Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
martabunia
Autor Wiadomość
martabunia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #1
martabunia
Wpisałam taki tytuł bo nie wiedziałam co mogę wpisać...

Jestem na początku procesu uwalniania ze zniewolenia.
Podpisałam kilka cyrografów w swoim życiu i tu męczy mnie pytanie.
Czy jeśli teraz jestem na drodze nawrócenia i staram się żyć dobrze, to czy jeśli w tej chwili bym np niespodziewanie zmarła, to miałabym szanse na zbawienie? Czy szatan dysponował by moją duszą, aż do procesu uwolnienia?

,,Zauważ, to tylko dowodzi, że ani życie , ani śmierć, ani wiara, ani Ty nie jesteście chorobami. Co jest poniekąd pocieszające.''

Oskar i Pani Róża
19-06-2011 19:21
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
o. Wit Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 100
Dołączył: Mar 2010
Reputacja: 0
Post: #2
 
Pokój Ci Marto,

Dziecko Boże, zniewolenie dotyczy ciała, sfery emocjonalnej i psychiki. Nigdy jednak nie dotyczy naszej woli. Zatem możesz już w trakcie całego procesu uwalniania trwać w łasce uświęcającej, czyli w bliskości Jezusa. W duszy będzie Jezus, nawet jeśli na ciało czy emocje ma jeszcze wpływ zły.
Dlatego najważniejszą rzeczą jest trwanie w łasce uświęcającej, bo to grzech ciężki sprawia, że wchodzimy w królestwo śmierci, królestwo szatana. Grzech ciężki to śmierć duchowa i ona nas najbardziej poddaje w moc złego.
Nawet jeśli proces uwolnienia będzie trwał jakiś czas, to jeśli jesteś w łasce uświęcającej to nie masz się w ogóle czego bać - jesteś Jezusowa.

Niech Jezus Cię błogosławi +
22-06-2011 08:59
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
martabunia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #3
 
Dziękuję OjcuUśmiech
Bóg zapłać!

,,Zauważ, to tylko dowodzi, że ani życie , ani śmierć, ani wiara, ani Ty nie jesteście chorobami. Co jest poniekąd pocieszające.''

Oskar i Pani Róża
05-07-2011 18:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów