Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
charyzmaty poznania/uzdrawiania
Autor Wiadomość
elala86 Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Dołączył: Jan 2010
Reputacja: 0
Post: #31
 
jesli ma sie dar poznania wzgledem jakies osoby to czasami zdarza sie tak ze Pan sam potem daje tej osobie potwierdzenie np w Pismie Swietym.
02-01-2011 12:26
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mike789 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 95
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #32
 
Widzę, że był poruszany temat mszy z modlitwą o uzdrowienie.
Ostatnio słuchałem transmisji przez Internet z Łodzi.
W pewnym momencie padło słowo poznania, że Pan Jezus przychodzi do kapłana, w którym rozgrywa się walka duchowa, słucha on mszy przez Internet.
Osoba, która to wypowiadała mówiła, że Jezus jest z nim i mu pomaga.
To naprawdę piękny dar.
kilka dni temu również słuchałem rekolekcji księdza rufusa Pereiry mówił on o modlitwie o Ducha świętego.
Mówił o darach i według niego dar czynienia cudów i dar uzdrawiania różnią się tym, że poprzez ten dar Pan uzdrawia, a dar czynienia cudów przejawia się naprzykład we wskrzeszeniach.
Ciekawe co myślicie na temat tej wypowiedzi?
Mam pytanko jeszcze na koniec dlaczego tak mało osób ma dar uzdrawiania?
W każdej chyba wspólnocie możemy znaleźć osoby mówiące czy śpiewające w językach, a osób posiadających dar uuzdrawiania jest chyba mało.
02-01-2011 20:23
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
merkaba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #33
 
( Każdy kapłan otrzymał z darem święceń również dar uzdrawiania — ma on „głosić Ewangelię, nauczać i uświęcać”. „Uświęcać” znaczy czynić „świętym” — człowiekiem doskonałym i „pełnym”. Definicja zdrowia i harmonii zawiera właśnie to kluczowe słowo: „pełnia”. Stąd każdy kapłan jest wezwany do podjęcia posługi uzdrawiania, przez pełną wiary modlitwę wypraszania u Boga „pełni”.
( Bardzo często wewnętrzne uzdrowienie Wiąże się mniej lub bardziej z działaniem sakramentów, z uczestnictwem w spotkaniach modlitewnych lub w rekolekcjach. Wielkim kanałem, przez który Bóg udziela ludzioni daru uzdrowienia, jest

wspólnota modląca się nad potrzebującym uzdrowienia i ci, którzy otrzymali od Boga powołanie do posługi uzdrawiania. Są ludzie, którzy otrzymali szczególne powołanie do bycia narzędziami „uzdrowienia wewnętrznego”; osiemdziesiąt pięć procent ludzi, nad którymi się modlą, otrzymuje od Boga
upragnioną łaskę. -
istnieje też dar Ducha Świętego, który może zostać udzielony modlącemu się nad ludźmi, których źródłem choroby są bolesne wspomnienia. Paweł mówi: „Jednemu dany jest przez Ducha dar mądrości słowa, drugiemu umiejętność poznawania według tego samego Ducha” (I Kor 12,8). )

z książki posługa uzdrawiania Robert de grandis

mój chomik
02-01-2011 22:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mike789 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 95
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #34
 
Powiedziałeś Robercie Degrandisie.
Słuchałem jego warsztatów na chomiku i zachęcał on do tego, żeby nakładać na ludzi ręce i modlić się w językach, a będą działy się cuda.
Nie wydaje mi się, że mogę od tak sobie pomodlić się nad człowiekiem i on odzyska zdrowie albo zostanie uzdrowiony wewnętrznie.
Tutaj na forum czytałem, że kiedyś ktoś posługuje charyzmatami potrzebuje kapłana, który będzie nad tym czuwał.
03-01-2011 21:59
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
merkaba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #35
 
sam możesz prosić Jezusa by cie wyleczył ja to robiłem jak byłem dzieckiem
wystarczy poprosić a teraz mnie wyleczył z lęku wysokości Duży uśmiech

mój chomik
03-01-2011 22:38
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
mike789 Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 95
Dołączył: Oct 2010
Reputacja: 0
Post: #36
 
Z czego wyleczył Cię Jezus kiedy byłeś dzieckiem?
z lęku wysokości niedawno zostałeś uzdrowiony?
04-01-2011 07:33
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #37
 
merkaba, dlaczego nie odpowaidasz, sama jestem zainteresowana :!:
Przypominam sobie, że ty masz to do siebie, że jakby tracisz się w wątkach, w swoich wątkach.
merkaba, ty chyba włóż tę wypowiedź do tematu FOBIE, bo lęk wysokości to nic, tylko FOBIA akrofobia.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
10-01-2011 13:30
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
merkaba Offline
Użytkownik
***

Liczba postów: 205
Dołączył: Sep 2010
Reputacja: 0
Post: #38
 
już pisze
np z bólów brzucha kreska mi zniknęła
głowa pomagał mi też w innych dziedzinach życia w szkole np jak były zapowiedziane sprawdziany to jak poprosiłem Jezusa to nauczyciel przesuwał je na iny tydzień

już się pojawiła kreska z tym lękiem to mnie teraz wyleczył bo zacząłem grzeszyć i przestał mi pomagać
i przestałem w Niego wierzyć
a mnie wyleczył jak rok temu się nawróciłem teraz to z 1,5 roku
a po za tym bardziej odważny też się zrobiłem
zawsze wchodziłem na wierze w Częstochowie to nogi miałem jak z waty a jak wszedłem trzymałem się plecami muru

a teraz to mogę nawet i biegać czuje ten lęk ale nie mam nóg jak z waty
i mogę podejść do tej balustrady

a jak poprosiłem Jezusa by zabrał ten lęk
u nas gdzie w tedy pracowałem to była 4 metrowa drabina na dach i wszedłem na nią aż na dach

Poprawiłam duże litery , warto dbać o pewne rzeczy.
Błagam oto abyś dbał o ortografię i gramatykę ponieważ twoje wypowiedzi są nieczytelne i niezrozumiałe !
aleksab

mój chomik
10-01-2011 18:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
pafni Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,179
Dołączył: Aug 2007
Reputacja: 0
Post: #39
 
Magia

W Królestwie Ślepców Jednoocy Są Bogami
03-03-2011 21:17
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów