoty Jest moją niezastąpioną córką.. Czy dobrze odmawiasz modlitwę Służebnic Eucharystii? A zatem odmówmy ją razem.),
Kiedy ten cudowny glos zaczął odmawiać modlitwę, wówczas anioł, który zaprowadzi! mnie do kaplicy, ponownie zjawił się przy mnie i przyłączy? się do naszej modlitwy. Wciąż jeszcze leżąc z twarzą przy ziemi i nić myśląc o niczym, wypowiedziałam słowa:
Najświęt$ze Serce Jezusa, obecne w Najświętszym Sakramencie...)) Wtedy głos przerwał mi dodając:
prawdziwie obecne. By lepiej utrwaliło się to w mojej utrudzonej duszy, glos powiedział jeszcze: ((Od tej pory dodawaj: <PRAWDZIWIE>, P
Czy miałam czas, by odpowiedzieć: tak? Wiem, że myślał.im tylko o tym, by zjednoczyć się z tym niewypowiedzianie pięknym głosem, który — jak się wydawało —pochodził z Nieba. Wspomagał mnie także pełen słodyczy głos anielski, rozbrzmiewający obok Wspólnie odmawialiśmy słowa modlitwy:
najświętsze Serce Jezusa, prawdziwie obecne w Najświętszym Sakramencie, poświęcam Ci ciało i duszę dla całkowitego zjednoczenia się z Twoim Sercem, nieustannie ofiarowywanym na wszystkich ołtarzach świata, oddającym chwałę Ojcu i błagającym o „nadejście Jego Królestwa. Proszę, przyjmij moją pokorną ofiarę. (użyj mnie, jak chcesz, na chwalę ojca i dla zbawienia dust Najświętsza Matko boża, nie pozwól mi nigdy odłączyć się od Twe-

go Boskiego Syna. Proszę, broń i ochraniaj mnie jako Swe wybrane dziecko. Amen.s
Kiedy modlitwa skończyła się, niebiański głos — który, jak się wkrótce okazało, był głosem Matki Bożej — powiedział:
1””Módl się bardzo dużo za papieża, biskupów i kapłanów. Od chwili przyjęcia chrztu zawsze z oddaniem modliłaś się za nich. Nadal módl się bardzo mocno.., bardzo mocno. Powiedz swemu przełożonemu o wszystkim, co się tu dziś wydarzyło i bądź mu posłuszna we wszystkim, co ci powie. On prosił cię, byś modliła się gorąco. s8
Po chwili ciszy anioł zaczął odmawiać znaną modlitwę. Przyłączyłam się do niego: €Panie, Jezu Chryste, Synu Ojca... . Kiedy modlitwa skończyła się, nieśmiało podniosłam głowę. Jasny blask całkowicie zniknął, nie widziałam już anioła, a figura przybrała zwykły wygI ąd. .
W powyższej relacji istotne jest to, abyśmy przede wszystkim zapamiętali oświadczenie boskiego <<przewodnika>>.. Chcąc pokazać, że nie jest przywidzeniem, zaczął kategorycznie zaprzeczać jakoby był — jak przypuszczała Agnieszka — jej starszą siostrą i przedstawił się: ((Jestem tym, który jest z tobą i ma nad tobą pieczę)). Oznacza to bez wątpienia, że jest to anioł stróż, o którego istnieniu uczono nas już w katechizmie. Dlatego tak będziemy go nazywać.
Uwagi te odnoszą się do pierwszego widzenia anioła przez Agnieszkę — teraz już przywykłą do jego

z książki akita łzy i posłanie maryji

mój chomik
07-01-2011 00:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Oczywiście nalezy ten temat merkaby wydzielić. To o czym merkaba zaczął pisać wiaże sie z konkretnymi objawieniami a nie bezposrednio z Eucharystią. Nie ma co mieszać tych dwóch wątków.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
07-01-2011 10:25
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów