Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie dotyczące spotkań Odnowy w Częstochowie
Autor Wiadomość
martabunia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #1
Pytanie dotyczące spotkań Odnowy w Częstochowie
Chodzi mi o to , czy na spotkanie 7maja w Częstochowie dla osób dorosłych może pojechać 19 nastoletnia osoba?
Czy jest ono prowadzone przez tego samego księdza co dla młodzieży?
Czy na spotkaniu odbywają się modlitwy o uwolnienie?

Byłam tylko na spotkaniu dla młodzieży, a zalezy mi na modlitwie o uwolnienie.

,,Zauważ, to tylko dowodzi, że ani życie , ani śmierć, ani wiara, ani Ty nie jesteście chorobami. Co jest poniekąd pocieszające.''

Oskar i Pani Róża
10-04-2011 19:12
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #2
 
Precyzuj bardziej stawiane pytania - w Częstochowie jest mnóstwo wspólnot Odnowy.
Ponieważ myślę, że domyślam się o co Ci chodzi, odpowiem... Pojechać zawsze możesz, ale pierwszeństwo przy modlitwach wstawienniczych i o uwolnienie będą miały osoby starsze. Po to jest Msza młodzieżowa i tzw. "Msze ogólne" (dla wszystkich, niezależnie od wieku), żeby korzystać mogły osoby młode (zdaje się, że było to do 35 roku życia, jeśli dobrze pamiętam - one mają pierwszeństwo), a po to jest Msza dla dorosłych, żeby mogły skorzystać osoby starsze. Także jadąc na Mszę stricte dla dorosłych będziesz musiała poczekać aż wstawiennicy omodlą osoby starsze, a Ty, jako młodzież - na końcu, jeżeli starczy czasu. Analogicznie na młodzieżówkach czekają osoby starsze - po to, żeby każdy mógł skorzystać we właściwym czasie.

A ksiądz sam w sobie nie jest cudotwórcą, posługuje jedynie charyzmatami danymi od Pana. Jeśli jedziesz w celu modlitwy o uwolnienie, to czy nie lepiej oprócz tego udać się do miejscowego egzorcysty? Jego posługa będzie taka sama, a odciąży spotkania w Częstochowie - jest mnóstwo osób zniewolonych, a niewiele czasu na modlitwy o uwolnienie nad wszystkimi... Najlepiej kierować się do miejscowego egzorcysty - co oczywiście nie wyklucza przyjazdów do Częstochowy, zapraszam Uśmiech

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
10-04-2011 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
martabunia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #3
 
Dziękuję za odpowiedź. No tak, wczoraj umówiłam się z miejscowym egzorcystą, także może nie będzie to konieczneUśmiech
Następnym razem postaram się lepiej sprecyzować pytanie. PozdrawiamUśmiech

,,Zauważ, to tylko dowodzi, że ani życie , ani śmierć, ani wiara, ani Ty nie jesteście chorobami. Co jest poniekąd pocieszające.''

Oskar i Pani Róża
11-04-2011 06:08
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów