Ankieta: Czy podoba Ci się nowe forum?
Tak
Nie
[Wyniki ankiety]
 
Odpowiedz 
 
Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy podoba Ci się nowe forum?
Autor Wiadomość
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #16
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Ja rzumiem, że poprzednia wersja była może lepsza dla niektórych, łatwiesza też w obsłudze, ale niestety - błędy jakie sie pojawiały dosyć często zmusiły nas do zmiany tego skryptu. Po za tym poprzedni skrypt utrudniał też pracę serwera, więc musieliśmy przenieść forum na inny skrypt. Myślę, że to kwestia czasu i przyzwyczajenia się do nowego wyglądu forum. Może uda nam sie jeszcze znaleźć inny styl do forum, wtedy go zmienimy, narazie admini dobrali taki styl, który będzie też pasował do naszego forum. Przyznam się, że ten styl THE CURE lepiej pasował niż ten obecny, Ale to tylko moje zdanie.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
21-08-2011 02:37
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojtek37 Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 1,321
Dołączył: May 2005
Reputacja: 0
Post: #17
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
(21-08-2011 02:37 )TOMASZ32-SANCTI napisał(a):  Ja rzumiem, że poprzednia wersja była może lepsza dla niektórych, łatwiesza też w obsłudze, ale niestety - błędy jakie sie pojawiały dosyć często zmusiły nas do zmiany tego skryptu. Po za tym poprzedni skrypt utrudniał też pracę serwera, więc musieliśmy przenieść forum na inny skrypt. Myślę, że to kwestia czasu i przyzwyczajenia się do nowego wyglądu forum. Może uda nam sie jeszcze znaleźć inny styl do forum, wtedy go zmienimy, narazie admini dobrali taki styl, który będzie też pasował do naszego forum. Przyznam się, że ten styl THE CURE lepiej pasował niż ten obecny, Ale to tylko moje zdanie.

Damy radę, a w "praniu" wyjdzie co i jak.

"Bardzo mało modli się ten, co przywykł modlić się tylko wtedy, gdy klęczy".
Św. Jan Kasjan
21-08-2011 20:53
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
M. Ink. * Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 3,145
Dołączył: Jul 2006
Reputacja: 0
Post: #18
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
(20-08-2011 18:06 )Adamo napisał(a):  [quote]Taka opcja jest dostępna na stronie głównej -troszkę wyżej nad ShoutBox'em jest " Oznacz wszystkie działy jako przeczytane "
dzięki Anioł

"Bóg ukrył się dlatego, aby móc okazać miłosierdzie tym, którzy nie rozpoznali Jego ukrytej obecności".
21-08-2011 21:12
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
piano Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 559
Dołączył: Jun 2006
Reputacja: 0
Post: #19
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Czy przy stylu THECURE nie może być shoutboxa?

Modlitwa jest kluczem, który otwiera skarbnice łask - M.Magdalena Damen
21-08-2011 21:27
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Annnika Offline
Administrator
*******

Liczba postów: 5,771
Dołączył: Jun 2005
Reputacja: 1
Post: #20
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Moje pierwsze wrażenia:

- czcionka w sygnaturce jest na tyle duża, że często zlewa się z treścią posta.
- podobnie z cytowaniem Uśmiech - zlewa się z odpowiedzią i wyraźniejsze odróżnienie pomogłoby czytelności Oczko

[Obrazek: RMNUp2.png] [Obrazek: ByBEp1.png]
21-08-2011 23:45
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
heysel Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 2,586
Dołączył: Jan 2007
Reputacja: 0
Post: #21
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Za bardzo przeładowane graficznie.

Steven Weinberg
http://www.youtube.com/watch?v=yFH1bXg3ni8
"All isolated systems evolve according to the Schrodinger Equation"
Hugh Everett
22-08-2011 05:06
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #22
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
fajnie by chyba było też wrzucić na dole strony zamiast strzałek "starszy/nowszy wątek" tak samo jak jest u góry ścieżkę dostępu do tematu. mi to osobiście sporo ułatwiało Uśmiech

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
22-08-2011 10:07
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #23
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Może po zmianie stylu powiecie coś na temat forum. Testujemy style, ale wiele zależy od waszego wyboru. Czy podoba wam sie ten styl z jasnoniebieskim kolorem - styl Apart Sky?

Wasza opinia będzie dla nas pomocna. To co robimy robimy dla was, abyście wy czuli się dobrze, aby wam forum się podobało pod względem estetycznym, choć to oczywiście nie jest najważniejsze, ale napewno nie odpycha wtedy uzytkownika od pisania. Tak więc czekamy na wasze opinie.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
23-08-2011 11:00
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #24
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
To jest dość ciekawe bardziej czytelne Uśmiech
23-08-2011 11:04
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Nicol@ Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 1,143
Dołączył: Nov 2006
Reputacja: 2
Post: #25
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
I to jest to WykrzyknikWykrzyknikWykrzyknik
Stonowana barwa niebieska, pastelowy błękit. Już teraz nie zmieniajcie nic w kolorystyce. Poprzednim "ukolorowaniem", zbyt jaskrawym i krzykliwym nie zdobywa się publiki, tak, jak krzykiem i biciem do dziecka. Teraz moje logo jest zbyt "hałaśliwe". Muszę nad nim popracować...

Podobno ten kolor jest zimny, ale ja go uwielbiam.

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSXjHIPlX5f6E6wjNuyBma...natOJIeMF7]
23-08-2011 13:00
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #26
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Czekamy na opinie innych. Jeśli więcej osób będzie za to pozostawimy ten styl dodając tylko nasze logo i SB, względnie inne ustawienia. Nie wiem tylko czy da się coś z czcionka zrobić, szczególnie z opisami opcji na niebieskim tle, bo je słabo widać.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
23-08-2011 14:21
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Wojciech Offline
Admin techniczny
*******

Liczba postów: 59
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #27
Tęcza RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Wykrzyknik Zostały wgrane wszystkie wersje kolorystyczne szablonu. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi i skorzystania z tego, który najbardziej przypadnie do gustu.

Cytat:Aby zmienić szablon - wyklikaj:
Panel użytkownika > Edytuj opcje > i w sekcji Inne opcje Możemy zmieniać styl forum.
Powodzenia.
23-08-2011 15:13
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
spioh Offline
Moderator
*****

Liczba postów: 2,219
Dołączył: Feb 2009
Reputacja: 0
Post: #28
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
hehe, to ja już. najbardziej podoba mi się kolorystycznie i graficznie ten robiony wprost pod e-sancti ;p pozostałe niebieskie są dla mnie za blade, albo zrobione bez sensu jak aparty, że kolorystyki jest niewiele a fragmenty tabel które najczęściej ma się przed oczami są szare, niezależnie od tego, który z tych stylów jest włączony.

Inteligentny wszystko zauważa. Głupi wszystko komentuje. Heinrich Heine

--== fundacja Barnaba ==--
[Obrazek: ub1959484.png]
23-08-2011 16:35
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
TOMASZ32-SANCTI Offline
Stały bywalec
*****

Liczba postów: 4,220
Dołączył: Aug 2005
Reputacja: 0
Post: #29
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Ja przejrzałem style i przestawiłem jednak na THE CURE, chyba jest dla mnie najbardziej czytelny, ale każdy może sobie wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie.

TOMASZ32 --> VIA AD DEUM
"Nieustannie nosząc w naszym ciele umieranie Jezusa,aby także objawiło sie w nas Jego zmartwychwstanie."
23-08-2011 20:02
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
lidia Offline
Dużo pisze
****

Liczba postów: 440
Dołączył: Jul 2009
Reputacja: 0
Post: #30
RE: Czy podoba Ci się nowe forum?
Teraz jest dość dobrze, jeszcze dojdą kolorowe awatary i będzie fajnie Uśmiech
23-08-2011 20:22
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów