Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Europejski Dzień Sąsiada
Autor Wiadomość
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #16
 
O tak - masz absolutnie racje... nie mniej jednak ja wolałbym kupić kilku dziewczynom środki antykoncepcyjne, niz dac pieniądze na ten cel... ale nie potępiam bynajmniej... szanuje prawdziwie wierzących - to juz chyba wiesz!

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
08-06-2011 12:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #17
 
To, o czym piszesz ma miejsce w pracy streetworkerów, co jest zamieszczone w osobnym temacie
http://forum.e-sancti.net/viewtopic.php?t=6300
można by jeszcze zaznajomić się z tymi wiadomościami:
http://www.tada.pl/x/66288

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
08-06-2011 20:47
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #18
 
Nie zrozumiałaś mnie - chodziło mi o leki antykoncepcyjne a nie prezerwatywy dla prostytutek i nosicieli różnego świństwa... leki dla dziewcząt wychowanych seksualnie przez katechetki i katechetów, ot co!

Ale to dobry pomysł - stanę pod szkołą w oczekiwaniu na koniec lekcji religii z broszurami Wisłockiej i Lwa-Starowicza... hmmm...

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
08-06-2011 21:40
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #19
 
Nabijasz się, czuję i takie mam wrażenie. Ale wolno ci robić, co tylko zechcesz. W tym momencie mówię: pas.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
08-06-2011 22:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #20
 
ABSOLUTNIE się nie nabijam... to poważny problem - problem przedwczesnej inicjacji seksualnej młodzieży... nie masz pojęcia, ile nieszczęść z tego powodu musiałem oglądać, gdy jeszcze służyłem, a których by nie było, gdyby w szkołach popularyzowano antykoncepcję... bo z przedwczesną inicjacją walczyć się nie da! Lekiem są leki Pomysł

Ale generalnie w tym temacie to OT ale sprawa wielce istotna... wiem, że jestem kpiarzem, ale nie zawsze, jeśli tak to odebrałaś - wybacz proszę :oops:

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
09-06-2011 09:32
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #21
 
Mordimer_Madder napisał(a):ABSOLUTNIE się nie nabijam
To chociaż tyle; nie czuję się taka "zbłaznowana".
Mordimer_Madder napisał(a):problem przedwczesnej inicjacji seksualnej młodzieży... nie masz pojęcia, ile nieszczęść z tego powodu musiałem oglądać
Zdaję sobie sprawę i sobie wyobrażam, na co musiałeś patrzeć. Moja praca nie miała i nie ma z tym nic wspólnego, zatem moje wyobrażenia o tego typu ludziach są mgliste i faktycznie tylko książkowe.
Mordimer_Madder napisał(a):których by nie było, gdyby w szkołach popularyzowano antykoncepcję...
Czasem odnoszę wrażenie, że młodzież zamiast przyjmować za dobrą monetę naukę i wiedzę o antykoncepcji, czyni to wręcz odwrotnie.
Mordimer_Madder napisał(a):generalnie w tym temacie to OT ale sprawa wielce istotna.
Jeżeli ktoś uzna to, za OT, trudno, ja jednak myślę,. że to jest takie delikatne, żeby nie powiedzieć - subtelne odejście od tematu - na chwilę tylko.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
09-06-2011 18:32
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #22
 
Ale nawet i w tym aspekcie więź dobrosąsiedzka może się przydać... dzięki niej daje się czasem zapobiegać nieszczęściu, bo dziecko czasem łatwiej rozmawia o sprawach trudnych czy wstydliwych z kimś zaufanym, lecz spoza rodziny... trzeba jednak taką osobę mieć - że tak powiem - na podorędziu... a żyjąc w czterech ścianach o to raczej trudno!

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
12-06-2011 15:58
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #23
 
Mordimer_Madder napisał(a):więź dobrosąsiedzka może się przydać... dzięki niej daje się czasem zapobiegać nieszczęściu
Zastanawiam się tylko gdzie i kiedy? Zawsze uważałam, że to w domu rozwiązuje się problemy i sprawy skomplikowane #-o

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
12-06-2011 21:34
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Mordimer_Madder Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,075
Dołączył: Jun 2008
Reputacja: 0
Post: #24
 
Tak - jeśli się je widzi... a nie od dziś wiadomo, że najlepiej dostrzega się z boku... a sąsiad/ka patrzy z boku... i jeśli jest życzliwy/a, uprzedzi i ostrzeże.

Wiesz - załapiesz się chyba na ekskomunikę... w większości ostatnio Ty ze mną rozmawiasz... pamiętaj, że żaden dobry uczynek nie może pozostać bez kary :diabelek:

[Obrazek: mojuserbar.jpg]
[Obrazek: 24382.jpg]
Bóg lubi ateistów - oni Go nigdy nie zadręczają swoimi problemami 8)
12-06-2011 21:56
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #25
 
Mordimer_Madder napisał(a):Wiesz - załapiesz się chyba na ekskomunikę... w większości ostatnio Ty ze mną rozmawiasz.
Gdyby za rozmowy z ateuszami obcinano uszy, to uznałabym, że mam kłopot. Ale jeszcze nikt nie posiadł (oprócz Boga) takiej mocy, by za luźne rozmowy z ateistami ekskomunikowano.
Ja się nie obawiam, bo nie żyjemy w średniowieczu.
Mordimer_Madder napisał(a):żaden dobry uczynek nie może pozostać bez kary
:roll2: śmiej się, śmiej :!:
Poza tym - muszę dodać, że jesteś dla mnie partnerem w rozmowie, jak każdy inny user tu przebywający; nie obrażasz mnie ani moich uczuć, nie czuję się dotknięta ani jednym twoim słowem. Jak dotychczas.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
12-06-2011 23:14
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów