Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nikola I Rutkowski
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
Ja również podzielam zdanie Annniki o odpuszczeniu sobie takich określeń a nawet pewnych odnieisień do działania grup politycznych, tym bardziej, że nie znamy prawa norweskiego.
Napewno powinniśmy dbać o to, aby w naszym kraju nie było takowych sytuacji, aby dzieci mogły normalnie żyć w swoich rodzinach a rodzice aby mieli odpowiednie prawa do wychowywania dzieci. Sytuacja prawna w krajach skandynawskich nie jest może najlepsza jesli chodzi o rodziny, ale trzeba by dokładniej poznać prawo panujace w Norwegii..

Przygladając sie wielokrotnie działaniom detektywa Rutkowskiego to mogę powiedzieć, że jego działania wielokrotnie pomagały w ratowaniu ludzi czy pomaganiu w wydostaniu się z miejsca, w którym różne osoby czuły sie więźniami i były traktowane w sposób niezgodny z ludzkimi warunkami. Może czasami detektyw naginał jakieś prawo w danym kraju, ale czynił to dla dobra ludzi, tym bardziej, że w niektórych krajach prawo jest rygorystyczne mimo, że krzywdzi ono ludzi, np prawo w krajach arabskich daje wiele możliwości mężczyznom a kobiety mają nie wiele do powiedzenia. Tak więc trudno się dziwić działaniom detektywa Rutkowskiego. To bardzo dobry detektyw i wiele zrobił dla wielu ludzi. Prawo jest jednak prawem i jeśli gdzieś obowiązuje to trzeba uważać aby go nie łamać.

Prasa tez często przekręca wiele szczegółów aby dodać troche pikanterii, więc najlepiej trzymać dystans do wielu informacji unikajac też pochopnych opinni na dany temat - jesli nie znamy dokładniej konkretnego przypadku, sprawy. Dla mnie ta cała sprawa jest pogieta i nie chciałbym wyrażać swojej opinii na temat sytuacji, która wymaga dokładniejszego zbadania.
Różne przekrety czy sytuacje krzywdzące są też w naszym kraju, w naszym prawie, więc nie dziwiłbym sie też takim pokretnym działaniom w innych krajach.

Na koniec prośba, aby nie używać wyrażeń obrażajacych innych ludzi. Musiałem więc zmienić niektóre określenia, których użyłeś w swoim poście. Mimo, że jest to forum dyskusyjne to jednak jest to forum chrześcijańskie, Ewangelizacyjne i nie możemy dopuszczać aby ktokoliwek był tutaj urażany w jakikolwiek sposób. Takie jest nasze zadanie jako adminów a w moim przekonaniu niektóre okreslenia moga wymienione osoby urażać.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
03-07-2011 23:44
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Wiadomości w tym wątku
Nikola I Rutkowski - smokeustachy - 02-07-2011, 03:02
RE: Nikola I Rutkowski - gold999 - 23-09-2013, 16:53
[] - Annnika - 03-07-2011, 22:04
[] - TOMASZ32-SANCTI - 03-07-2011 23:44
[] - spioh - 04-07-2011, 17:27
[] - smokeustachy - 05-07-2011, 20:25
[] - Annnika - 05-07-2011, 23:42
[] - smokeustachy - 06-07-2011, 00:02

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów