Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chrześcijańskie Forum Mlodzieżowe
Autor Wiadomość
martabunia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #1
RE: Chrześcijańskie Forum Mlodzieżowe
TOMASZ może zajdziesz na młodzieżowe forum chrześcijańskie?Uśmiech
Oj przydał by się tam ktoś taki jak Ty , z ciepłym serduchem:]
Dlatego wkraczam na wasze terytoriumUśmiech

,,Zauważ, to tylko dowodzi, że ani życie , ani śmierć, ani wiara, ani Ty nie jesteście chorobami. Co jest poniekąd pocieszające.''

Oskar i Pani Róża
20-07-2011 06:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #2
 
Marta ma rację, Ciebie tam brakuje http://forumchrzescijanskie.net/
20-07-2011 10:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #3
 
A kto jest adminem na tym forum? Czy nie sdms?

A tak po za tym to w czym ja mogę tam pomóc? Czyżby były jakieś problemy? Przedstawcie mi jakieś tematy w których moja pomoc byłaby potrzebna, przydatna. Może uda mi się trochę czasu wysupłać i pomóc wam trochę. Uśmiech

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
20-07-2011 19:05
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #4
 
a to nie jest to forum gdzie właśnie próbowali go wykopać i ogolnie były jazdy prowadzone przez główną zarządzającą o nicku zosia? jak tak, to imho szkoda zachodu jeśli ekipa się nie zmieniła...

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
21-07-2011 00:41
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #5
 
To jest inne forum i napewno wielu osób z dawnego forum Zosi nie ma. Nie wiem czy nie jest to forum załozone przez naszego admina technicznego - sdms-a, ale jak zauważyłem to on tam jest zwykłym użytkownikiem. Nie wiem kto jest adminem, bo w sumie admin może mieć dwa konta - jedno techniczne a drugie zwykłe, ale czy tak jest to tego nie wiem.

Napewno temu forum jest potrzebna obsługa moderatorska a że jest to forum oparte na tym nowym skrypcie to trudniej jest znaleźć osoby chetne do moderowania. Bez takiej obłsugi będzie tam balagan, gdyż jednej osobie ciężko będzie prowadzić forum.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
21-07-2011 01:20
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #6
 
Tomaszu, potrzebna jest pomoc przynajmniej w najważniejszych tematach, jeśli kilka osób w temacie się wypowie to dla poszukującego odpowiedzi są bardziej wiarygodne Uśmiech
21-07-2011 10:19
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #7
 
To forum jak narazie jest bez życia. Kto je odwiedza? Jak często logują się tam ludzie?
Ja mogę coś tam napisać, mogę pomóc, ale sam nie chcę tam stukać, jeśli ludzie tam zagladać nie będą. Po za tym potrzebny jest kontakt z adminem. Nie wiem kto prowadzi to forum. Wydawało mi się, że jest to sdms, ale teraz to takowej pewności nie mam, chyba, że sdms ma dwa konta?

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
21-07-2011 10:49
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #8
 
Było tam żywo, ale ktoś z zagranicy zaśmiecił całe forum swoimi postami, admin ich nie usuwał, więc ludzie zrezygnowali. Teraz pojedyncze osoby o coś pytają, dlatego dobrze będzie jak coś będziesz pisał no i oczywiście inni też. Martabunia, zachęca a sama nie pisze Uśmiech
21-07-2011 11:37
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
martabunia Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 19
Dołączył: Mar 2011
Reputacja: 0
Post: #9
 
http://www.forumchrzescijanskie.org
Forum - trudno to powiedzieć,czy to forum na tyle chrześcijańskie- mogą się tam zalogować sataniści, świadkowie jechowi.
Cóż odeszłam stamtąd bo nie wolno udostępnić swojej opinii, bo administrator Z. ma zawsze racje. Pozostało mi się modlić , żeby Pan Bóg tam trochę wprowadził porządku.

Nie odpisuję co chwilę na posty, bo pracujęUśmiech
Więc przepraszam za nie dojaśnieniaUśmiech

[ Dodano: Czw 21 Lip, 2011 22:40 ]
Tomaszku napisałam w ten sposób, bo zajrzałam tu po nie przyjemnej rozmowie z administratorem Z. I po prostu zabrakło mi takiego ciepłego, dobrego podejścia, które odczułam z Twojej strony, a brakowało mi na tym drugim forumUśmiech

Chwała Panu, że jesteście :jupi:

,,Zauważ, to tylko dowodzi, że ani życie , ani śmierć, ani wiara, ani Ty nie jesteście chorobami. Co jest poniekąd pocieszające.''

Oskar i Pani Róża
21-07-2011 22:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #10
 
to, że mogą się zalogować wszyscy nie znaczy, że nie jest chrześcijańskie - pytanie jaki pogląd sobą reprezentuje w ogólności dla przeciętnego odwiedzającego w praktyce

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
21-07-2011 23:16
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #11
 
Na naszym forum też jest miejsce dla wielu wyznań, nie jesteśmy forum katolickim, ba, nawet chrześcijańskim Oczko :?:

Mała prośba - nie przynosimy na tutejsze forum problemów i zatargów z innych for.

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
21-07-2011 23:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #12
 
z tego co widzę po grafice, to jednak jest to "forum zosi" :mrgreen: . natomiast też widzę problem z rejestracją: nie przychodzi mail do aktywacji konta. jak ktoś z was się tam udziela, to niech łaskawie napomknie administracji :wink:

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
21-07-2011 23:36
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #13
 
Spiohu, Ty już masz tam konto, czyżby, skleroza ? Uśmiech
22-07-2011 11:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Sant Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,755
Dołączył: Aug 2009
Reputacja: 5
Post: #14
 
Panda to w gruncie rzeczy miś, a misie jak powszechnie wiadomo mają pamięć krótką. I w dodatku lubia spac. A senny miś to miś o malutkiej pamięci. Niech żyja misie. \Duży uśmiech/ :-({|= :aniol: :mrgreen:

"Czuję, że muszę wrócić do Ciebie - oto pukam - otwórz mi drzwi swoje, poucz mnie, jak dojść do Ciebie można" (Soliloquia - Św. Augustyn)
22-07-2011 15:02
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #15
 
No dobrze już, kończymy sprawę tego forum. Co będzie można pomóc to sie postaram, ale wcześniej proszę o kontakt na pw czy gg, że coś sie tam ruszyło, że ludzie to forum odwiedzają. Sam ze sobą nie będę przeciez pisał a ten temat nie jest miejscem na ustalanie takich spraw.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
23-07-2011 01:16
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów