Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
pojednanie
Autor Wiadomość
NO Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #1
pojednanie
to dziwne ale tu wiele ludzi sie zaraz obraza na siebie za byleco. tak widze bo czytam forum. proponuje ze jak ktos cos do kogos ma osobistego niech napsize tutaj co i pojedna sie z ta osoba. to po chrzescijansku bedzie. poza tym to oczyszcza atmosfere. jak ktos napisze co ma i przeprosi i zaproponuje pojednanie. ale nie wiem co o tym myslicie. moze to glupi pomysl. wtedy skasujcie tego posta jak tak uznacie zeby nie smiecil. ale tez na tematach nie byloby wtedy tylu smieci. teraz trudno sie czyta bo zanim ktos cos powie konkretnego to najpierw sie trzy razy obrazi.

Niech ?yje gen Wojtek J.
18-05-2005 07:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #2
 
No ja uważam, że pomysł jest dobry, bo to fakt, że tu często były spięcia i czepianie się o byle co Oczko

W takim razie mogę zacząć Uśmiech
Przepraszam wszystkich, których uraziłam na tym forum, żałuję i postanawiam poprawę Język :aniol:
Przeprosić też chcę osoby odpowiedzialne za forum, którym w swoim czasie narobiłam trochę bałaganu :oops: Co nie Rafiku :?: :mrgreen:
I cio, wybaczycie :?: 8)

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
18-05-2005 15:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
bulion Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 24
Dołączył: Feb 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
"77" razy! Pamiętajcie! Uśmiech

Oficjalna strona M?odych diecezji zielonogórsko gorzowskiej!!
Zapraszamy na: http://www.ddm.org.pl

Kontakt ze mn?:
B.Dobrzynski@kuria.zg.pl
admin@ddm.org.pl
19-05-2005 01:34
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NO Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #4
 
pamietamy. 77 razy przepraszam wszystkich jesli urazilem w kilku swych postach ktore zdazylem tu napisac. przepraszam jezeli urazilem wojtka 37 iddv bo tylko chyba z nimi rozmawialem. pozdrawiam i żegnam.

Niech ?yje gen Wojtek J.
19-05-2005 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Harpoon Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,850
Dołączył: Jan 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
No to moje:
"Przepraszam" x77 Język

Only scars can remind us that the Past was real..

[Obrazek: 7c8eb72c67.png]
19-05-2005 10:46
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #6
 
Mnie, drogi bracie NO nie uraziłeś. Zaś ze swej strony również proszę o wybaczenie , kogokolwiek, komu uchybiłem.

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
19-05-2005 10:46
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Gregoriano Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,192
Dołączył: May 2004
Reputacja: 0
Post: #7
 
Wiecie co o tym myśle: skupmy się na kulturalnej dyskusji, to jest w naszym zasięgu a nie wyszykujmy na siłę momentów do przepraszania, bo to będzie najdłuższy temat... Żartowałem :wink:

Pustynia i ciemna noc jest ?ask?!!!

Pozdrawiam

Grzegorz
19-05-2005 11:14
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
NO Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 216
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #8
 
ok zgoda.

Niech ?yje gen Wojtek J.
19-05-2005 13:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #9
 
Wiecie co, tak sobie przeglądałam stare tematy, na taki wątek na żadnym jeszcze forum nie trafiłam, mam problemy z wyrobieniem sobie nawet opinii, czy mi sie to podoba czy nie :shock:

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
11-10-2005 20:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #10
 
Dla mnie pomysł jest dobry, ale z drugiej strony po co jest PW, przecież można to robić na privie. Ale jeśli innym zależy by przepraszać publicznie to proszę bardzo. Dobrze by tylko było, gdyby wasze posty odnosiły się do przepraszania, a nie do innych tematów.

Pozdrawiam

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
11-10-2005 21:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Zygmunt Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 271
Dołączył: Nov 2005
Reputacja: 0
Post: #11
Re: pojednanie
NO napisał(a):to dziwne ale tu wiele ludzi sie zaraz obraza na siebie za byleco. tak widze bo czytam forum. proponuje ze jak ktos cos do kogos ma osobistego niech napsize tutaj co i pojedna sie z ta osoba. to po chrzescijansku bedzie. poza tym to oczyszcza atmosfere. jak ktos napisze co ma i przeprosi i zaproponuje pojednanie. ale nie wiem co o tym myslicie. moze to glupi pomysl. wtedy skasujcie tego posta jak tak uznacie zeby nie smiecil. ale tez na tematach nie byloby wtedy tylu smieci. teraz trudno sie czyta bo zanim ktos cos powie konkretnego to najpierw sie trzy razy obrazi.

No

To forum jest wspaniale a w innych to rzeczywiscie ludzie obrzucaja sie nawzajem niemilymi postami.

Pozdr. Uśmiech

O Krwi i Wodo, ktoras wytrysnela z Serca Jezusowego jako Zdroj Milosierdzia dla nas ufam Tobie

[Obrazek: Faustina.jpg]
06-01-2006 01:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów