Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internetowe wcielenia
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #1
Internetowe wcielenia
Myślę, że warto przeczytać ten artykuł. Może on służyc jako przestroga a może też pokazywać obraz społeczności sieciowej z która mamy na codzień do czynienia: ludzi z którymi często rozmawiamy, Czy rzeczywiście jesteśmy tym za kogo sie podajemy? Czy może tworzymy z siebie istoty, które nie istnieją? Czy takie wcielenia nie szkodzą nam tworząc wyimaginowany obraz osoby, która w rzeczywistości jest zupełnie kim innym. W sieci można jak widac podawać się za rózne osoby, za rózne postacie związane z filmem, z różnymi postaciami książkowymi postaciami. Czy nie będzie wpływało to na naszą osobowość? Co o tym myslicie? Jak odbieracie poniższy artykuł?

Zapraszam do przeczytania artykułu i do dyskusji.

http://www.e-sancti.net/index.php?option...&Itemid=28

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
03-03-2011 11:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #2
 
Co ma wspólnego ten koleś siedzący tyłkiem do widowni (na zdjęciu) z tekstem artykułu ? I następnym razem przyłóz się do interpunkcji, bo aż sie ciężko czyta.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
03-03-2011 21:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Co do interpunkcji to będzie ciężko. MOja klawiatura szwankuje a brak czasu mnie popedza, więc sam rozumisz :mrgreen: :diabelek: , że to nie takie proste jak np u ciebie. Mam rodzinkę, dzieci, więc jest ogrom obowiązków, nie mam tak dobrze, że jestem wolny i moge robić co chę.

Co do fotki to sie nia nie sugeruj, sugeruj sie artykułem. Fotka to tylko dodatek do artykułu. I jakos sie do niego nie odniosłeś tylko wjeżdżasz na tematy nie związane z artykułem. Jak masz tworzyć off topa to pobaw się w Hyde Parku, tam jest miejsce na zabawę. Duży uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
04-03-2011 00:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #4
 
Nie bądź taki do przodu, bo Ci z tyłu zabraknie.
Akurat na ten temat miałby dużo do powiedzenia "z pierwszej linii", jestem graczem i wiem co to znaczy wciągnąć się w wirtualny świat wykreowany na potrzeby gry.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
04-03-2011 10:56
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #5
 
co to ma do rzeczy, że jesteś graczem, jak tam koleś w artykule się rozpisuje o zwodzeniu głównie na czatach i forach?

Cytat:Jak odbieracie poniższy artykuł?
marny, jednostronny, płytki

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
04-03-2011 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
Trzeba zacząć o tego, że artykuł zawiera kilka tematów i są strasznie pomieszane.
Więc trudno ustosunkować się do tego pytania bo trzeba by napisać książkę Uśmiech
Napiszę, jednak, kilka zdań na temat, bycia sobą ...

Jestem za tym by zawsze być sobą, chociaż bycie sobą nie zawsze ma pozytywne
znaczenie.
Jeśli się jest Katolikiem to warto kształtować siebie jak osobę prawą, jeżeli,
chrześcijanin udaje kogoś innego niż jest, trzeba powiedzieć, że jest nikim,
przykre stwierdzenie ale prawdziwe.
Każdy człowiek jest inny i nie ma co na siłę, stawać się kimś, kim się nie jest i nigdy nie będzie.
Nie jest prawdą to, że kilka nicków, musi mieć jakieś znaczenie, osobiście mam ich
kilka i nie są przypisane nikomu i niczemu, po prostu, takie przyszły mi do głowy i je zarejestrowałam,
chyba, że moje imię, wiadomo, że jest moje i przypisuję je sobie Uśmiech
04-03-2011 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
spioh napisał(a):marny, jednostronny, płytki

A możesz powiedzieć dlaczego tak uważasz? Dobrze by było wyjaśnić swoje zdanie, bo to co napisałeś jest tylko takim ujęciem w skrócie. Nie każdy rozumie takie wyjaśnienie. Tak więc jeśli możesz to uzasadnij swoją wypowiedź, to może pomóc w zrozumieniu tego artykułu innym.

Będe wdzięczny. Uśmiech Z góry wielkie dzieki za wyjasnienie. Duży uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
04-03-2011 15:08
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #8
 
płytki - traktuje problem "po łebkach"
jednostronny - z góry próbuje narzucić czytelnikowi jeden punkt widzenia
marny - podsumowanie ogółu (ilości problemów, potraktowanie złożoności problemu, argumentacja, teza, przesłanki itp itd. - nie chodzi jeno o każdy z tych szczegółów sam w sobie, ale też o proporcje)
jedynym plusem dla mnie w nim było to, że krótki, co jest mega zaletą wobec takiego tekstu.

może być takie rozwinięcie?

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
08-03-2011 13:01
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów