Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebny cud
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Potrzebny cud
Cytat:Moi drodzy przyjaciele i użytkownicy Facebooka chcę Wam przedstawić chłopca Andrzeja, który ma 12 lat. Mieszka w Katowicach Murckach i jest po przeszczepie nerek. Przeszczep się nie przyjął a lekarz powiedział jego mamie żeby: "pokorzystała z Andrzejkiem z życia...". Pani Celinie, mam andrzejka umał już jeden syn po przeszczepie, przeszczep miała też jej córka, z którą dzięki Bogu wszystko dobrze.

Proszę Was o modlitwę w ciągu najbliższych 9 dni. Zaczynamy już dziś czyli 16 stycznia. Modllitwa potrwa przez kolejne dni do 24 stycznia. Poslij tę wiadomość dalej.

Będziemy modlić się za wstawiennictwem Jana Pawła II przyt pomocy tej modlitwy:

Modlitwa o wyproszenie łask

(do prywatnego odmawiania)

Sługo Boży Janie Pawle II, za Twoim pośrednictwem proszę o łaski dla Andrzejka i jego rodziny. Wierzę w moc mej modlitwy i w Twoją zbawienną pomoc. Wyproś mi u Boga Wszechmogącego łaski, o które się modlę: uratowanie życia i całkowite uzdrowienie dla Andrzejka i błogosławieństwo dla jego rodziny.

Uproś mi dar umocnienia mej wiary, nadziei i miłości. Pan Jezus obiecał, że o cokolwiek w Jego imię poprosimy to otrzymamy. Dlatego i ja, Panie, pełen ufności, proszę Cię o potrzebne mi łaski, za wstawiennictwem Sługi Bożego Jana Pawła II. Wysłuchaj mnie, Panie. Amen.

Informacje o łaskach otrzymanych dzięki wstawiennictwu sługi Bożego Jana Pawła II można przesyłać (także po polsku) pod adresem: Vicariato di Roma Piazza Sana Giovanni in Laterano 6a 00184 Roma lub pocztą elektroniczną: E-Mail : Postulazione.GiovanniPaoloII@VicariatusUrbis.org

http://www.duchprawdy.com/modlitwa_jp2.htm

br. Aaron Kubas

Zgodnie z wolą brata wiadomosć idzie dalej. Trzeba sie modlic i prosić o pomoc. Za każdego trzeba się modlić a za dzieci w szczególności. Tak więc zachęcam do wsparcia modlitewnego wszystkich chętnych.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
18-01-2011 09:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
aleksab Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 530
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
A może by się pomodlić przez innego Sługę Bożego ?

"Światłość Chrystusa musi być głoszona, musi dotrzeć do wszystkich, aby przez Ewangelię światło padło na życie ludzi, aby zrozumieli jego sens i umieli je przeżywać w nadziei, która rodzi pokój i głęboką radość."

X Franciszek Blachnicki

"Życie to ostry miecz, na którym Bóg napisał: Walcz, Kochaj, Cierp "
18-01-2011 21:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów