Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Modlitwa za Polskę- proszę Was o to.
Autor Wiadomość
Placebo_Domingo Offline
Account not Activated

Liczba postów: 75
Dołączył: Nov 2009
Post: #1
Modlitwa za Polskę- proszę Was o to.
Witam, moi drodzy zwracam się do Was z wielką prośbą. Ja z moją przyjaciółką od kilku dni duchowo modlimy się wspólnie o 21 w czasie Apelu za Polskę. Modlitwa polega na tym, że łączymy się ze wszystkimi świętymi w niebie, patronami Polski i klękamy u tronu Pana ofiarowując Mu nasza ukochaną Ojczyznę, śpiewamy lub odmawiamy Maryjo, Królowo Polski, później 3 Zdrowaś Maryjo i 3x Królowo Polski, módl się za nami. Na koniec śpiewamy lub odmawiamy Z dawna Polski Tyś Królowo, Maryjo. Nikomu nie chcę się narzucać, uczestnictwo w tym nie jest obowiązkiem, ale wierzę w to, że znajdzie się jeszcze choć pare osób zatroskanych o naszą Ojczyznę, w której dzieje się coraz gorzejSmutny Dlatego wszystkich ludzi dobrej woli prosze, aby codziennie o 21 łączyć się duchowo w czasie Apelu aby w tych szczególnie trudnych czasach dla Polski modlić się tak jak robili to nasi ojcowie. Oczywiście, jeśli nie będzie takiej możliwości, bo np. będziemy w gościnie nic się nie stanie. Ale pomyślmy, to nie zajmuje dużo czasu, a "tam gdzie dwaj albo trzej zgromadzeni są w Imię moje, tam Ja jestem pośród nich". Celowo nie chcę narzucać, np. 10 Różańca, bo to mogłoby zniechęcić, ale proszę o to żeby było to jakieś dodatkowe wyrzeczenie poza wieczornym pacierzem. Chodzi o to, żeby w miarę możliwości była to regularna modlitwa codziennie. Pozdrawiam serdecznie licząc na to, że ktoś się do nas dołączy. Pozdrawiam, z Panem Bogiem, Patryk.
27-07-2011 19:28
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
noone Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 390
Dołączył: Aug 2011
Reputacja: 1
Post: #2
 
dołączam się :wink:
06-08-2011 21:57
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów