Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
świadectwo mojego nawrócenia
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #16
 
Nicol@ napisał(a):Nie mogę nie podzielić twojego sądu o ddv

W zasadzie to nie jest sąd, b ja go nie sądzę, ja go nie oceniam w jakis sposób negatywny. Stwierdzam tylko fakt, że jego opinia, jego wypowiedzi byłyby teraz bardzo pomocne i troche szkoda, że go brakuje, bo wiele mógłby wniesc do takich tematów jak ten. A więc moja opinia to w penym sensie pochwała a nie sąd w kierunku ddv.

mike789 napisał(a):Ciekawe czy gdybym ja umarł jakoś nagle czybyście na forum o tym wiedzieli.

Wiesz, wszystko zależy od informacji. Jeśli zapadasz sie gdzies bez wieści to skąd mamy wiedzieć co sie z toba dzieje, skoro nikt ciebie nie zna. W przypadku ddv to kontakt miała z nim Annnika i dzieki niej mieliśmy informację, że ddv nie żyje. Myślę, że jesli znamy sie juz od dłużeszgo czasu i mamy ze soba także kontakt telefoniczny to wiemy co sie dzieje z dana osobą. Z niektórymi osobami znamy sie osobiście, do niektórych mamy kontakt telefoniczny - jedna informacja o tragedii i wiadomosc jest na forum. To proste.

mike789 napisał(a):widzę, że Nicol, Tomek znacie się już chyba długo.
Annika też jest w tej paczce.

Takich jest tutaj więcej, niektórzy juz nie piszą, ale sa tacy, z którymi nadal utrzymujemy kontakt. A znamy się z wcześniejszej wersji forum SANCTI a także z innych for, tak więc trzymamy sie razem już długi czas. Uśmiech I jak narazie wiekszych kłótni miedzy nami nie było. Żyjemy w zgodzie. Duży uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
26-02-2011 02:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mike789 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 95
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #17
 
To świetnie.
Jak widać w Internecie też można zawierać owocne znajomości.
26-02-2011 11:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #18
 
Można, ale tez potrzeba do tego wzajemnego szacunku i zaufania.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
26-02-2011 14:53
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mike789 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 95
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #19
 
w tym miejscu chciałbym podziękować przedewszystkim Tomkowi i Nicol za okazaną mi pomoc, dziękuję wam kochani z całego serca.
Dzięki za wszystkie linki, dzięki którym moja wiara wzrosła.
Może jestm niepokorny, ale proszę o więcej hahaha, będę pamiętać o was w modlitwie, postaram się jak najczęściej za was modlić.
Dziękuję również Scottowi.
26-02-2011 15:29
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #20
 
TOMASZ32-SANCTI napisał(a):W zasadzie to nie jest sąd, b ja go nie sądzę, ja go nie oceniam w jakis sposób negatywny. Stwierdzam tylko fakt, że jego opinia, jego wypowiedzi byłyby teraz bardzo pomocne i troche szkoda, że go brakuje, bo wiele mógłby wniesc do takich tematów jak ten. A więc moja opinia to w penym sensie pochwała a nie sąd w kierunku ddv.
Ależ Tomaszu, ja to właśnie chciałam powiedzieć, dokładnie to własnie. Niefortunnie użyłam słowa "sąd", lepiej by brzmiało: opinia, ocena, pozytywne słowo...
T-32S przepraszam cię, ale faktycznie to tak zabrzmiało. Jestem pełna jak najbardziej pozytywnych słów o ddv.

mike789 napisał(a):będę pamiętać o was w modlitwie, postaram się jak najczęściej za was modlić.
Michał, ja też o tobie pamiętam i pamiętać będę w modlitwie, a tej nigdy dość.
Nie martw się tym, czy ktoś z nas dowie się o twoim odejściu. Przecież każdy z nas mógłby zadać takie pytanie. Nie ma co wybiegać myślą naprzód. A poza tym, nikt nie zna godziny swojej śmierci, to jest jedyna sprawiedliwość.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
26-02-2011 19:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów