Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jezus w Indiach?
Autor Wiadomość
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #31
 
spiohu, jak zwykle gdzieś po środku wypowiedzi Dezertera oraz wypowiedzi mojej. On np. mówi: białe, ja mówię: czarne; prawda zawiera się wtedy po środku. Wypośrodkowanie daje nam wtedy kolor szary. :roll:
Uważam, że nie ma co drążyć już tego tematu, oboje z Dezerterem wyjaśniliśmy sobie (gdzieś w innym wątku) tę sprawę i dalsze tego roztrząsanie jest zbyteczne.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
01-07-2011 11:39
Znajdź wszystkie posty użytkownika
GreenFairy Offline
but the greatest of these is love
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #32
 
No to fest :roll:

"Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry"
03-07-2011 14:58
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #33
 
GreenFairy, a coś więcej? bo nic nie wynika z takiej wypowiedzi i nie wiem czy to posprzątać czy jak....

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
03-07-2011 15:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #34
 
Dezerter napisał(a):onuce i kalesony do sandałów :?: ...
no jasne - skoro dzisiaj do sandałków nosi się skarpetki, to dawniej mogli onuce, przecież to takie logiczne Duży uśmiech a kalesonów mogli używać w chłodniejsze wieczory Uśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
03-07-2011 15:39
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #35
 
Cytat:Ja się wręcz do niego przyzwyczajam powoli, ale do uznania go autorytetem - jestem daleka.
Łał, wręcz się powoli przyzwyczajasz, przełomowe.

Skoro Twoi rodzice zdążyli sobie wypracować u Ciebie autorytet, to dlaczego innym osobom miałoby życia braknąć? Głupsi są, czy co?

Cytat:Inky, podziwiam cię. Bo albo ja jestem zbyt przewrażliwiona albo ty masz duże poczucie humoru
Albo jedno i drugie.

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
03-07-2011 17:49
Znajdź wszystkie posty użytkownika
GreenFairy Offline
but the greatest of these is love
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #36
 
spioh napisał(a):GreenFairy, a coś więcej? bo nic nie wynika z takiej wypowiedzi i nie wiem czy to posprzątać czy jak....
z niewielu coś wynika Oczko

"Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry"
03-07-2011 19:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #37
 
z poprzednich wynikało to, że owa teoria zbyt poważna nie jest. a z twojego? nawet nie wiadomo do czego się to odnosi. zapodałaś artykuł, potem się obruszyłaś, że teoria nie potraktowana poważnie (czemu? - uzasadnienie podało parę osób). jeśli nie masz nic do dorzucenia w temacie to zamykam...

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
03-07-2011 19:25
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #38
 
omyk napisał(a):Cytat:
Ja się wręcz do niego przyzwyczajam powoli, ale do uznania go autorytetem - jestem daleka.

Łał, wręcz się powoli przyzwyczajasz, przełomowe.
Zbyteczna ironia, zbyteczna.
omyk napisał(a):Skoro Twoi rodzice zdążyli sobie wypracować u Ciebie autorytet, to dlaczego innym osobom miałoby życia braknąć? Głupsi są, czy co?
Bo są/byli moimi rodzicami. I znowu - zbytecznym jest analizowanie przez ciebie mojego osądu o moich rodzicach.
omyk napisał(a):Inky, podziwiam cię. Bo albo ja jestem zbyt przewrażliwiona albo ty masz duże poczucie humoru

Albo jedno i drugie.
Czepiasz się teraz każdego słowa napisanego przeze mnie, ale przecież tobie wolno? Nieprawdaż :?:

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
03-07-2011 23:03
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #39
 
1 generalnie proponuję skończyć z wszechstronnymi offtopami.

2. Dziewczyny - prywatne anse na PW.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
03-07-2011 23:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #40
 
Annnika, jak dla mnie to czekamy na rzeczową wypowiedź GreenFairy, a jeśli nic z tego to temat się wyczerpał (może nawet szybciej niż się zaczął...)

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
04-07-2011 12:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Dezerter Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 409
Dołączył: May 2011
Reputacja: 1
Post: #41
 
spioh napisał(a):Annnika, jak dla mnie to czekamy na rzeczową wypowiedź GreenFairy, a jeśli nic z tego to temat się wyczerpał (może nawet szybciej niż się zaczął...)
Spiochu - nie lekceważ tego tematu, jest on dość popularny i powszechny w necie
warto więc go zostawić i spróbować temat wyjaśnić i pokazać bezpodstawność takich teorii Pomysł
http://www.infra.org.pl/wiat-tajemnic/ta...s-z-indii-
http://pl.wikipedia.org/wiki/Jezus_w_Indiach
08-07-2011 00:55
Znajdź wszystkie posty użytkownika
GreenFairy Offline
but the greatest of these is love
**

Liczba postów: 36
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 0
Post: #42
 
spioh napisał(a):z poprzednich wynikało to, że owa teoria zbyt poważna nie jest. a z twojego? nawet nie wiadomo do czego się to odnosi. zapodałaś artykuł, potem się obruszyłaś, że teoria nie potraktowana poważnie (czemu? - uzasadnienie podało parę osób). jeśli nie masz nic do dorzucenia w temacie to zamykam...
Skąd te dziwne insynuacje? Ja się nie obruszyłam. Spokojnie mówię co myślę. Nie podoba mi się po prostu offtop i niepoważne potraktowanie postu (nie tematu). Wyobraź sobie, że rzucasz jakiś temat, a zamiast odpowiedzi: "uważam, że to nieprawda" czytasz żarciki i ironie oraz oceny, które są traktowane jak prawda absolutna. Ale nieważne, nie po to został stworzony temat i kontynuować offtopu nie mam zamiaru. Jeśli nie wiesz o co chodzi, radzę po prostu spokojnie przeczytać poprzednie odpowiedzi, które z tematem mają tyle wspólnego co Tusk z baletem.
Nie chcę i ja wychodzić poza temat, chociaż niestety już to zrobiłam, więc nie będę kontynuować niczego, co jest poza. Chciałabym po prostu poznać opinie w temacie. Mam nadzieję, że to nie jest zbyt wiele. Śpiochu, wypowiedziałaś się na początku, dziękuję Ci za to, ale Twoje uczepienie się mojej osoby zamiast tematu uważam za zbędne i tak to nie na temat nie będę więcej odpisywać. Nie chcę w to wchodzić. Po prostu nie podoba mi się offtop, bo niewiele osób wypowiedziało się na temat. Tyle ode mnie.
Amen.

"Bez wiary potykamy się o źdźbło trawy, z wiarą przenosimy góry"
08-07-2011 07:40
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #43
 
Dezerter napisał(a):spróbować temat wyjaśnić i pokazać bezpodstawność takich teorii
A nie wyjaśniłem?

GreenFairy napisał(a):żarciki i ironie oraz oceny, które są traktowane jak prawda absolutna.
Wydaje mi się że po prostu niektórzy podali inne alternatywne teorie, które maja taką samą wartość jak ta tematyczna. Mozna i w ten sposób okazać swoje stanowisko.

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
08-07-2011 08:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #44
 
GreenFairy napisał(a):Jeśli nie wiesz o co chodzi, radzę po prostu spokojnie przeczytać poprzednie odpowiedzi, które z tematem mają tyle wspólnego co Tusk z baletem.
Tyle co Tusk z baletem oraz tyle, co Jezus z Indiami Uśmiech

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
08-07-2011 15:45
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
omyk Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 4,666
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #45
 
Dezerter, ale jak chcesz obalić coś, co jest totalnie kosmiczną teorią? To jak udowadniać, że nie jest się hipopotamem...

[Obrazek: banner7.jpg]
Dzięki Bogu za Jego dar niewypowiedziany! (2 Kor 9,15)
08-07-2011 20:54
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów