Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Katastrofa smoleńska
Autor Wiadomość
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #46
 
Mordimer_Madder napisał(a):w przypadku katastrof z solidnie rozkawałkowanymi zwłokami wielu dziesiątek ludzi nie ma fizycznej możliwości zidentyfikowania wszystkich szczątków
Jak nigdy dotąd, zgadzam się z tobą MM w całej pełni tego postu (chociaż zaznaczyłam tylko jego urywek.
Widziałam w sieci zdjęcia zrobione przez tubylców, (rosyjski wujek GOOGLE) wykonane tuż po tym nieszczęściu. Na drugi dzień tych zdjęć już w sieci nie było. Ale to, co widziałam było, jak z okropnej bajki, która w mniemaniu normalnego człowieka zdarzyć się nie mogła. I dlatego swoje stwierdzenie oraz potwierdzenie słów MM uznaję, zwłaszcza po oglądnięciu tych strasznych obrazów Smutny

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
18-06-2011 21:26
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #47
 
Merci Madame... ciało ludzkie jest słabe - wręcz ułomne w swej słabości... ale dorabiać do tego ideologię, to już do prawdy przesada :?

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
19-06-2011 02:03
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #48
 
Tak, tylko że niektóre ciała były w dobrym stanie, dodam że :


Cytat: Dokumenty z sekcji, które mi przekazano, na pewno nie opisują mojego ojca. Mam stuprocentową pewność, że sekcja zwłok została sfałszowana - mówi w rozmowie z "Newsweekiem" Małgorzata Wassermann.

Małgorzata Wassermann, córka posła Zbigniewa Wassermanna, złożyła wniosek o ekshumację zwłok ojca. Powołuje się na dokumentacje medyczną, z której wynika, iż Zbigniew Wassermann w 1989 roku przeszedł poważną operację, podczas której wycięto mu część organów wewnętrznych. Z rosyjskiego opisu wynika, że jego ciało było w idealnym stanie.

no i:

Cytat:Małgorzata Wassermann podaje dwa powody, dla których Rosjanie mieliby fałszować wyniki sekcji zwłok: "Albo ich nie wykonano w ogóle i kiedy zorientowali się, że jest to niezgodne z przepisami - w tym konwencji chicagowskiej - postanowili dorobić dokumenty. Albo posadzili kogoś, kto pisał te sekcje wedle jednego wzoru, w ogóle nie sprawdzając stanu ciał".
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/katast...omosc.html

Jest różnica między błędami a rażącymi bzdurami.

A Gosiewski 175 cm wzrostu nie miał, przecież to nie są błędy które można popełnić jako pomyłkę, to bije po oczach...

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
19-06-2011 09:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #49
 
Art. jest z 9 maja... no i... :?:
Uważasz, że nasi prokuratorzy są "w zmowie" z Rosjanami i nie reagują na takie "jawne fałszerstwa"?

Co zaś się tyczy panny Wassermann - dała się poznać w mediach jako osoba nad wyraz wyważona i bynajmniej nie dysząca nienawiścią do wszystkiego, co nie z PiS... do prawdy pieniactwo nie jest teraźniejszym wymysłem...

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
19-06-2011 10:47
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #50
 
Mordimer_Madder napisał(a):Merci Madame... ciało ludzkie jest słabe - wręcz ułomne w swej słabości... ale dorabiać do tego ideologię, to już do prawdy przesada
Sil vous plaît Monsieur. Widać my, jako naród lubimy tę ideologię dorabiać.
Ludzie w przeważającej części są sceptykami i ja Scotta rozumiem. Minął już rok, zdarzenie miało miejsce niedaleko (to nie działo się za oceanem), a mimo tego jest tyle niedopowiedzeń. To była tragedia niebagatelnych rozmiarów, dlatego ludźmi niesamowicie wstrząsnęła. Trudno nam jako nacji otrząsnąć się z niej, oj b. trudno :cry: :!:

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
19-06-2011 18:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #51
 
Już gdzieś pisałem, że niektóre wypadki lotnicze badane były latami... trzeba to zrozumieć...

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
19-06-2011 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #52
 
Oczywiście że latami, ale zabezpieczyli teren, i po 5 latach znaleźli zapalnik ob bomb jak choćby Hiszpanie, ale teren wypadku był całkowicie dostępny, wrak dodatkowo demolowany, potem leżał pod chmurką, niby miał byc przekazany ale nie został...I można by tu profesjonalne akcenty długo wymieniać.


Nie jestem sceptykiem, liczę na to że prawda wygra, wygrała ta o Katyniu to i ma szanse się przebić.

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
19-06-2011 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #53
 
Rozumiem, ze pod warunkiem, iż będzie to "Twoja prawda"!? A co, jesli trzeba będzie marmurowy sarkofag zmienić na miejsce dla samobójców pod płotem cmentarnym :roll:

To z całą pewnością będzie spisek postkomuny i "ruskich" :diabelek:

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
20-06-2011 07:51
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #54
 
Scott napisał(a):wygrała ta o Katyniu to i ma szanse się przebić
To, że tragedia miała miejsce pod Katyniem, to, że była w Rosji i to, że nie pałamy jako naród do Sowietów wielką sympatią, to wszystko nie znaczy, że mamy ich nienawidzić i dorabiać ideologię-jak się wyraził MM; do tego nieszczęśliwego wypadku. A prawda - tak, czy siak prawdą zostanie. Bóg jest nie rychliwy, ale sprawiedliwy - znamy to i to się sprawdza.
Mordimer_Madder napisał(a):A co, jesli trzeba będzie marmurowy sarkofag zmienić na miejsce dla samobójców pod płotem cmentarnym

Co miałeś na myśli pisząc takie słowa? Bo nie kumam :?: :arrow: #-o

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
20-06-2011 12:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #55
 
Myślę, że bardzo dobrze wiesz, co autor miał na myśli... jestem o tym przekonany!

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
20-06-2011 16:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Scott Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,259
Dołączył: Oct 2006
Reputacja: 0
Post: #56
 
Cytat:Scott napisał/a:
wygrała ta o Katyniu to i ma szanse się przebić

To, że tragedia miała miejsce pod Katyniem, to, że była w Rosji i to, że nie pałamy jako naród do Sowietów wielką sympatią, to wszystko nie znaczy, że mamy ich nienawidzić i dorabiać ideologię-jak się wyraził MM; do tego nieszczęśliwego wypadku.
Nienawiść? O co chodzi? Nie wiem czy wypadku czy nie wypadku poza tym. A przedmówca wybitnie stoi po jednej ze stron, w sumie to on już wie co będzie po raporcie Millera, wie co wyjdzie w śledztwie, teraz jeszcze powtarza tezy za które inny człowiek został już dawno ukarany. Jasnowidz z niego?

http://www.mamre.pl

"Jeżeli ze wszystkich burz i klęsk ocalicie Trójce Świętą i wasz Kościół- macie wszystko." kard. Wyszyński
21-06-2011 19:10
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #57
 
Cytat:teraz jeszcze powtarza tezy za które inny człowiek został już dawno ukarany
Zechcesz jaśniej, miłujący bliźnich katoliku?

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
21-06-2011 19:24
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #58
 
Scott napisał(a):Nienawiść? O co chodzi?
A o to chodzi, że ja też mam uszy i słyszę to i owo. W większości wypowiedzi daje się słyszeć słowa bardzo nieprzyjazne względem braci z Rosji. Słowa, przez które przenika wielka nienawiść do nich.
Scott napisał(a):Nie wiem czy wypadku czy nie wypadku
I ja nie wiem.
Scott napisał(a):A przedmówca wybitnie stoi po jednej ze stron
Przecież drogi Scotcie na tym podobno polega dyskusja :?: :arrow: Pomysł ; tak, przecież polemika jest główną zasadą dyskusji. Jako mode nie powinno cię to dziwić :-k

[ Dodano: Wto 21 Cze, 2011 20:53 ]
Panowie, co się wydarzyło znowu w Rosji?
http://fakty.interia.pl/fakty_dnia/news/...57200,2943

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
21-06-2011 19:48
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #59
 
Tutaj bezmyślnie uparł się kapitan, bo chyba nikt mu nie stał za plecami z gotowym rozkazem zwolnienia w wypadku odejścia na zapasowe lotnisko, przekazanym przez d-cę lotnictwa... ale rosyjscy piloci są znani w świecie z ogromnej brawury i pewności siebie...

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
22-06-2011 07:38
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów